• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

palni

Pozorovatel
Svými výpady, znechutil hru už hodně lidem. To jakým způsobem ke svému městu přišel, jsem po jeho útocích psal už hodně dávno já i Lordcharon (ten s hrou díky Dušínovi skončil). Jen se divím Innu že si ho tak dlouhou dobu hřejou na prsou. Vždyť díky Dušínovi přišli o hodně hráčů kteří do hry sypali nemalé peníze.
 
Naposledy upraveno:

12alfa

Pokročilý žák
Není jediný, kdo dokáže hru znechucovat. Pochybuju, že si Inno někoho někde hřeje,@palni, ale těžko asi může odstraňovat hráče, co někomu lezou na nervy. Jak by to jako fungovalo? Jakože nahlásím, že ten a ten je podle mě otravný, zakomplexovaný, frustrovaný..., prosím smázněte mu účet? To asi těžko, že jo. Jediná obrana. Nečíst to.
 

ElfNostradamus

Veterán
Klapa=Sarumanbily jedna hráčka dva účty v jednom spolku, tak mohu pokračovat dále...dotování VB atd
Palni rovněž několik push účtů...palnik, palnik1, palnik2
Pavelb také podvodník s účty...
vše mohu doložit screeny...
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
Ve hře jsou celkem 3 základní disciplíny, kde hrajeme jako tým: věž (ta má svůj žebříček), turnaj (zde je jen neoficiální žebříček na ElvenStats.com) a pak DS. I když jsou v DS odměny v podstatě nejslabší, tak vítězství je pro některé spolky důležité. Když už tu ElfNostradamus tak horuje pro fair play, tak je třeba připomenout, že k tomu patří i schopnost prohrávat a přát soupeřům vítězství. Kdo to neumí, a jako zástupný problém stále ostatní obviňuje z něčeho nekalého, prostě neumí hrát. Například někteří tenisté taky vzteky roztřískají raketu a hádají se se sudím. Opravdu tím nic nezískají, jen nelibost ostatních. Já spolku Lilie velmi přeji jejich vítězství v DS, vím, že hráli poctivě, i já si s nimi psala.
 

klapa

Mistr slova
Klapa=Sarumanbily jedna hráčka dva účty v jednom spolku, tak mohu pokračovat dále...dotování VB atd
Palni rovněž několik push účtů...palnik, palnik1, palnik2
Pavelb také podvodník s účty...
vše mohu doložit screeny...
@ElfNostradamus, tak nějak jsem čekala, že z tebe zase budou padat jen a jen samá napadání a obviňování...já chápu tvoji frustraci z toho, že jsi vybagroval 3/4 města a přesto vás porazil mnohem menší spolek, spolek který sice hrál se stejným nasazením jako vy, ale jednoduše a prostě s lepší strategii, dělali odznaky do zásoby a v posledních hodinách to tam nasázeli, navíc plocha tvého poloprázdného města je jako jejich několik měst a i když dílny a manufaktury jsou pro tebe stejně velké jako pro mnohem menší města, přesto i s touhle nevýhodou byli prostě a jen lepší ...za mne super a klobouk dolů, vyrábět odznaky a pak se jen domluvit na určitém čase...na to nemusí být jeden ani noční vrátný jak jsi tu napsal jednu z tvých opětovných, konspiračních teorií...za mně jsi momentálně největší pokrytec v této hře, který neumí prohrávat a tak kope do všech stran už jen čekám, kdy začneš žalovat a psát udání, tak jak to umíš, jelikož tohle je právě tvoje parketa, kdyby v bonzování byla nějaká soutěž, tak tam bys byl skutečný vítěz...a na závěr bych použila jednu z tvých pokryteckých hlášek ,,Good Luck a pamatujte že i DS je jen zábava a hra...:)"
 

