• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

Ladus

Znalec fóra
Je celkom lichotivé, ak si myslíte, že za týmito číslami sú skryté diamanty.

Asi Vás sklamem ale je za tým iba príprava a komunikácia celého spoločenstva. Už počas včerajšieho dňa sme disponovali viac ako 40 kusmi odznakov kovářského cechu.
 

Maxa

Znalec fóra
Vypadá to zajímavě. Ale ta různá požehnání mi nepřijdou jako odměna až tak zajímavá...a myslím, že nejsou úplně motivující... Bylo by super, kdyby se do truhel na věžích přidaly ještě odměny ve formě run, popř. VB, aby tohle byla alternativa turnajů i co se odměn týká a lákalo to k větší snaze
přesne tak. odmeny nejsou motivujici a casem se na to kazdej vyqakne.
k čemu je jedno požehnání na zkrácení pár hodin, kdyz výroben, dilen, atd... ma kazdy okolo 10 kusu. to same provincie v turnaji.
fajn spestření, ale na jak dlouho ?
 

DeletedUser15

Guest
@Maxa, hele, chlapaku, forum sleduju pravidelne a at se ve hre objevi jakakoliv novinka, je to VZDYCKY podle tebe "nesmysl, fraska, odflaknuta prace"...

Proc to teda hrajes, kdyz ta hra je tak hrozna? Koukal jsem na stranky Inna a porad hledaj nekoho do devs tymu. Uz sis tam posilal cevecko, abys mohl hru posunout na uplne jinou uroven? :)
 

Maxa

Znalec fóra
me posty necti když se ti nelibi :p
Innu se ozvu hned, jak začnou komunikovat v češtině
 

iDavis

Legenda
@Maxa v tom, že odmeny nie sú motivujúce s tebou nesúhlasím. Pokiaľ spoločenstvo na základe svojej aktivity prípadne počte členov nevidí veľké šance na rozumné umiestnenie v TOP 50, môže zmeniť stratégiu a snažiť sa iba čo najrýchlejšie dostať k veži, čo najkratšou cestou. A odmeny z nej sú na trikrát nižšie nároky v porovnaní s riešením celej mapy vynikajúce, najmä kultúrna budova many ktorá ju na veľkosť 2x2 produkuje v slušnom množstve.
 

Eragon92

Znalec fóra
já nevím ,ale bomba mi nepříjde,aby to měl spolek hotový za diamanty.Za pár hodin totiž není možný,aby to někdo udělal,když tam jsou výroby na den, příklad xD.To mu se říká frajeřina si to zaplatit reálně :D

A na to jsi přišla kde? My do toho nedali ani jediný diamant a chvíli to v 6 lidech stačilo na 2 místo. Jen to chce čas, komunikaci a aktivitu celého spolku nebo aspoň většiny
 

Anamorka43

Pokročilý žák
Já nevím co jedete,ale s úkolu vím že je potřeba dělat 9 hodinové a na den třeba.Tak že není možné, aby to někdo měl za par hodin už na začátku,jen tak daleko.Jedině že by jste dopředu pár dnů věděli co bude,nechali to stát a sebrali :).Nebo asi čarujete ;) a umíte skákat časy.Nic ve zlém,jen vím co tam je za úkoly.

//Odstraněna zbytečná citace, Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Eragon92

Znalec fóra
Jde vidět, že jsi vůbec nepochopila jak celý event funguje. A jsem soutěživý takže ti radit nebudu :rolleyes:. Ale zopakuju co se psalo- cestu na vrchol si můžeš vybrat a úkoly jdou přeskakovat a plníte je všichni dohromady ;)
 

Anamorka43

Pokročilý žák
Mě radit nemusíš, já to vím :) Jedem to jen s pár lidmi a jsme na tom dost dobře xD.Mi jedem zelenou,nemáme kvantu na červenou.Jako tolik surovin nemáme ani s celým spolkem xD.Já si vždy poradila,tak že problém v ničem nevidím.Jedem na pohodu v klídku.Mi tu říkáš něco co vím dávno ;).Já jsem tu furt do rána,tak že jedu jako drak,ale teď jdu konečně spát.Pěknou hru...

