• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

OldMaGorr

Mistr slova
Pokud nejsi ve společenství, kde aktivně DS hraje několik lidí tak skutečně je šance mizivá. Nejschůdnější snad je na první a druhé mapě jet zelenou cestu.
 

Lovec Krys

Legenda
@Jirinazel Dobrodružství společenství opravdu není solo záležitost. A ano, stačí dojít jednou cestou. Dost ale pochybuji, že se v jednočlenném společenství dostaneš dále než na konec prvního kola. Druhé už je o dost náročnější (a třetí ještě více).
 

Jirinazel

Znalec fóra
Všem děkuji za odpověď. Já vím, že je to hra pro kolektiv, to byla jen taková zkouška, kam až můžu dojít. Je to tak, že uhraju jednu cestu, na dokončení další už mi nestačí ani volná plocha po osadnících a tu mám k dispozici mimořádně zrovna teď. Šlo by to, pokud by se nezvyšovala obtížnost na druhé mapě. Nevadí, tak budou všechny rozvinutelné budovy na 9 lvl. :)
 

OldMaGorr

Mistr slova
Máš pravdu, ale ani osum není o moc lepší. Ne, že ty dvě hodiny po půlnoci - jak to bylo kdysi - bylo něco úžasného, ale kompromis někde kolem desáté - jedenícté večer by se mi líbil daleko nejvíc.
BTW: Čas teď sedět u hry má u nás ze spolku jen pět lidí z pětadvaceti :-( A tak nám spousta dnes vyrobeného propadne do úplně jiné jámy.
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@OldMaGorr Tak záleží, jak kdo má pracovní den. Ono se těžko dá vyhovět všem, když někteří chodí do práce na 6 a jiní až na 10 (o odpoledních a nočních směnách ani nemluvě).
 

athlo

Pozorovatel
Zajímavé srovnání z Winayandoru, no není to krása o kolik se spoličenství zlepšila?
současné DS
1634147109765.png


minulé DS
1634147057766.png
 

Mescal

Znalec fóra
Mám dotaz, setkal jste se někdo s takhle zamčenými odznaky? Nebo, nevíte někdo, co tohle má znamenat?
Dnes večer před koncem DS jsem z mobilu nebyl schopen jakékoliv akce v DS - odznaky zamčené a přitom jsem měl jak možnost přihodit, nebyl jsem s odznaky na nule a měl jsem data jak na WiFi, tak následně jsem zkoušel i přímo mobilní data. A na pozadí prosvítá čas do konce DS, takže to není tím, že by bylo po konci DS.
Na druhou stranu, sbírat odznaky z dílen, T1, z kasáren... to všechno jsem mohl, ale jakmile jsem otevřel Jámu, tak byly sloty na odznaky zamčené. Zkoušel jsem to v rozsahu cca 10 minut několikrát a mimo změny odznaků (asi jak zbytek společenstva dohazoval) se nic nezměnilo. Toto je screenshot z mé poslední zkoušky něco ještě dohodit.
Screenshot_20211013-194311.jpg
 

GorGlin

Veterán
Tohle jsem na mobilu nepotkal, ale s ohledem na to co jsem potkal v prohlížeči placnu, že by to mohlo být
Otevřel jsi dsko a než jsi kliknul na jámu, někdo to tam už naházel.
Tam jsem musel jít do města a vrátit se do DSka.
 

OldMaGorr

Mistr slova
@Mescal a @GorGlin - taky jsem to jednou na mobilu zaregistroval, ale v tom spěchu jsem neměl čas di toho moc všímat a to vysvětlení by se mi zdálo logické. Ještě abych se pro obnovení nabídky nemusel vracet do města

@athlo -
My jsme po delší době DS hráli, protože jsme si chtěli vyzkoušet efekt červené pandy. Když jsem DS plánoval tak jsem si naivně myslel, že 70 tisíc by mělo na prvenství stačit. Jak já se šeredně mýlil ! Chyběli nám pak hlavně náramky a ani masivní používání urychlovačů to už nemohlo zachránit.

Dokázat v tomto stylu Dobrodružství, kde jsou i v jámě odznaky všeho druhu, překonat 100 tisíc bodů, to je neuvěřitelné. Ale Beleriand to dokázal a nejen to: Oni vyhráli vpodstatě stylem start-cíl. Bylo to úžasné. Velká gratulace a klobouk dolů a odhodit v dál (nejlépe do jámy).
 
Naposledy upraveno:

athlo

Pozorovatel
@GorGlin - Nemám šanci odhadnout, ale doufám, že ne. Protože pak už bychom jako roboti jenom klikali.

@OldMaGorr - Je to tak, 100 tisíc bodu je neuvěřitelný mazec. Stejně jako zlepšení Arda Ferie téměř o 100 % a nebo i Lilií o 50 %. To píši o společenstvích, které hráli i minulé DS intenzivně.
 
Nahoru