• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

BaluWizova

Pokročilý žák
odmeny: rozsireni sovy v 2. a 3. mape

v mape tri 25x 45min urychlovac, ruske kolo a sova

umisteni do 1-20 je urychlovac, budova lotos, a body do zebricku
umisteni 20-50 je urychlovac a body do zebricku
 

Vicky1177

Mistr slova
Hm... apríla ještě nebylo... Nejdřív "pondělí 19. ledna 2021" a k tomu ještě odměny-neodměny. Co takhle, prosím, konečně něco, co si hráč nemůže vyrobit nebo získat přes Akademii kouzel? :rolleyes: Když už do toho dáváme svůj čas a herní zdroje, které jen tak samy na stromech nevyrostou...
 

Slniecko

Znalec fóra
Hele tak začína to v pondelí 18.1., nebo to začína v úterý 19.1.??? Ví nekdo?? @Embla ??? Mezi novinkami zas máte napsaný blbý rok a to 2020, ale máme rok 2021 :D Tak teda asi v to úterý..

Joo, tak se omlouvám, už jsem našla info na predchozí stránce, takže je to v úterý :))
 

Vicky1177

Mistr slova
No tak knihovnu nebo obří kolo ne. Nechytej mne za slovo, prosím. Měla jsem na mysli skutečnou odměnu. Ne zrovna tebou zmiňované dvě budovy, které jsou snad pokaždé v DS. Ne xx zesilovačů, které v Akademii vyrobit lze... Vylepšovací artefakty taky v Akademii vyrobit šlo (ty soví půjde v budoucnu zcela určitě vyrobit při dalším eventu se sovami...). Mají na výběr takový obrovský inventář a pořád je to kolo, knihovna, kolo, knihovna... :rolleyes: Ale to je jen můj osobní názor a nikomu ho rozhodně nenutím jako jediný správný náhled na věc... ;)
 

Lovec Krys

Legenda
@Vicky1177 Tak v silném společenství není nic těžkého jet DS jen na odměny. Těch pár urychlovačů navíc je pak skoro zadarmo.
Pochybuji, že by se po skončení DS daly soví artefakty ještě někdy sehnat (*), zatím to platilo pouze pro fénixe a medvědy. Loni byla místo sovy perníková chaloupka, takže si nemyslím, že by se sova zařadila mezi fénixe a medvědy.

* s výjimkou případu, že by se implementoval univerzální artefakt anebo nějaká trvalá možnost výměny artefaktů
 

Vicky1177

Mistr slova
My jsme jen s půlkou členů dali předminulé DS kolem 30. místa (ostatní bohužel nepřítomni/v práci/v čudu). Skoro týden se honit "jen pro ten pocit", z toho jsem vyrostla už před více lety. Směňuju svůj čas za nic. Taky ho můžu využít lépe a to by nezahrnovalo Elvenar. Když by takhle začalo uvažovat o dost víc lidí, můžou si celou hru hrát tvůrci se šéfy sami. Hra bez hráčů je jaksi k ničemu...
 

Deleted User - 488716

Guest
@voyager-1 Během události shromáždění kultů fénixe, kde bylo možné získat fénixe chladného ohně, bylo možné vyrobit z artefaktů na tohoto fénixe artefakty na ty z předchozího roku (ohnivý, zlatý, bouřný).
 

Vicky1177

Mistr slova
No prosím, prosím... ;) Já to beru tak, že všechno co se dá udělat přes záložku "Řemeslná výroba" v Akademii je vyrobené. Ale jak libo, hádat se nebudu. To ovšem nic nemění na tom, že při DS směňuju suroviny a svůj čas prakticky za nic hodnotného. Opět, někdo na to může nahlížet jinak, já tedy nadšením tleskat bohužel nebudu...
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@Vicky1177 V tom, že odměny v DS stojí za starou belu se všichni shodneme, pokud někdo z tohoto důvodu DS bojkotuje, nedivím se mu.
V akademii byla vždy pouze dočasně na výměnu starý<>nový (nebo jen starý>nový) artefakt na fénixe/medvěda, ostatní tam nikdy nebyly.
Já při DS žádné extra suroviny navíc nepřeměňuji. Pouze čas staráním se o nadbytečné budovy lv1(pokud mám místo), ostatní odznaky získávám z činností, které bych dělal i bez DS, pouze maximálně trochu upravím rozvrh (např. dneska budu vybírat sety knihoven až po začátku DS, zrovna tak další střety věže udělám až po začátku DS namísto ráno (pořád dost času na stihnutí první i druhé čtveřice z druhého patra dneska)
 

Ludi

Veterán
Ahoj, docela mi chybí pravidelná informace, v kolik hodin DS začne. Možná by nebylo od věci, aby v oznámení začátku DS, bylo kromě data uvedena i hodina.
 

aikomi

Mistr slova
No zrovna DS je ve hře pro mě něco, co je mi asi jedno v kolik to začne. Nejlépe by bylo, kdyby to bylo 2x do roka. Se divím, že to ještě někoho baví... :D
 

Ludi

Veterán
@aikomi - já DS nesnáším, ale hraju ho kvůli společenství. Jdeme jednoduše jen pro odměny, žádné drama. Ale info o začátku by mohlo být kompletní.
 
Nahoru