//Odstraněna zbytečná citace, Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Maxa

Znalec fóra
@Maxa v tom, že odmeny nie sú motivujúce s tebou nesúhlasím. Pokiaľ spoločenstvo na základe svojej aktivity prípadne počte členov nevidí veľké šance na rozumné umiestnenie v TOP 50, môže zmeniť stratégiu a snažiť sa iba čo najrýchlejšie dostať k veži, čo najkratšou cestou. A odmeny z nej sú na trikrát nižšie nároky v porovnaní s riešením celej mapy vynikajúce, najmä kultúrna budova many ktorá ju na veľkosť 2x2 produkuje v slušnom množstve.
ano. ta budova na manu se muze hodit. stejne tak prvni 3 odmeny v žebricku spolecenství. To je ovšem kapku malo pro stovky az tisice hracu. Pokud nebudou odmeny vetší, casem to bude horsi propadak jak turnaje. V turnaji jsou alespon potrebne relikvie a VB, ale zde pouze 1 barak, kterej se za to usili 95% hracu nevyplati a zbytek ve spolecenství to třeba ani neda z casoveho a nebo mistem omezeneho duvodu.
Toto jestli dobre chapu,ma byt funkce hry a nikoli event. a v tom je ten rozdil.
 

Eragon92

Znalec fóra
Mě radit nemusíš, já to vím :) Jedem to jen s pár lidmi a jsme na tom dost dobře xD.Mi jedem zelenou,nemáme kvantu na červenou.Jako tolik surovin nemáme ani s celým spolkem xD.Já si vždy poradila,tak že problém v ničem nevidím.Jedem na pohodu v klídku.Mi tu říkáš něco co vím dávno ;).Já jsem tu furt do rána,tak že jedu jako drak,ale teď jdu konečně spát.Pěknou hru...

Když to víš tak proč se tu oháníš plněním úkolů za dia a že za pár hodin to není možné? Tobě taky pěknou hru :)

@Maxa - Tohle není funkce hry ale druh Eventu ;)
 

Maxa

Znalec fóra
tak to jsem to asi opravdu spatne pochopil. mel jsem za to, ze to ma byt pravidelna akce pro spolecenstvi jako turnaj. Pokud je to event, pak bych ocekaval, ze pozehnani pujde ve hre ziskavat i jinou cestou, treba jako kouzla vyrobou. v tomto počtu pro me ty pozehnani straceji vyznam.
Jako event by ty odmeny pak byly asi OK
 

Angedev

Velmistr písma
Zrovna jsem se také chtěla zeptat, jestli je někde možné najít, jaké mám k dispozici odznaky, flakonky apod. Bohužel paměť je děravá a ani po jednom dni už netuším, kolik jsem čeho získala a kolik využila :D

A druhý dotaz - je někde seznam členů, kteří se zúčastnili? Dokud je mapa aktivní, můžu si jednotlivé body trasy otevřít (což také není moc praktické), ale jakmile se dostanu na druhý/třetí stupeň, tak už se k těmto datům nedostanu (nebo jsem jenom slepá a nenašla jsem to? :D).

Díky :)
 

Silver Whisper

Guest
Pokud jde o odznaky :). Rozklikni si mapu a nahoře mezi přehledem tvých surovin a číslicí s počtem dní je kolonka s Dobrodružnými předměty ;). Ten seznam netuším, žádný jsem nenašla ;)
 

DeletedUser2333

Guest
Cením nápad je to fajn pro spolky co mají aktivní členy. Ocenil bych třeba možnost "společné pokladnice" pro ty, co chodí do práce a nemůžou u toho sedět nonstop... Pak na ně ostatní musejí čekat.Tím by pracanti mohli své odznaky dát do pokladny a členové by je mohli použít :)
 

Eragon92

Znalec fóra
Také mě to už napadlo a možná by nebylo od věci to sepsat a hodit do nápadů třeba by to prošlo až k vývojářům ;)
 
Nahoru