• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k verzi 0.22

Anubis

Guest
Někteří obyvatelé byli pobídnuti, aby se znovu procházeli městskými ulicemi.
tohle znamena co?:)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Dostávali jsme stížnosti, že některým hráčům chodí po ulicích lidé a někteří mají město naopak úplně mrtvé. Tato verze by to tedy měla změnit. :)
 

iDavis

Legenda
Moje mesto je čo sa týka ľudí na uliciach úplne mŕtve, ale ako veľký problém to nevidím. Skôr sa teším na iné animácie, napr. tie vtáky a pod., to podľa mňa viac oživí mestá. :)

EDIT: Práve som si túto hardwerovú akcelerace vyskúšal na bete, avšak vôbec mi to nefunguje. Vidím iba tmavo šedú plochu a na nej mince (ktoré majú byť nad budovami) a Zzzz (ktoré majú byť nad workshopmi).
 

Vlnik

Guest
Tak problém s padáním hry se zdá být skutečně vyřešený, což je pro mě asi jediná podstatná změna. Mezi akcelerací a bez ní nepozoruji žádný rozdíl. Jinak nevím, jestli jde o chybu nebo záměr, ale cizí města se mi automaticky načítají ve větším přiblížení, což mi přijde úplně zbytečné. Akorát se ještě méně lidem bude chtít hledat na motivaci něco jiného než hlavní :D
 

Anubis

Guest
taky nevidim v akceleraci zadny rozdil..dokonce ani ti lide mne nechodi po meste,vubec zadni
a co mi vadi tak to,ze mi to po jakekoliv akci(vyjeti z hlavni mapy,nebo vyjeti z vyzkumu) vycentruje na hlavni sidlo :( ajetse takovym zvlastnim pohybem, z kteryho boli oci :/
 

DeletedUser34

Guest
no akcelerace môj postreh na prvé natiahnutie to je buď výskum alebo mapa trvá hodne dlho ale keď sa tá istá vec zopakuje už je to kratšie načítanie
čo my trocha začalo spomaľovať je načítavanie správ to trvá asi o niečo dlhšie

a tiež po ukončení náhledu mapy alebo niečoho iného to sekne na hlavnú budovu s priblížením
to je zatiaľ asi všetko budem pozorovať ďalej animácie neviem nakoľko ich mám vypnuté úplne
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Co se týká těch chodících obyvatel, tak hlavní problém byl v tom, že tato drobnost způsobovala ve hře opravdu závažné problémy. Proto byla ze hry úplně odstraněna a tvůrci hry ji přidávají do hry postupně. Takže pokud je tam teď nemáte, nezoufal bych, je pravděpodobné, že se tam objeví s nějakou další aktualizací.

Ohledně hardwarové akcelerace mohu říci jen to, že v tuto chvíli bylo jejím primárním cílem to, aby hra nepadala, a aby si hru více užili ti, co hrají na starších počítačích, případně mají velká města. Zkoušeli jsme to na našich testovacích serverech, přičemž hra by měla nyní běžet bez nějakých větších chyb. I když chápu, že pro mnohé je toto vylepšení málo, proto se každému takovému zklamanému hráči moc omlouvám.

S automatickým přiblížením máte pravdu, jde o chybu. S příští verzí by měla být opravena.
 

DeletedUser180

Guest
Na nějakou tu chybku moc nehledím, protože chápu že vytvořit on-line hru aby šlapala na 100% je nemožné, ale to přibližování je opravdu dost otravné.
A zaznamenal jsem taky problém z trhem, kdy musím několikrát trh obnovovat, protože se zobrazují nesmysly a nebo se nezobrazuje vůbec nic, popřípadě nejde listovat v nabídkách.
Taky mi kolikrát nejdou hned napoprvé odkliknout budovy ( všechny ), kdy musím myškou hledat bod aby se budova označila.
 

iDavis

Legenda
Tak predsa len sa mi podarila hra v novej verzii spustiť čomu som veľmi rád, hra je ozaj o dosť plynulejšia. :)

Takže toto rozhodne beriem ako krok k lepšiemu.
 

DeletedUser32

Guest
Právě jsem odzkoušel hru na starém noťasu a hardwarová akcelerace načítání hry citelně zlepšuje (na slušnějších počítačích není žádný rozdíl patrný), takže určitě dobrý počin.
 
Nahoru