• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Dobrodružství Společenství - přetékání úkolů

SilviSaleva

Pozorovatel
AHoj,

mám dotaz a zároveň návrh, zda by bylo možné do dalšího dobrodružství společenství udělat miniupdate. Pokud ne, tak bych rád dostal rozumné důvody proč ne a prosím pouze o smysluplné odpovědi a komentáře, a né jako minule, kdy tu byla hromada odpovědí nic nevypovídajících. Děkuji


Přetékáním nemyslím nic jiného, než že dílny, manufaktury i jednotky, zlato nepomíjeje, by se nemusely vyklikávat po přesném množství a klik na splnění úkolu, a zase další dvě manufaktury, a klik na splnění úkolu a znovu dvě manufky a klik na splnění úkolu atd atd... V případě jednotek to ani nejde a je to škoda, ptž mám například 1000ks ale produkuju 625ks, tedy musím vybrat 2x ale tímpádem 150ks jednotek propadne. Zapomněl jsem na VB. Pokud dávám někomu ( i sobě) do divu VB, tak úkol je za 10VB. Pokud dávám Prastarou vědomost 20 či 30VB, dostanu pouze 1x splněný úkol. Proč ne tedy 3x? A pokud budu dávat 5VB tak v případě třeba doplňování vyššího množství je to opět 2x5VB křížek, křížek, klik na vybrání úkolu a zase 2x5VB a křížek křížek a klik na vybrání úkolu atd atd...

Tedy můj návrh je, udělat to, že si bude do paměti ukládat počty a množství vybraných zdrojů a ty se budou přepočítávat na množství potřebné, podle jednouchého vzorce "množství vybrané/množství potřebné & počet vybraný/počet potřebný" a tím by se odměny za úkoly kumulovaly a bylo by možné vybrat více splněných úkolů stjeného druhu najednou.

Příklad: Mám 20 manufaktur na mramor. Vyberu je všechny najednou po 2d výrobě a poté vyberu 10 soch namísto 1 soch, ako tomu je teďka. Nebylo by to lepší, jednodušší a ukrácení času, který je drahý i ve hře?

Nemyslím si, že pro tvůrce takovéto hry, je toto něco složitého, nýbrž je to banalitou. Každopádně by to docela i věřím více hráčům tuto událost zpříjemnilo.

Je to zjednodušení, ale řekněme na mobilu je to docela dost vopruz vyklikávat po jednom. Nemluvě o tom, že si ani nemohu zobrazit právě na mobilu, kolik třeba mi daná manufka dá a dpopčítat aby co nejlépe vyšlly počty. Proto navrhuji toto řešení.

Na závěr opětovně žádám všechny, kteří budou reagovat na toto vlákno, dobře si promyslete svou odpověď, zda je smysluplná a a v opačném připadě nepište raději nic. A také bych prosil o vyjádření zodpovědné osoby, která se může k tomuto konstruktivně vyjádřit a popřípadě to předat autorům.
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
Jako taky bych brala odznaky aby se sami načítaly bez toho vyzvedávání po jednom, hlavně to vkládání do divů po 10VB, s tím že se musím několikanásobně proklikávat než do divu spoluhráče vlezu a to třeba 20 x po sobě, když je turnaj a sesbírají se vědomostní body, to je opravdu výživné...
@SilviSaleva jinak co se týká návrhů a nápadů tak vím, že se posílají vítězové, protože se posílají ze všech států kde se hraje Elvenar a těch je myslím něco okolo dvaceti, nejlépe proto takový nápad vyplnit dle šablony Pravidla pro vkládání návrhů a být na nás tady hodný, jinak ti ho nikdo nepodpoří a k tvůrcům se nepošle. ;):D
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@SilviSaleva Myslím, že by to ocenili všichni hráči (takže ano, já jsem jednoznačně pro všemi 20). A to u všech odznaků - např. při turnaji se člověk každý druhý až třetí střet hráč překlikává mezi turnajem a vybíráním odznaků, je to stejně otravné, jako vybírat odznaky z 200 dílen/manufaktur.
Naše vedení může návrh maximálně předat, jinak na jeho implementaci nemá větší vliv než kdokoliv z nás hráčů. Zda a kdy bude jakýkoliv návrh implementován je čistě na libovůli vývojového týmu (resp. osoby/osob v něm rozhodujících).
 

OldMaGorr

Mistr slova
Samozřejmě jsem i já pro, taky všemi dvaceti. Programově by to opravdu, ale opravdu, mělo být triviální. Nehledě na to, že v Akademii u akumulace Oparů vidění pro Tajemný objekt to podobně funguje - tam se taky počítalo nezastaví na stovce a co je navíc tak "nepropadne".
 

GorGlin

Veterán
Já bych byl taky rád, náramky, měšce, divy, kuličky, zbytky, klobouky a další
je toho dost kdy by to ušetřilo kopu klikání jen proto abych sebral odznak a pak se vrátil k rozdělané aktivitě, divy, turnaj, věž.
prosím prosím, vážně by to bylo moc bájo
 

SilviSaleva

Pozorovatel
SUper takto se mi to líbí, když všichni souhlasí :)) @Iuterina dám to tedy do těch návrhů jak posíláš odkaz;)

Díky

Ale udělám to až odpoledne až se vrátím z práce.
 
Naposledy upraveno:

Rebarbora

Pokročilý žák
Já souhlasím, je to opravdu otrava neustále vybírat odznaky po jednom.
 
Naposledy upraveno:

SilviSaleva

Pozorovatel
No a ještě kam to mám postnout dle té šablony? Ta šablona je jenom návod jakej to má mít formát, což jsem z toho pochopil, ano, ale když to dám v tom daném formátu sem jako další příspěvek, tak to asi nebude správně :p
 

Mescal

Znalec fóra
Plně podporuji tento návrh, je to příšerně obtěžující a zpomalující a když si to člověk neuhlídá v hlavě, je schopen třeba jen ze spěchu si promrhat část odměn.
 

Hexik

Znalec fóra
kazde ulehceni dobre nekdy i jen spatne ukliknuti nebo kdyz vyrabim cinidla odpoledne seberu trebas 2 nebo 3 atd

co se tyka klikani do divu jinych hracu resim to tak ze kdyz jde o vymeny tak aspon tech 50 a pak jdu do jejich mesta najdu si div a sekam to primo tam prijde me to jednodussi nez pres spolek
 

athlo

Pozorovatel
Mám 7 dílen a jedu na odznak trpasličího pivovaru: 7 x 7 = 49 a jeden mi na odznak chybí.
V devíti z deseti případů zapomenu a vyzvednu všechny i na závěr, asi ani nespočítám o kolik odznaků jsem se připravil :D
 

OldMaGorr

Mistr slova
@athlo přijal mou nabídku a je teď v našem společenství a musím potvrdit, že jsme s tím navýsost spokojeni :D
Takových aktivních spoluhráčů bychom ocenili i víc.
 
Naposledy upraveno:

Jeywi

Pozorovatel
Přimlouvám se také, bylo by to vážně skvělé. Hlavně, když člověk nemá úplně extra tolik času klikat a počítat
 
Nahoru