ElfNostradamus

Veterán
Nebojte lidi, já se jen tak jednoduše nenechám zastrašit urážkami a obviněními, těmi co mají máslo na hlavě. Svou komunikaci se snažím vždy důstojně a s nadhledem obhájit, případně podpořit argumenty. A od toho tu forum je probrat vše co se točí kolem Elvenaru, žel i někdy nehezké věci. Nenařknu nikoho bez zjevných důvodů a případných doplnujících screenů. Mám rád konstruktivní kritiku, nebojím se přiznat sebereflexně nějakou chybu a případně se i omluvit. Jsem přínosem této hry nejen zde na foru, o čemž svědčí mých 721 příspěvků a převažující lajky s počtem 741, ale i ve spolku, kde mám již mnohé přátele a držíme společně řadu rekordů, tak i svým sousedům díky motivacím sběru jejich obchodních nabídek...
Takže většině poctivě pracujícím hráčům v Elvenaru zdar a slávu, ti ostatní necht´se nad sebou zamyslí...a trochu sebereflexe. Odpouštím i uplakanému Pavlovib, který se mi kdysi dokonce snažil vyhrožovat fyzicky, přestože nezná parametry mých schopností :) ...budiž Ti odpuštěno.
....a zapřemýšlejte prosím každý aspon trochu nejdříve o sobě o svém prahu a přístupu ke hře. Děkuji GL
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Špatně se mu musí žít, když ví, že ho nikdo nemá rád
Takhle nějak začíná dnes opět moderní hon na čarodějnice.
Tím, že má někdo odlišný názor, ještě nedává okolí příčinu k ostrakizaci.
Nevím, jak k tomu tvrzení @pavelb došel, ale spíše než o @ElfNostradamus to vypovídá o něm samém.
A jinak k dalším názorům: Když chce někdo podvádět, tak ať si raději hraje někde doma na písku. Nejlépe sám.
K věci:
Osobně považuji hraní více měst za nesmysl. Moje jedno město mne docela slušně herně i časově vyšťavuje do té míry, že nemám touhu se dále hrou zabývat. Hra je hra a život je přeci jenom pestřejší směs činností, než jen sedět jak jojo hodiny a hodiny a čučet na displej či obrazovku.
To neznamená, že mne to občas nečapne a nečučím až do zblbnutí.
IT je můj pracovní prostředek, tak to hlavně beru jako zpestření jinak často monotoní činnosti v oboru.
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
@Schoenfeld žádný hon na čarodějnice se tu neděje. Pavelb ví, o čem mluví, je to již dlouhodobá zkušenost. Mít více měst není proti pravidlům, jen se nesmí jednat o pushing. Někteří hráči si prostě založí další město, aby podpořili hru ve spolku, protože noví hráči se občas hledají těžko. A vůbec se nemusí jednat o pozvání sebe sama do hry.
@ElfNostradamus - nějak jsem nezaznamenala tvou omluvu spolku Lilie.
 

Waso

Učedník
¨Původně bylo toto vlákno o "Dobrodružství společenství".
Tak bych se k DS obloukem vrátil?
Zdravím tímto adminy a hlásím, že odměny za DS tedy nic moc.
Co kdybyste přidali - zejména v tom víru - třeba za každých 100 kliknutí jeden diamant?
Nebo aspoň "inspirující rozjímání"... ? :rolleyes:
 

Najdana

Znalec fóra
Tak musím konstatovat, že i pro mě, člověka poměrně trpělivého, je už té tahanice okolo DS trochu moc. Vedení spolku Lilie a některé jeho členy znám dobře ze světa Arendyll. Elf Nostradamus ani netuší, jak hluboce svým zahořklým obviněním tomuto spolku ublížil. Radost spolku Lilie z fér výhry v DS byla zahořklou osobní zprávou Elfa Nostradamuse pro hráče velkým šokem. Četla jsem tu zprávu a byla to za mě dost brutální výhrůžka o definitivním vymazání účtů ... Mám sama 4 města (dvě na každém herním světě). Moje druhé dvě města Tarija, vznikly z důvodu, kdy jsem jako aktivní velitel po létech hry potřebovala zjistit, jakým úskalím prochází noví hráči a co po nich mohu požadovat. Měla jsem je dlouho v jiných spolcích a nikdy jsem je zneužívala ve prospěch prvních měst. Nyní je mám v jednom spolku. Jak napsala Ludi, je nouze o aktivní hráče. Vážně nevidím v DS nic nefér, když má někdo z hráčů více měst, které plně vyvíjí a vždy se snaží podpořit tápající nováčky. ElfeNostradamusi, pro mě není fér právě tvá reakce na vítězství týmu Lilie...
 

