• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

DeletedUser2449

Guest
Ty odměny dostanu kde? V inventáři nic nemám a přesto se píše, že už to bylo vybráno.
x8Bs3qw.jpg
 

Ladus

Znalec fóra
Pokud nebudou odmeny vetší, casem to bude horsi propadak jak turnaje. V turnaji jsou alespon potrebne relikvie a VB

Turnaj má práveže najlepšiu odmenu, vo forme plánku, aká v hre aktuálne existuje. Je to odmena, ktorá xy hráčov donutila urobiť jednorázovú investíciu do kúzelných dielni, ktoré si teraz zadarmo vylepšujú, vďaka čomu zefektívnili celé mesto.
Je to až neuveriteľný rozdiel oproti budovám, ako sú Fontána mládi, Palác obřího šneka a im podobné, do ktorých mnoho hráčov investovalo neskutočné peniaze a každými ďalšími osadníkmi, tieto budovy mazali a kupovali nové.
Len za posledných 8 turnajov sme v našom spoločenstve získali 6 plánkov, 820 VB, 90 rún z truhly a ďalšie VB a runy z turnajových provincií.. to by som naozaj nenazval ako prepadák.

Najlepšia vec na dobrodružstvách určite nie je odmena, dokonca ani pre prvé 3 spoločenstva. Osobne za najlepšiu vec pokladám to, že určite mnoho spoločenstiev ožilo, zvýšila sa komunikácia a oživilo to hru, ktorá už dlhšie stagnovala.
 

DeletedUser467

Guest
@katrms Odměnu dostane pouze ten, kdo v dané úrovni dobrodružství něčím přispěl při procházení střetů. Pokud jsi se zapojil, pak bys měl mít odměnu v inventáři. Jestli ji tam nemáš, napiš si na podporu.
 

Maxa

Znalec fóra
@Ladus . jenze kolik aktivnich hracu tu najdes na to, aby si dosahl na 10 truhlu.
ale dobre, pokud najdu takove aktivni spolecenstvi, mam moznost dosahnout na top odmenu. přeci jen je to draha odmena a nemuze ji mit kazdej. priznavam, ze slovo "propadak" neni uplne to ono.
Ovsem zde dosahne na hlavni odmenu max 25 hracu z cele mapy a to tomu svitku nesaha ani po kotniky a narocnost je daleko vyssí. Zde tezi ti, co jsou uz na konci vyzkumu a maji jak misto, tak prostredky, takze normalni spolecenstvi nema sanci a male spolecenstvi ani naději. To stavi dobrodružství uplne nekam jinam. Pokud se to ma pravidelne opakovat, pak to hrace omrzi a ani se nebudou snazit. Pokud to bude jako udalost 3x do roka, tak prosim. ale pozehnani by melo být získatelné i jinak, jako třeba ty kouzla.
 

Anamorka43

Pokročilý žák
Maxa to se hodně pleteš,nás je jen pár a půjdeme dělat 3 truhlu.Není nás 25 :)) .Když víš jaké úkoly budou dá se to připravit do předu.Já už mám pár na skladě do 3 truhly.Všem jsem napsala co bude potřeba ,děláme si zásobičky.:) Nám se líbí jakákoliv odměna,jsme spokojený s málem.Mi rozhodně malý jsme,ale šikovný xD
 

Maxa

Znalec fóra
@Anamorka43 ja mam namysli hlavní odmeny v žebříčku a tam k nim asi mate hodně daleko.
jinak nevylucuju, že pár jednincům se to muze libit i bez odmen ;) Mě osobně odmeny neuchvati,protoze se po roce hrani blizim na konec vyzkumu a zadne odmeny vlastně ani nepotřebuji. Jen pisi to, co vidim okolo sebe.
 

