• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze

Santerr

Veterán
Gravitující hostinec... budova to je pěkná, ale...
Slíbili nám budovu pro společenství (už někdy v roce 2017), kterou sice po různých anketách vytvořili, ale čekala bych, že tedy bude opravdu možnost, že si členové společenství po přispění surovin nebo něčeho budou tuto budovu moct postavit (tím myslím všichni členové). Místo toho udělají nějakou hloupou soutěž, kde jí získá jen někdo? Jsem docela dost zklamaná... :( Ty neustále se opakující dobrodružství společenství, turnaje a eventy přestávají některé lidi bavit, tohle mohlo hru alespoň trochu zpestřit. Bylo by fajn, kdyby vytvořili nějakou mapu, kde si společenství bude stavět nějaké sídlo, hrad, případně jiné budovy, což se tu kdysi již několikrát probíralo, ale stále se nic neděje. Myslím, že to je škoda. (Je to jen můj názor, nikoliv názor mého společenství ;)).
 

DeletedUser6024

Guest
Musím ti dát částečně za pravdu :-( ... od úterý do neděle jen turnaje, dva dny před se střádají suroviny a zbrojí ... odměny pořád stejné , když k turnaji přibude dobrodružství, tak člověk neví co dřív, vesnice se mi pak příliš nerozrůstá, protože do toho se snažím mít i suroviny do výzkumu ... navíc jsem docela slušný sponzor nákupem diamantů 500-750 Kč měsíčně tam zahučím (to by byly tričíčka a botičky :-( ) ... Hra mě "zatím" baví ,ale fakt to chce nějakou příjemnou změnu!!!!
 
Nahoru