• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Div: Zvětšení kapacity u obchodníka

DeletedUser3079

Guest
:steel::plank::silk:
Div: Zvětšení kapacity u obchodníka

Bylo by dobré přidat s novými osadníky Div. Který zvětšuje kapacitu u obchodníka ze 7 na víc.

Div a jeho levely:
• Každý level: +5 obchodů

• Každý přestupový level (5): +1 nová stránka na obchodování
Je na čase přidat více tabulek pro obchodování, hlavně u vyšších levelů hráčů. S živoucím zbožím tak přibyla zátěž na obchodníka o 100% na víc jak doposud, tak by jsme tento Div velmi ocenili. Může vypadat jako obchodní stanice nějaká a POZOR! Kdo ho vlastní, tak by se v něm dalo i bokem obchodovat: Mana za Semínka (Třeba 1:10)
Jak by měl tento nový Div vypadat nechám už na vašich nápadech. Líbí se vám? : )

Efekt Obchodního Divu:
+
Navýšení množství k obchodování
+ Možnost vyměňovat zde Manu za Semínka (1:10)
+ Obyvatelstvo a Kultura
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Jakou kapacitu? Může mi někdo nastínit o co se jedná? Nemám pocit, že by s živoucím zbožím jakkoliv zvedla jeho zátěž. Už jen protože živoucí zboží má globální trh.

"Obchodování bokem", to je fajn popis :D, ale rozhodně je zajímavý nápad možnost směny mezi manou/semínky/ a i klidně orky. Jinak jsem jednoznačně proti, takový div rozhodně nechci ve hře, je úplně k ničemu.
 

DeletedUser3079

Guest
Tou kapacitou myslím aby se zvětšila možnost VĚTŠÍHO OBCHODOVÁNÍ:

Místo 7 listů k obchodování, teď už 8 od nového patche, by tento Div přidával další list na víc na obchod, nebo možnost obchodovat o 5 obchodů v aukci na víc. Takto by na 30 lvl tento div udělal z 8 listů aukce třeba 20 :) A hned bych mohl udělat obchody pro klan pro slabé hráče po 10K po 50K a potom pro sebe po 1M, plus živoucí zboží. 8 Tabulek mi nestačí na obchodování když chci podpořit klan a směnit 9 druhů živoucího zboží + velké a malé obchody podle sousedů jak jsou silní a vzdálenějších TOP hráčů kteří nakupují i po milionu. 8 listů je málo.

+ ten nápad obchod Mana/Semínka/Orkové - jako nový bonus v tomto obchodě :)
8 listů je málo pro velitele klanu který se stará o všechny členy :) +o sebe na TOP úrovni. Určitě chápete že se nedá obchodovat jen po milionech a slabí hráči nedosáhnou ani na 100K. Správný klan a velitel dá možnost obchodovat vybalancovaně a se všemi suroviny. Dat 10 obchodů za 10K dřevo/ocel/mramor/svitky/hedvábí/drahokamy/atd... potom za 100K toto vše a potom za 1M pro sebe + živoucí zboží 10-20 obchodů, tak na to je i 10 listů v aukci málo. Na tomto ten div stavím.

Chápu že ho ocení asi více Velitelé klanů a silné klany s rozdílnými typy hráčů na score a také TOP hráči, tak proto je dobrým přírustkem do hry pro další osadníky. Tam už bude potřeba ještě více všeho typu zboží, v klanech kde je rozdílně score mezi hráči je potom propast v obchodu ohromná.
 

Deleted User - 488716

Guest
Na trh je možné dát 60 nabídek a já jsem proti navyšování tohoto počtu. Ono je hezké, že chceš pomáhat slabým hráčům dáváním menších nabídek na trh, ale podle mě je to zbytečné. Já jsem jeden z nejslabších hráčů ve společenství, přesto nevidím důvod, aby velitel něco takového dělal. Pokud chci nějaké zboží, podívám se na trh, pokud najdu vhodnou nabídku, vezmu ji, pokud nenajdu, vytvořím nabídku podle mých přestav a on my to někdo vezme, třeba právě velitel. Zvýšení možného počtu nabídek na trhu by podle mě přínos nemělo, spíš naopak. Viděl jsem třeba, že někdo nabízel 120 elixíru, požadoval 100 drahokamů a to 60x pod sebou. Po novu by to bylo, hádám, 60 za 50 a to 120x.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
@Victorious1722 ta nabídka 120 za 100 nebylo to náhodou v průběhu DS na kouzla, to se tak dělá, aby to ostatní hráči zbytečně nebrali.

@ANCARY je to zbytečné, když chci podpořit hráče, tak stačí aby dal na trh tu nejhorší možnou nabídku, kdy dostane hodně za málo a tu mu vezmu. V životě jsem nepotřeboval více jak 3 listy. A i tak je primárně lepší, aby na trh dávali lidi co potřebují, než abych tam dával náhodně něco, ať si to rozeberou.
 
Nahoru