• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Div pokrocilych pruzkumniku

DeletedUser5831

Guest
Měl bych návrh na nový div.
Jelikož v nových rasach nejsou pokročilí pruzkumnici, tak by se mi líbil div který snižuje dobu průzkumu a náklady na průzkum, jako jeho druhou funkci bych viděl snížení nákladů na vyjednávání v provinciich a věží.
 

Ludi

Veterán
@showstall - na pokročilé hráče jsou kladeny velmi vysoké nároky, které se neustále stupňují. Zvláště ve Věži. Jednou to sám poznáš.
Průzkum provincií už mám cca 90 hodin, Věž je přímo "drahoušek" a další nároky. Pokročilí hráči rozhodně nejsou zvýhodňovani, je to spíš naopak.
Novým divem by se trochu kompenzovala ta strmá křivka rostoucí náročnosti, aby to bylo prostě hratelné.

V systému hry přichází nové divy po nástupu nové kapitoly. S tím se dá těžko něco dělat.
 

Deleted User - 584607

Guest
Navrhl bych nový div, který by zpřístupnil sklepení věže. Když je třetí patro věže už extrémně náročné, sklepy by mohly být s tímto divem extrémně lehké.
A druhou funkci by div mohl mít znásobení počtu vedlejších odměnových beden. Těch co teď skoro nepadají.
 

DeletedUser4336

Guest
Ne všechny vyšší napitoly nemají průzkumníky, např. Elvenarové je mají (sic podle Wiki např. kouzelky již od vyšších kapitol jak Amunové nelze vylepšovat s průzkumníky, ale až s vyzkoumáním obytek, zajímavé je ale, že u Ambasád už to neplatí, zda je ve Wiki změna jsem se nedíval, pouze postřeh mimo téma). A jinak v popisu průzkumníků není o čase průzkumu nic, pouze snížení nákladů na vyjednvání a velikosti nepřátelských armád, což by moc velká pomoc nebyla s ohledem na to jak se prozkoumává dlouho.
 

DeletedUser5831

Guest
@Ludi tak to sory za kopirajt. Mým hlavním záměrem bylo snížit náklady a dobu průzkumu, jako dělají pokročilí pruzkumnici a jako druhou funkci jsem chtěl to snížení nákladů ve stretech jako takový doplněk v těch provinciich to je stejně zanedbatelné. No a pak jsem si řekl že by určitě někdo začal brblat že jsem vynechal věž, tak jsem tam nějak přidal i tu věž, mi to asi nemyslelo z toho sezení v nemocnici

Jestli by to byl dobrý div, by zaviselo na tom jaké hodnoty by mu vývojáři dali. Byt to na lvl30 5% tak to ani nestavím.
 

DeletedUser4336

Guest
Pořeba by to možná bylo, ale to by to nesmělo fungovat jako ti průzkumníci, protože jen snižování nákladů mi nepomůže. Já bych raději dal třeba posílení duhových poníků a klecí, abych měl více obyvatel :).
 

DeletedUser4336

Guest
Lovec Krys >> To dělám. Akorát nemůžu vylepšovat všechny divy najednou, takže je občas střídám.
 
Nahoru