DeletedUser2917

Guest
Hrajeme to. Je to nové a fajn pro společenství. Komunikujeme. Tady vidím přínos, pozná se, kdo je týmový hráč, oživí to, vtáhne do party. Ale ty odměny jsou prostě zoufalé. Budovu, co mi přináší jen málo kultury a zásoby, nechci. Na zásoby mám dílny... Jo, až budu potřebovat manu, asi se něco takového bude hodit. Do té doby ne. Požehnání - tady je to otázka. Asi jo, někdy se budou hodit. Zatím jsem použila 1x v eventu, ostatní zatím shromažďuji... Nemám ve městě mraky volného místa, abych postavila 30 dílen a jela v masovém ty odznaky. A asi málokdo z našeho společenství má = jde to pomalu a nedělám si iluze, že bychom získali body do žebříčku, aby to mělo tenhle přínos... Takže když to shrnu, tak pokud to bude příště stejné, asi se na to vybodnu... Prostě mi tam chybí ta motivace v odměně jako takové... něco, co mi FAKT pomůže. Runy, rozbité úlomky run nebo VB. Něco, co mě posune ve hře dál. Tohle je čistě můj názor a nikomu ho nevnucuji, jen vyjadřuji ;-)
 

DeletedUser2818

Guest
Našemu společenství se tahle akce moc líbí. Sice byly zpočátku nějaké zmatky, ale už si to sedlo. :D Máme domluvenou strategii a chat to úžasně oživilo. A samozřejmě se tady pozná, kdo je týmový hráč. Já třeba nemám městečko veliké a manu ještě nepotřebuju, ale proč bych nepomohla ostatním, kterým se hlavní odměna z truhly hodí? Oni mi zas vydatně pomáhají se surovinami, když potřebuju, takže je to fér.
 

DeletedUser1964

Guest
Já myslím, že je to moc dobré - hlavně pro spolek - děláme konečně něco společného, kromě turnajů. Trošku byly problémy s pochopením, ale už teď se těším na příště - už budeme vědět jak na to :)
Umístění v žebříčku neřešíme, to není to nejdůležitější :)
 

DeletedUser3930

Guest
Neví někdo k čemu nám jsou ty prsteny,náramky a medajle když je teť nepoužijeme.Zůstanou hráčům nebo se na konci vymažou?
 

DeletedUser3930

Guest
:-((( Proč teda máme 24 hodin dělat něco co vůbec v eventu nepotřebujeme?Asi aby spolek zdrželi a ten si věci co na cestu nahoru potřebuje koupil za peníze?Už 48 hodin polovina spolku nedělá nic jiného.
 

DeletedUser2917

Guest
:-((( Proč teda máme 24 hodin dělat něco co vůbec v eventu nepotřebujeme?Asi aby spolek zdrželi a ten si věci co na cestu nahoru potřebuje koupil za peníze?Už 48 hodin polovina spolku nedělá nic jiného.
A co nepoužiješ?? Vše je třeba. Snad krom soch, které jsou potřebné jen pro oranžovou cestu ve 3. levelu...
 

DeletedUser3930

Guest
Jen já .prsteny 3ks,náramek 2ks a odznak kvality.Ať hledám jak hledám tak na cestě nahoru nic takového nepotřebujeme.Oznaky cechu které jsou nejdůležitější 24 hodin nikdo (24 hráčů) vyrábet nebude).Proto ten dotas proč jsou tyhle věci v evemtu?
 

iDavis

Legenda
@johndesade po tom ako dokončíte prvý stupeň, teda dostanete sa prvýkrát k veži, budete môcť spustiť druhý a tam budú mať jednotlivé strety iné požiadavky. V nich využijete aj tie predmety, ktoré zatiaľ v prvom stupni nepotrebujete.
 

DeletedUser3930

Guest
Dík za vysvětlení.Gwstli jsem pochopil tak jak doděláme tuto první mapu dostaneme novou.
 

DeletedUser2917

Guest
Takhle akce má 3.stupně. Jakmile dojdete k věži a vyzvednete odměny, zobrazí se nová mapa, úkoly jsou těžší, odměna ve věži hodnotnější. A to se pak opakuje ještě jednou. Celkem 3 mapy na 6 dnů, poté akce končí a dělá se celkové vyhodnocení společenství.
 

DeletedUser1977

Guest
Zná někdo sled těch úkolů po splnění tří map :) děkuji
 

OrickJ

Znalec fóra
Taky by mě to zajímalo, co je spuštění režimu výzvy po skončení všech fází.Zda čekat a sbírat body,nebo skončit 3 fázi a budou se dát sbírat body jinak.
 
Nahoru