• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Dobrodružství společenství je naše první velká událost v Elvenaru! První dobrodružství bude spuštěno již 4. září, ujistěte se tedy, že jste připraveni! Co na tuto novinku říkáte, těšíte se? Napište nám svůj názor. ;)
 

iDavis

Legenda

Přehled události



V spoileri nižšie prikladám prehľad, v ktorom som zhrnul a rozpísal dôležité informácie o tomto novom evente. :)

Spoiler bol aktuálny k udalosti zo septembra 2017!

Všetky uverejnené informácie vychádzajú z bety a je možné, že dôjde k zmenám po zavedení do hry.

Začiatok: 4.9.2017
Koniec: 10.9.2017

FellowshipAdventures_Banner01.png

Behom akce je dostupná 1 úkolová sada...
EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_kolov_sada1.png
EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_kolov_sada2.png


Úkolová sada ponúka 10 úloh. Tie sa budú objavovať súčasne od 2 zadávateľov, sprístupňovať v náhodnom poradí, môžu sa odmietať, opakovať a za každú jednu úlohu je ako odmena predmet, ktorý bude potrebný pre ďalšie plnenie akcie.
1Vyrob 50x nápoje
EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_predmet1.png
1x Odznak trpasličího pivovaru
2Vyrob 35x jednoduché nástroje
EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_predmet2.png
1x Odznak cechu lesních duchů
3Vyrob 20x chlieb
EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_predmet3.png
1x Odznak pekářského cechu
4Vyrob 10x pokročilé nástroje
EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_predmet4.png
1x Odznak tesařského cechu
5Vyrob 5x košík jídla
EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_predmet5.png
1x Odznak farmářské kvality
6Vyrob 5x sada nástrojov
EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_predmet6.png
1x Odznak kovářského cechu
7Vyrob 1x mramorová mozaika + vyrob 1x vzácny prsteň + vyrob 1x drevená figúrka
EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_predmet7.png
1x Luxusní flakónek
8Vyrob 1x okrasné sloupoví + vyrob 1x válečná maska + vyrob 1x dřevěná truhla
EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_predmet8.png
1x Zlatý náramek
9Vyrob 1x obdivuhodný oltář + vyrob 1x obří glóbus + vyrob 1x přepychové křeslo
EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_predmet9.png
1x Diamantový náhrdelník
10Vyrob 1x pohádková fontána + vyrob 1x elegantní pec + vyrob 1x královské lože
EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_predmet10.png
1x Elegantní socha

EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_ilustr_cia2.png

Nové predmety získateľné v úlohách sú potrebné na riešenie stretov na mape akcie. Zatiaľ čo úlohy plní každý samostatne, na riešení stretov sa podieľa celé spoločenstvo. Jeho úlohou je nájsť vhodnú cestu a stratégiu tak, aby sa dostalo k zlatej veži. Po jej dosiahnutí môžu členovia s hodnosťou velvyslanec alebo vyššou začať ďalší stupeň mapy. V tabuľke nižšie sú vypísané všetky strety na mape vo všetkých troch stupňoch:


EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_tabu_ka.png

EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_tabu_ka_v_rob.png

Doporučení: Pokiaľ vám záleží na získaných bodoch do eventového rebríčka, uistite sa že ste vyriešili všetky strety predtým, ako spustíte ďalší stupeň.

EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_ilustr_cia.png

Na konci každého prejdeného stupňa čaká spoločenstvo zlatá veža s truhlicou odmien:

Stupeň 11x déšť mincí (15%)
1x příděl zásob (15%)
Stupeň 21x déšť mincí (25%)
1x příděl zásob (25%)
1x Hnízdo orků
Stupeň 31x déšť mincí (50%)
1x příděl zásob (50%)
1x Kouzelná chatrč na manu

EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_ilustr_cia.png

Spoločenstvá získavajú za prechádzanie mapy body do rebríčka "Dobrodružstvá spoločenstiev". Špeciálnymi odmenami bude na konci akcie odmenených TOP 50 spoločenstiev:

