• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Diskuze k Velké podzimní soutěži

Sindri

Guest
Prvního kola se lze zúčastnit kdykoli. Tím prodloužením jsem měl na mysli, že jsme ho neprodloužili třeba o 24 hodin, ale nechali ho otevřené (a dle toho nastavili i další kola).
 

DeletedUser2097

Guest
Ani 12. kolo nebylo špatné, opět dobrá práce a provedení, jenom tak dál...škoda , že se nám to pomaličku blíží ke konci.
 

DeletedUser68

Guest
Soutěž je velmi dobrá zatím jsem dala všechny otázky některé byly hodně těžké takže mi zabraly 2 hodiny, ale některé jsou lehoučké, snad jsem odpověděla správně. Někdy musí člověk koukat na detaily a pak je to jednoduchý. Držím palce všem kteří se nevzdávají a přeju pevné nervy při řešení úkolů.
 

DeletedUser68

Guest
Ale no tak jdi do toho když nemůžeš tak přidej, to je moje heslo i v práci.:D;):)
 

DeletedUser2097

Guest
Tak bonusovým kolem sem byl pokořen :mad:, absolutně nemám páru jak k odpovědi dojít :(, well done Fullo, každopádně bych za všechny účastníky rád poděkoval za skvělou soutěž. :)

PS: Těším se na další ;)
 

DeletedUser467

Guest
Bonusové otázky jsou tipovací a rozhodují v případě bodové shody ;)
 

DeletedUser1930

Guest
Tady je pro vás řešení osmisměrky.
reseni_osmismerka.png
 

DeletedUser68

Guest
no tak tajenku jsem zvládla na půl nějak se mi tam ztratil ten elvenar
 

DeletedUser467

Guest
Škrtla jsem si tam dole slovo "lov" a byla jsem v pasti, takže jsem to taky odtipovala :D Nevadí, aspoň jsem v tom nebyla sama :) Budou správné odpovědi i na další otázky? :)
 
Nahoru