• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno dobrodružství - odznak společenství divů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2695
  • Vytvořeno

DeletedUser2695

Guest
Body vložené do divu mého resetují body získané vložením ke spoluhráči a naopak. Tzn. pokud vložím do svého(spoluhráčova) divu 5 bodů, načtou se mi do ukazatele. Pokud pak vložím další tři body ke spouhráči(sobě), nemám 8 bodů, ale pouze tři.
 

Angedev

Velmistr písma
Mně to fungovalo trochu jinak... Když jsem vložila k sobě např. 5 a ke spoluhráči 3, tak jsem v odznaku měla započítáno pouze původních 5. Stejně to fungovalo i v opačném pořadí, tedy když jsem začala u spoluhráče, už se nezapočítaly body vložené ke mně...
 

DeletedUser5665

Guest
Za mě si myslím, že je to v pořádku, v zadání je do libovolného DIVU, ne do divů, takže mi přijde v pořádku, že načítá pouze za jeden....
 

DeletedUser5665

Guest
Tak v tom případě, je to divný :eek: Já to házela furt jen po 10ti, tohle jsem nezkoušela.
 

Vicky1177

Mistr slova
Jako když jsme u těch odznaků: někdy od rána dělám na dřevě a na oceli jen živoucí zboží a normálně se mi připisuje do 3h a 9h odznaků jako normální (teď mám uděláno figurky a prsten, ale manufaktury dělaly kalich a přívěsek). Podivné...
 

Angedev

Velmistr písma
Ano, to jsem si taky všimla... Je to třihodinnová výroba na (třeba) prkenné manufaktuře, asi už nerozlišují, co konkrétně vyrábíš :) (I když v úkolu je přesný název, co by to mělo být...)
 
Nahoru