• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

nataly111

Velmistr písma
teď by se měli vycajchnovat i soudruzi popravdě zaslouží si všichni bejt první...... ale to asi neklapne



výhru by si zasloužili všichni, ale bohužel to asi nepůjde, tak alespoň uznaní všem co počítali i těm co se nedopočítali)));)
 

Goloka

Učedník
Keďže ešte odmena za súťaž nie je rozdaná, radi by sme s Nataly111 niečo navrhli. Hráč goloka sa sekol iba o jeden jediný bod a dal si na tom určite veľmi záležať, takže by sme sa chceli s ním rozdeliť o výhru. Ak bude autor súťaže súhlasiť, chceli by sme aby každý z nás troch dostal 600 diamantov. Tak aspoň hráč goloka bude môcť efektívne investovať diamanty do tretieho robotníka, ktorý mu určite v hre veľmi pomôže.

No já nemám slov. I kdyby autor soutěže nesouhlasil tak já velmi děkuji !!!! Pro mě je největším darem už samotný úmysl se rozdělit. Takže moje poděkování " Ladus a nataly111"
 
Nahoru