• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

Ludi

Veterán
Zamrzla nám mapa DS - neotvírají se nám další body :confused:. Z podpory zatím odpověď nemáme.
 

Saux

Znalec fóra
Dneska jim to asi nějak blbne - mně kolem poledne zmizela Věž věčnosti, aby se přibližně po dvou hodinách zase objevila na svém místě :)
 

DeletedUser5987

Guest
Je to dobré, včera to na chvilku zamrzlo, odpoledne to balíme. Na body nejedeme, zas tak moc dobrodrůžo nemusím, rychle hlavy, pro ty co nemají a bye bye :) a VB jsou milá třešinka na dortu
 

Ludi

Veterán
U nás taky nejedeme na pořadí. Hrajeme turnaj na 10 beden a DS máme jako takovou "bokovku". Ale zase ty odměny berem, škoda to tam nechat ;)
 

Deleted User - 555708

Guest
Výherní společenství a jeho města.
DS athos.pngDS mojtabai.png DS profa.png DS stistko.png DS porthos.png
DS vstup.png
 

Přílohy

  • DS vstup.png
    DS vstup.png
    9,5 KB · Zobrazení: 129
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
Myslím, že realizácia podmienky "minimálneho levelu budov" by bola vhodná aj v dobrodružstvách (s tým samozrejme spojené zmeny mechaniky tak, aby nespôsobovali problémy manufaktury vyšších levelov produkujúce živoucí zboží).
 

DeletedUser2185

Guest
Rad takovej navrh podporim, davalo by to pak vetsi smysl jako soutez ...

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

redking123

Pokročilý žák
To bys musel vyrazne snizit pocty pozadovanych veci.
A neni prece problem zalozit nove mestecko, vyrobit trziste a pak uz to jen dotovat, ziskavat provincie a stavet. Asi je to pitomejsi metoda nez prevzit po nekom mesto a vetsinu ho zbourat, ale slo by to.
Kazdopadne je to prilezitost jak z DS udelat neco totalne nehratelneho, jak je u Inno posledni dobou zvykem.
(mimochodem nase spolecenstvi funguje stejne jako to Ludino - DS je vedlejsi a hrali jsme ho cestou nejmensiho odporu a dohrali jsme 2. den)
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Já se obávám, že minimální level budovy, ala event, by ještě více nahrával těm DS městů, protože oni mohou mít stále malé budovy a ostatní by na tom byli velice špatně. A ještě by to znamenalo postavit nějakou nebonusovou manufakturu, což díky teleportu je to realizovatelnější, protože by ji člověk nemusel pořád bořit a stavět desítky hodin.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Výherní společenství a jeho města.
Ahoj, Elvenar hrají tisíce hráčů, není tedy v našich silách dohlížet na to, zda všichni hrají fér. Pokud máš podezření, že někdo porušuje pravidla hry, je nutné ho nahlásit skrze herní podporu, kolegové pak rádi daného hráče prověří. Děkujeme!
 

DeletedUser4336

Guest
O odměny jim evidentně nejde, tohle je "životní styl" v této hře. Čas na podobné aktivity je také samozřejmě potřeba, to k tomu nejspíš patří, i někteří hráči hrající fér, vykazující "vyšších výsledků", musí hře věnovat nadbytek času. Pouze konstatuji, jinak je nehodlám jakkoliv hájit, na druhou stranu jsem rád, že ve hře nejsme frustrováni nějakými omezovacími prostředky.
 

Ludi

Veterán
Tenhle způsob hraní DS nesoudím, každého věc, ale u nás tohle neděláme.
Já na DS teleportovala výrobní budovy osadníků (kromě portálu), abych mohla pomáhat a dobrý. Trasy máme dávno hotové, takže zase už pád dní vyrábím. Pro někoho je medvědí hlava velká pomoc, tak ať mají možnost ji ve společenství získat všichni. A těch pár ostatních věcí se taky hodí. Bojovat o pořadí už mě dávno přešlo. Kdysi jsem se o to v jiném spolku snažila (asi tak před 2 roky) a pak jsem zjistila, jak to vlastně chodí s farmama na DS, takže opravdu s běžnými prostředky to nemá cenu. Navíc proč se celý týden takhle štvát? Takže pohoda-klídek je nade vše ;).
 

DeletedUser4169

Guest
Myslím, že realizácia podmienky "minimálneho levelu budov" by bola vhodná aj v dobrodružstvách (s tým samozrejme spojené zmeny mechaniky tak, aby nespôsobovali problémy manufaktury vyšších levelov produkujúce živoucí zboží).
idavisi, za tvoje témata k eventům ti patří velký dík.
Ale za tenhle nápad bys zasloužil pár facek :D
To už by FA skutečně bylo jen ikonka navíc.
 

DeletedUser4336

Guest
Pokud tohle projde, tak to za chvíli budou kouzelky dávat dvojnásobek odznaků, protože kouzelkář se vždy cítí znevýhodněn, že si zvolil strategii většího zisku surovin, a bude žádat zavedení i kouzelných manufaktur na efektivnější výrobu vůní, šperků a drahocenných sošek. Nehledě na to, že to stejně žádné farmaření bokem neřeší.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2185

Guest
S poctem teleportacnich kouzel z veze si muzete na pristi DS odportit 3/4 mesta a postavit tech dilen 400+. Jen nechapu ten povyk kvuli DS. Odmeny uplnej trash. Hraju ho s odporem a pouze proto, ze se na tom spolecenstvi usneslo. Pro me osobne zahozenej tyden zivota do kanalu.
 

DeletedUser4336

Guest
S počtem teleportačních kouzel jsem na štíru, takže já si asi moc neodteleportuju, asi dost záleží na štěstí. A to vždy udělám aspoň první dvě patra.
 
Nahoru