• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

GorGlin

Veterán
Aktuální DS jen pro odměny mi připadá jako příjemné klikání.
Tedy pokud se zapojí všichni, hodně členů
A s možností vybrat si podle situace každého cechu, jeslti spíš vyrábím cetky z připravených budov, nebo z běžného klikání, tak ted už to já vnímám jako něco co každá parta zvládne a ještě jí to neco přinese.
 

Ludi

Veterán
@GorGlin souhlasím, že dojít pro odměny ze 3 map není nic těžkého. Ale nic to nezmění na tom, že některé hráče to prostě nebaví a hrají to jen kvůli spolku.
 

WizardTauriel

Kolemjdoucí
Zdravím všechny,
měl bych dotaz a to jestli se dá vrátit mapa když ji někdo omylem uzavře?
A druhý dotaz- dá se sehnat někde informace společenství z dobrodružství.
Myslím tím abych viděl kdo kam a kolik jakých věci dodal.
Tabulky jsem tady našel kde si máme zapisovat, ale jestli se to dá zpětně nějak získat.
Tím že nám předčasně zavřel jeden člen první fázi mapy, jsem si to nestihl opsat.
A chtěl bych si doplnit první fázi mapy.
Děkuji za info.
 

hrac552

Znalec fóra
Pokud vím, tak je uzavření mapy nevratné. Nejlépe je na dobu DS udělat z většiny nebo všech hráčů pouze "členy" (tím jim odejmeš oprávnění ukončit mapu).
Nedávno přidali vývojáři přehled, kdo do mapy přispěl a kdo ne. Najdeš ho, když klikneš na odměny (hnědý praporek) a v okně vlevo dole je ta informace - klikneš na "i"
 

Mescal

Znalec fóra
@WizardTauriel k první otázce, zavření mapy je nevratné, s tím nikdo nic neudělá... jediná možnost jak se tomuto do budoucna bránit, je na DS omezit počet vyšších hodností ve společenství... tedy, velvyslance a zástupce velitele, více na stránce Elwenrské Wikipedie, která popisuje DS.

K druhému dotazu... to co popisuje @hrac552 je sice pravda, ale platí to pouze u otevřené mapy, je tam vidět který hráč přispěl a který ještě nepřispěl do mapy - viz přiložený výřez z mapy DS. Informace, kdo kam a jak moc přispěl v celé mapě nikde neuvidíš, to si musíš vést své vlastní záznamy.
DS.png
 
Naposledy upraveno:

Mescal

Znalec fóra
Taky máte pocit, že někteří členové společenství buď neumějí či nechtějí číst a nebo si ze snahy o plánovaný průběh DS dělají jednoznačně srandu? :-(
A není to o tom, že bychom jako společenství na opozdilce nepočkali - tedy za předpokladu, že se dotyčný ukáže alespoň 1x denně.
 

WizardTauriel

Kolemjdoucí
@WizardTauriel k první otázce, zavření mapy je nevratné, s tím nikdo nic neudělá... jediná možnost jak se tomuto do budoucna bránit, je na DS omezit počet vyšších hodností ve společenství... tedy, velvyslance a zástupce velitele, více na stránce Elwenrské Wikipedie, která popisuje DS.

K druhému dotazu... to co popisuje @hrac552 je sice pravda, ale platí to pouze u otevřené mapy, je tam vidět který hráč přispěl a který ještě nepřispěl do mapy - viz přiložený výřez z mapy DS. Informace, kdo kam a jak moc přispěl v celé mapě nikde neuvidíš, to si musíš vést své vlastní záznamy.
Zobrazit přílohu uživatele 6148
Moc děkuji, nebyl jsem si jist jestli to náhodou není jinak. Ale vše jste mě potvrdily a moc děkuji
 

luterina

Veterán
On ten artefakt nejspíš jako ostatní bude ještě někde k dostání, náhodou mně se ta odměna co je ve třetím kole hodí, protože mi právě k celému tomu setu jedna budova chyběla, takže já děkuji.
 

dodoch1

Pokročilý žák
S těmi odznaky "Pytlel mincí", jste nás připravili o jedinou radost z hraní DS a to o soutěživost. 3x navýšit počet mincí na pytel je doopravdy vopruz. Vetšina spolků se rozhodla soustředit jen na 3 cesty a to jen proto aby byla jistá odměna. Za mne v tomto případě velké mínus pro vývbojáře i DS jako takové. To raděli bude jezdit věž na zlatou a ty artefakty, pokud to vůbec bude stát zato, si dokoupím za nastřádané Diamanty
 

Boobika

Pokročilý žák
tim ze brzy dojdou bych si tak jisty nebyl.. ted jich mam jeste 60 tech 100% spotreboval jsem jich cca 15 pak jeste nejaka ta stovka 50% to nez dojde timhle tempem ( u jednoho hrace) tak ubehne par let hrani DS :D a kdo vi jestli tou dobou jeste bude clovek Elv. hrat. preci jen ej to proste jen prokrastinacni hra :) a k nicemu jinemu ty pozehani nejsou, spis ted me to motivuje ty pozehnani v akademii vyrabet :D
 

luterina

Veterán
jako kdo má v inventáři dostatek požehnání mincí, tak se to uhrát asi dá, ale zároveň takových není zas tak mnoho, takže souhlasím s tím, že ta laťka je teď až moc vysoko
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Po zralé úvaze již několik měsíců jedeme "třikrát zelenou, a pak se uvidí".
Prostě to za více nestojí. Poslední neblahé úpravy to ještě více jak posvětily.
Možná by vývojáři potřebovali pořádnou inspiraci. Já si pro ní občas zajdu do sklepa.
Funguje to.
 

hrac552

Znalec fóra
Volitelná budova jako odměna ve třetí mapě - velké plus vývojářům. Odměny za umístění by zasloužily mít lákavější parametry. Pro hodně hráčů jsou kvůli tomu nezajímavé a tím i celé DS při jeho časově extrémné náročnosti (když chcete být na bedně).
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
krom problémových pytlů je pro mne problém i craftingový odznak. díky častým DSkům jsem se dostal do fáze že mám sice dostatek těch zelených potvůrek ale nedostatek úloků nebo jak se ta zhovadilosti nadává. Ale možná je to jen má chyba
 
Nahoru