• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

Schoenfeld

Znalec fóra
Jo, jasně.
Nějak mi vypadlo podotknout, že se jedná o začátek Události a ne DS. Ale ta poznámka o posunutí platí.

@Ludi Všichni jsou už v Mexiku ...
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Takže Událost končí a ve čtvrtek začíná DS.
Už je na to upoutávka ve hře:
1699561745986.png

Problém je, že když na to klikneš, jsi rovnou na discordu.
A když tam nechceš pobývat, sbohem informace, adie.
Jsem zvědav, jak dlouho mě ještě tenhle způsob hraní nehraní bude ještě udržovat při chuti to dál provozovat.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Jenže brouzdání po Fóru nebylo takovým bezpečnostním rizikem jako je tomu u discordu.
Pokud toho tedy jeden nevykecal o sobě, co se dalo i nedalo, jak už o tom ostatně psal i @Lovec Krys.
 

iDavis

Legenda
Podľa informácií z bety nás čaká verzia G. Samozrejme, všetko sa môže na poslednú chvíľu zmeniť.

V čom konkrétne považujete Discord za nebezpečný? Čo konkrétne je tým dôvodom, prečo z bezpečnostného hľadiska discord nie, fórum áno?
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Dobrá zpráva je, že po 3. mapě dostaneme po jednom kusu artefaktu Tinlug a Solunar, takže ti, kdo je postrádají ke kompletaci, by s měli určitě zúčastnit DS.
Jinak v německém fan-fóru píší o novinkách od vývojářů. Například, že vůbec není jisté rušení oficiálních fór. Další najdete v odkazu https://www.elvenar-fan-forum.de/t2f59359-NEUES-vom-BETA-SERVER-3.html#msg6392690.
Rozhodně zajímavé informace pro ty, kdo neholdují discordu, ale chtějí zůstat informačně in.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Dobrý den, toto téma se týká výhradně dobrodružství společenství. Aby tedy diskuze zůstala přehledná, veškeré nesouvisející příspěvky jsme byli nuceni smazat. Pakliže chcete diskutovat o Discordu, můžete tak učinit v příslušném tématu.
 

Waso

Učedník
V rámci DS se snažím vylepšit Divy. Sháním po mapě odměny z cizích Divů. Některým hráčům přidat VB nejde pro naplnění účtu.
Býval tam červený nápis...
(Tento úvod abych splnil podmínku pana Forsetiho: Je to o DS, tak to ponechá a nesmaže.)
--------------------------------------
Protest: Vylepšení " Chyba sdílení vědomostí Druhý uživatel nemá dostatek kreditů" = není tak přehledné a vyžaduje od hráče klik navíc. Prosím vraťte ten červený nápis a nemožnost přidávat! Děkuji.
PS:
Na discord už jsem text umístil.
Tak snad si toho někdo všimne.
:confused:
 
Nahoru