Schoenfeld

Znalec fóra
@Schoenfeld - když netuším, o čem se tu mluví, mlčím
Bohužel, vůbec jsi zřejmě nepochopil, o čem jsem psal, a pokračuješ ve výpadech, tentokrát vůči mně. Jestliže z tohoto vlákna chcete udělat ty a někteří další urážecí a nadávací platformu např.:
Opravdu je mi tě moc líto asi by jsi potřeboval ženskou(jen má doměnka) ,ale co tou doměnkou není návštěvovat psichiatra
tak toho se nehodlám účastnit.
Což takhle se držet toho, co napsal:
¨Původně bylo toto vlákno o "Dobrodružství společenství".
Tak bych se k DS obloukem vrátil?
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Takže znovu k věci:
Náš spolek hrál zpočátku DS a chutí velkou, ale postupně se to rozřeďovalo, páč za tu velkou chuť a nasazení vlastně nic nebylo.
Nakonec se staráme hlavně o to, aby ti z nás, co z Události nezískají potřebné artefakty, si je mohli doplnit. V tom je SD skvělé.
Výsledkem je, že si zvolíme nejlehčí/nejrychlejší trasu a ženeme se kupředu. V tomto úseku hrajeme tak nějak zkušenostně lážo plážo, "aby to vyšlo".
Vše se ale jako mávnutím kouzelným proutkem změní, jakmile se otevře jáma. V tu chvíli se z nás vyřine dlouho potlačovaná bojovnost a začínáme to mydlit hlava nehlava, byť je metou (jako posledně) jen zdolat magickou stovku. Hráči jsou ochotni pro úspěch obětovat dlouho schraňovaná kouzla, urychlovače a další vylepšovací sarapatičky, jen abychom se posunuli dál.
Co tím chci sdělit?
Jen to, že by bylo záhodno konečně využít herní potenciál DS a udělat z toho řádnou bitko-honičku o cokoli, co má pro celkovou hru skutečnou hodnotu.
Pro mne jsou to od začátku hlavně třeba mantů.
Pojďme se o tom (místo nekonečných blbin) bavit, zkusit něco vymyslet a navrhnout.
Ať se zase DS o něco pohne dopředu.
 

klapa

Mistr slova
,,já se jen tak jednoduše nenechám zastrašit urážkami a obviněními, těmi co mají máslo na hlavě"...napsal ten co má snad kýbl másla na hlavě a s obviněním sem první, do tohoto vlákna přišel :D @ElfNostradamus, nápodobně, také se nenechám zastrašit...ať se ti to líbí nebo ne, tvé město už nikdy nebude tak křišťálově čisté, že prostě ani křišťál křišťálověji čistší být nemůže...snad jedině smazat účet, založit nové město, hrát dle tebe fair play a pak sem můžeš přijít mávat pravidly a někoho obviňovat, když tě to tak baví
 

Mescal

Znalec fóra
Je fajn, že se na fóru po dlouhé době rozproudila diskuze, co mi ale vadí, že se dle mého názoru rozproudila dost špatným směrem. Prosím, již nechte staré obvinění být a pokuste se nad ně povznést. :)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Dovolili jsme si v této diskuze několik příspěvků smazat, nicméně učinili jsme tak jen kvůli tomu, že dané příspěvky obsahovaly urážlivý, vulgární, politický či jiný nevhodný obsah (rozhodně nebylo naším cílem cenzurovat vaše názory). Takové příspěvky na naše fórum nepatří, dodržujte prosím pravidla fóra!

Co se týká samotného jádra diskuze, tak musíme zdůraznit, že pushing i sdílení herních účtů bereme naprosto vážně. Na základě vašich hlášení jednotlivé účty prověřujeme, přičemž všechny, které porušují pravidla hry, následně tvrdě trestáme. Pakliže se tedy někdo domnívá, že nějaký hráč porušuje pravidla hry, může se na nás obrátit skrze herní podporu, my daného hráče velmi rádi prověříme. Na fórum ale podobná obvinění rozhodně nepatří.

Zároveň jelikož žijeme v právním státě a důsledně ctíme presumpci neviny, můžeme takto veřejně oznámit, že dokud nikdo neprokáže opak, tak můžeme potvrdit, že vítězná společenství na světě Arendyll i Winyandor dosáhla svého prvenství v posledním kole dobrodružství společenství v naprostém souladu s pravidly této hry. Tímto jím proto gratulujeme!
 

Kvietko

Šéfkuchař
Je mi smutno z téhle diskuze, ElfNostradamus začal tak vtipně a já si myslela, že ve stejném duchu budou i ostatní příspěvky, vůbec mě nenapadlo, že ve hře, kterou hrajeme dobrovolně a rádi se může vyskytnout tolik zášti.....:oops::eek: Lidi vzpamatujte se!! Vždyť je to jen hra, kterou hrajete pro zábavu :rolleyes: :)
 
Nahoru