• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

OldMaGorr

Mistr slova
@Schoenfeld - jasně, ale mě šlo o ty artefakty. I když tenhle fénix stejně skončí ve šmelcu na úlomky, protože ani žádné staré vylepšovat nepotřebuju. A DS jsme si vyzkoušeli minule (nakonec jsme byli 24.) a nic moc se k lepšímu nezměnilo a tak i kdyby zase bylo tak jen rychle pro bedny a dost.
 
Naposledy upraveno:

voyager-1

Velmistr písma
ty artefakty bych nepodceňoval i když se momentálně nehodí, kdoví co jednou vyleze. O úlomkách run se to kdysi říkalo také
 

OldMaGorr

Mistr slova
Fakt je, že když se trochu hraje ve věži tak o úlomky kouzel není nouze a rozčarovávat artefakty není potřeba.
 

luterina

Veterán
já ty artefakty teď měním v řemeslné za svazky, chci si postavit co mi schází do trojice bouřného fénixe, takže za mě každý artefakt dobrý :)
..bylo by fajn ještě někde získat další podložky těch budov, co už nějaké ve městě mám, co v receptech nenabízí...
 
Naposledy upraveno:

OldMaGorr

Mistr slova
Aha. Takže jen neznalost místního žargónu. Výrobu artefaktů ya plánky už mi to několikrát nabídlo, ale nabídku výroby svazků z artefaktů jsem ještě neměl tu čest nikdy vidět :(. Proto ty dotazy.
 

GorGlin

Veterán
Je to věc náhody, jednou to na tebe taky přijde.
Aktuálně tu máme, pro někoho kdo tu dva roky nebyl, spoust novinek.
Jedna z nich je svazek, který získáš v eventu, nebo vyrobíš v řemeslné.
A najdeš ho v inventáří, záložka čáry.
Svazků je řada druhů a jedním z nich je věc kterou když aktivuješ, můžeš si vybrat z několika artefaktů a jeden ti to dá.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Jo a taky svazky občas vyplivne DS. Jsou ale někdy tak divně sestavené, že je v podstatě neužiju, protože na další šmakulády prostě nemám místo. Už teď si musím vyrábět plac pro další dva obmyšlené divy, které snad po 21. kapitole budou k světu jako ty z posledních kapitol.
 

voyager-1

Velmistr písma
@OldMaGorr nevím jestli se svazek po skončení eventu ještě nabídne. Možná jsi je přehlídl. Já získal pět ale pořádný využití pro ně stejně nemám. Jen u popeláka navýším poslední dva levely.
 
Nahoru