1. miesto1x Znovuzrození Fénixe
3x zesilovač (14 hod)
15000 bodov spoločenstva
2. miesto1x Fialové vejce Fénixe
2x zesilovač (14 hod)
10000 bodov spoločenstva
3. miesto1x Mysteriózne magické vejce
1x zesilovač (14 hod)
8000 bodov spoločenstva
4-7. miesto1x zesilovač (8 hod)
6000 bodov spoločenstva
8-12. miesto1x zesilovač (5 hod)
5000 bodov spoločenstva
13-20. miesto1x zesilovač (5 hod)
3000 bodov spoločenstva
21-30. miesto1x zesilovač (2 hod)
2000 bodov spoločenstva
31-40. miesto1x zesilovač (45 min)
1000 bodov spoločenstva
41-50. miesto1x zesilovač (30 min)
500 bodov spoločenstva

Zoznam odmien:

EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_top_odmeny.png

EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_odmeny_zlatej.png
 
Naposledy upraveno:

Moni Arda

Znalec fóra
Upřímně, turnaje mne už docela nudí. Navíc si přitom vždy dost slušně zdecimuji vojsko. Na dobrodružství jsem hodně zvědavá. Určitě to bude příjemná změna. :)
 

Zharthuru

Mistr slova
Jako těžký introvert se těžko zúčastním společné akce navíc ve hrách jsem zvyklý na trochu větší vojsko , než mi tato hra umožňuje . V této hře mi chybí žoldáci , které bych mohl najímat . Ale to by bylo jiné téma .
 

Arabrabka

Znalec fóra
Proč by ses nemohl zúčastnit společné akce? Je to osobní asi jako, když napíšeš příspěvek do diskuze :) Problém by mohl nastat leda, kdyby jeden z úkolů bylo uspořádání brífinku za povinné účasti všech členů společenství :) Ale taková situace asi těžko nastane.
 

DeletedUser1198

Guest
Rozhodně se velmi těším, jistě to zamíchá kartami ve společenstvích a rozčeří klidné hladiny vod elvenarských. Hodlám se účastnit aktivně a všem přeji hodně úspěchů, ale hlavně zábavy. :)
Také bych rád věděl, zda bude ve společenství někde vidět, kdo a jak přispěl do plnění úkolů expedice.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Eragon92

Znalec fóra
Za mě je to pecka ale přiznám se domluvit se s 25 lidmi je dost náročné. Domlouvám se už asi 15 min. se 4 lidmi, vybírám cestu atd. a už mám hlavu jak kopačák :D. 6 dnů je dost, když jsou všichni pořád on-line....
 

iDavis

Legenda
Ako vidím, na Arendylle je už TOP 50 takmer plná. U nás sa zatiaľ zapája len par ľudí, ale verím že sa počas dňa pripoja aj ďalší. :)
 

Darkness2613

Guest
Tak na W se to rozjelo podobně, zatím ta padesátka účastníků :). Ale ta špice jede rychleji než jsem očekávala :).
 

Santerr

Veterán
Koukala jsem ze zvědavosti do těch bedýnek, co je v nich za odměny... Kdo zvládne otevřít tu třetí bednu, bude mít peckovní budovu na manu. ;) Doufám, že jí někdy dostaneme i při jiném eventu.
 

Maxa

Znalec fóra
to se zas neco povedlo. 2 hraci spolecenstvi udelali prvni kolo driv, nez clovek sedne ke kompu. Co to je za frašku ? jake domlouvaní ? :eek::D
 

DeletedUser2917

Guest
Vypadá to zajímavě. Ale ta různá požehnání mi nepřijdou jako odměna až tak zajímavá...a myslím, že nejsou úplně motivující... Bylo by super, kdyby se do truhel na věžích přidaly ještě odměny ve formě run, popř. VB, aby tohle byla alternativa turnajů i co se odměn týká a lákalo to k větší snaze
 
Nahoru