• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k verzi 0.21 + společenství

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Drazí elfové a lidé,

zde můžete diskutovat o novinkách spjatých s verzí 0.21. Jaké jsou tedy vaše první pocity? Co říkáte na společenství?

Více informací o verzi 0.21 najdete zde. Představení společenství najdete zde.

Děkujeme za vaše názory!
 
Naposledy upraveno:

Vlnik

Guest
Jen jedna otázka: Bude nějaký, případně jaký, limit členů spolku?
Jinak jsem rád, že se konečně objeví a samozřejmě i za ten obchod, výpomoc a chat. Zbytek mi nepřijde jako moc významná změna, ale neuškodí :)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj, přikládám odpověď přímo od našich vývojářů: :)
Existuje způsob jak změnit počet členů ve společenství? Jaký je přesně důvod pro omezení velikosti společenství na 25 členů? Chápu ten limit, ale 25 je příliš málo pro počítání s méně aktivními hráči, s nižšími úrovněmi, stejným bonusovým zbožím atd., což bude znamenat jen pár lidí, s nimiž aktuálně obchodujete.
Momentálně tu není žádný způsob, jak navýšit limit z 25 členů. Interně jsme hodně toto číslo probírali. Čeho opravdu chceme díky společenstvím dosáhnout, je to, že každý hráč může být součástí živé komunity. Nyní platí, že čím větší komunita, tím méně osobitosti, tím menší je vaše důležitost v rámci dané komunity. V jiných hrách mají spolky hráčů větší tendenci mít spoustu neaktivních hráčů a častokrát ani aktivní členové nevědí, kteří členové hraní zanechali a na které se stále lze spolehnout. Právě proto jsme zvolili relativně nízký limit 25, pro zachování blízké skupiny hráčů, abychom dali větší důležitost každému z vašich společníků. Chceme, aby vaše společenství byla osobitá!
 

Hotofson

Guest
To je skvele! Naozaj skvele!:D
A vsetci verime, ze tym sa vyriesia aj starosti so skypeom a inymi aplikaciami, ktore nesuvisia s Inno hrou, pretoze komunikovat prostrednictvom elvenarskej posty sa jednoducho v sucasnosti da asi tak ako skusit posvetit viac ako desat susedov sucasne :mad:
 

Vlnik

Guest
No je pravda, že s dlouhodobého hlediska je ten počet celkem dobrý, i když mi přijde jednoduší nabrat co se dá a pak se k tomu číslu postupně dopracovat vyhazováním neaktivních. Přecijen u nového hráče nepoznáte, jestli to bude hrát ještě zítra, natož za rok. Obávám se, aby pak pro ně nebyl moc velký problém nějaký cech kvůli místu sehnat. Každopádně díky za informaci.
 

Hotofson

Guest
25 ludi je velmi vhodny pocet na to, aby sa tiii ktori naozaj aktivne hraju a snazia sa co to odovzdat komunite nemuseli kazde rano trieskat hlavou o pracovnu dosku ze maju v kolektive stale 2/3 tych ktori sa len vozia :(
Samoska ... bolo by super keby mohol mat cech 100 clenov a system zabezpecoval automaticky vyhadzov neaktivnych bez toho ze by sme s tym my museli nieco spravit a tym mizerne zaspavat ;)
 

DeletedUser34

Guest
v spolku 25 ludí je v pohode
ľahšie sa v tom človek vyzná
sa teším na ten chat
ale nejak veľkú diskusiu nečakám
ale aspoň bude sranda aj keď foorum asi potom bude viac osamel
ale ktovie na FoE
bol chat ale minimu používaný ak sa nechajme prekvapkať
 

iDavis

Legenda
Tak konečne už prišla táto funkcia aj na náš server, ja osobne si myslím že kapacita 25 členov je pri súčasných možnostiach spoločenstiev dostačujúca. Avšak najviac sa teším na ten chat. :)
 

Baldr

Guest
Je to výborná zpráva, konečně je to tady! Už se moc těším a věřím, že nejsem sám. :)
 

Carmen

Guest
Ahoj. Z hlediska přehledu o aktivních hráčích je počet 25 lidí dostačující. Lepší je kvalita než kvantita ;).
Těším se na dnešek :).
 

Sindri

Guest
Využíváte někdo klávesové zkratky? Společenství zcela zastínila toto rozšíření, tak se ptám. :)))
 

DeletedUser133

Guest
Je tu nové společenství:
U zlatého lva
budu rád když se přidáte:)
aAAIXjP.png
 

DeletedUser32

Guest
Musím říci, že mě trochu mrzí grafické zpracování, ta vysouvací lišta vzhledově vůbec nezapadá do celkového vzhledu hry, jinak super nápad, ale ten vzhled je opravdu mimo.
 

graywolff

Guest
filips: Jo, to by šlo, ale asi bych to dal do rozbalovacího okénka, chat už tak zabírá dost místa. Nebo dát indikátor online třeba do seznamu členů společenství a to pak z chatu otevírat kliknutím - třeba na název společenství úplně nahoře.
 

DeletedUser133

Guest
filips: Jo, to by šlo, ale asi bych to dal do rozbalovacího okénka, chat už tak zabírá dost místa. Nebo dát indikátor online třeba do seznamu členů společenství a to pak z chatu otevírat kliknutím - třeba na název společenství úplně nahoře.

do seznamu členů
je trochu škoda protože musím se dívat do seznamu členů a pak na chat

Já bych to dal do rozbalovacího okénka
více na obrázku:
P8CAmJo.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

jacinda

Guest
mě vadí, že musím čekat den, než můžu do dalšího cechu. Přidala jsem se do jednoho, týpek mě vzal a pak mě z ničeho nic vyhodil. Bezezprávy naprosto neseriózní. Jenže já ted musím čekat den, byt ne vlastní vinou a utíkaj mi cenná místa! jeslti je to blok proti přebhělíkům, tak at je to blok když se sám vyhodí (sám odejde)
 

Iefyr

Guest
Uvidíme, jestli společenství vytrhnou hráče ze stereotypu. :)
 

DeletedUser201

Guest
při motivacích jak sousedů tak ve společenství to nejprve zmrzne a pak spadne,než namotivuju sp.tak 3X restartuji:mad:
 
Nahoru