• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

luterina

Veterán
@GorGlin ho nebo jí? :D ..na elvengems ty nové verze tabulek nejsou, končí eFkem

..a pozor, opět platí, že si každý musí vložit alespoň jeden odznak na danou mapu, aby z ní odměnu získal..
 

GorGlin

Veterán
@Banderoi
bud prosím konkrétní
je možné že nemáš a nebo taky ne, ale je to takový zvláštní výkřik
jestli říkáš, že poctivý a pracovití lidé si zaslouží ochranu státu, tak nevím jestli máš pravdu, ale byl bych pro
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ano, omlouváme se, z důvodu závažného porušení pravidel fóra jsme byli bohužel nuceni některé včerejší příspěvky smazat.
 

Mescal

Znalec fóra
Tak DS právě skončilo. Společenství, kde hraji skončilo na 40. místě. Nehráli jsme na umístění, ale uhráli jsme všechny 3 mapy a vše v pohodě. Rád bych poděkoval všem spoluhráčům. :)
 

luterina

Veterán
my jsme jeli na pohodu dobrovolně a 14. místo, takže jsme též spokojení a ten samonačítač odznaků to je výsostná paráda, za něj veledíky! :)
 

Ludi

Veterán
Souhlasím, že samo-načítání v DS hodně pomohlo. Když má hráč plné město soch a dřív se to muselo klikat jednotlivě, tak to bylo otravné a navíc občas něco propadlo díky špatnému klinutí. I když DS není moje oblíbená součást hry, tak s posledními změnami je to přijatelné a 1x za 2 eventy je toho tak akorát. Takže za mě v pohodě :cool:.
 

ElfNostradamus

Veterán
GG testování bylo všech našich možností :) ... jsem zvědav zdali se v současném nastavení ještě někdo přiblíží k 200k bodům... zajímalo by mne i srovnání s jinými zeměmi?!, které žel Elvenstats nenabízí, protože si myslím, že výsledek 197 400 by mohl být hodně vysoko i v celosvětovém porovnání :) a ještě jednou s odstupem díky všem! ze spolku za jejich příkladný přístup, čas a píli ... skvělý výsledek a navíc jsme si to i náramně společně užili!
 
Naposledy upraveno:
Nahoru