• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Moje rada pro všechny... Tipněte si každý, protože zcela není o výsledcích rozhodnuto. ;)

Informace pro jednoho hráče/soutěžícího (snad si to sám/sama uvědomí):
Díky tomu, že je i toto vlákno moderované (čili, že se příspěvky musí schválit), tak jsi nebyl/nebyla diskvalifikován/diskvalifikována.
 

Anubis

Guest
;)

Informace pro jednoho hráče/soutěžícího (snad si to sám/sama uvědomí):
Díky tomu, že je i toto vlákno moderované (čili, že se příspěvky musí schválit), tak jsi nebyl/nebyla diskvalifikován/diskvalifikována.

Tak jiste ze to bylo mysleno jako vtip :D ( a 600 diamantu byla ceena pro viteze resp je :) )
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Nebudu komentovat, ani na nikoho ukazovat. ;) Jak jsem psal, byla to jen pouhá informace. ;)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Tak jsem si dal trochu práce s počítám a tříděním jmen. Dělal jsem to pro svojí zvědavost, ale tak když jsem to dělal, třeba to budete chtít vědět taky. Údaje jsou pouze do 5. otázky (šestá není ohodnocená - až bude, tak to dopočítám)

Je jeden hráč, která má 18 bodů, což je maximální možný počet (ano, Eshu :D Přejme mu to :D )
Je šest hráčů, kteří mají 17 bodů, což jsou uchazeči prakticky na druhé místo (zatím, uvidí se podle 6. otázky)
Je osm hráčů, kteří mají 16 bodů.

Hráče s méně body jsem nepočítal a rovnou "vyhazoval" z tabulky, protože těm už nijak výrazně nepomůže ani šestá odpověď, protože a ní se pravděpodobně dostane pouze jeden bod.
je taky možný, že jsem mohl někoho vynechat/zapomenout/přehlídnout/omylem vymazat při třídění , takže počty jsou jen přibližný. Každopádně stejně to není nic rozhodujícího a důležitého, takže pro info stačí. Důvod je ten, že ještě není nic ztraceného a má smysl bojovat :) O první místo ne, ale o další dvě ano.
 

DeletedUser177

Guest
dnešní otázka je jako vsadit si ve sportce, ale zkusím to, třeba vyhraji milion diamantů za tuhle otázku :)
 

Anubis

Guest
to jsi nejsme jisty co an tom bylo zaludne..policka na bojisti si dokaze spocitat kazdy:)
jeste schvalne pred odpovedi an otazku jsme se dival do wiki a tma je bojiste definovano zcela jasne obrazkem
chvili sem napred premyslel jeslti to neni chytak a nemuze byt mysleno pocet okynek pro vojaky,ale na wiki je zcela jasne bojiste znazorneno fotkou :)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Teď už je odpověď uzavřená a je asi jedno pokud správnou (nebo možná špatnou, kdo ví :) ) odpověď řeknu. Ale na wiki je fotka zkreslená, jelikož je tam zobrazeno jen 8 řádků. A jen maličkatý kousek 9. řádku, který jde lehce překouknout. Takže možná že je fakt, že se půjde splést :) Pokud si tedy Anubisi odpověděl tak jak myslím, tak si odpověděl špatně. Podle mě tedy...

...Pokud je tento příspěvek nevhodný, nemusíte ho schvalovat. Ať nějak nekazím soutěž. Ale i přes to si myslím, že když je odpovídání uzavřené, tak je to jedno.
 

DeletedUser281

Guest
šesté otázce jsem moc nerozuměla, tak jsem zvědavá, jak měla znít správná odpověď a stále to tu nevidím, maslím tu odpověď. :cool:
 

DeletedUser122

Guest
No, docela mě bude zajímat odpověď na tu 7. otázku. Pokud bych byl s odpovědí blízko, tak bych si asi musel vyškubat zbytek těch vlasů, co mi na hlavě ještě zbývaj... Zrovna se mi noťas musel sesypat přesně na tuhle soutěž, já byl v neděli bez netu a dorazil jsem domů až pár minut po skončení kola :( Jinak tahle soutěž je super, bylo by fajn ji udělat znova, ale dát ty otázky trochu víc záludnější, něco ve stylu té první otázky. Prostě aby člověk musel trochu přemýšlet o odpovědi a aby to víc záleželo na tom, jak to člověku pálí, ne čistě na tom, co si člověk přečte na Wiki ;) Rozsáhlejší odpovědi, více bodů na kolo, více možností, jak body ztratit...

Např.:
otázka č. 2 - Jak docílit rozšíření města - šlo dát další bod za popis, kde se rozšíření zakoupí (tedy - menu Budovy - Rozšíření)
otázka č. 4 - V jakém případě můžeme poskytnout sousedskou výpomoc - šlo dát další body za to, že hráč má motivovatelnou budovu a že jsem jej v předchozích 23 hodinách nemotivoval. Vždyť přeci bez splnění těchto podmínek pomoc nemůžeme poskytnout a otázka zněla, v jakém případě ji poskytnout můžeme!

První otázka byla bodovaná dost podrobně, ve všech dalších otázkách (např. právě otázka č. 4) ve výčtu odpovědí některé správné odpovědi chyběly. Možná by stálo za úvahu pro příště takovéhle soutěže buď nebodovat průběžně nebo třeba průběžně bodovat, ale pokud se ve výčtu odpovědí objeví něco, na co jste Vy třeba zapomněli, tak to do výčtu odpovědí přidat a přepočítat hodnocení ;)
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Díky Ti @DuckToy za pochvalu i za kritiku. ;) Soutěž tohoto typu jsme zde pořádali poprvé a doufám, že ne naposledy.

Otázka č. 2 - To co popisuješ, tak je rozšíření díky dokončení výzkumu technologie, kdy se Ti v budovách otevře možnost zakoupení rozšíření. ;)
Otázka č. 4 - Ptali jsme se kdy můžeme poskytnout sousedskou výpomoc, nikoliv za jakých podmínek. ;) Leč uznávám, že otázka mohla být trochu konkrétnější. Hold chybama se člověk učí. :)

Co se týče hodnocení 6 otázky, tak to bylo odloženo až na celkové hodnocení, abychom vás ještě trochu napnuli... ;)
 

DeletedUser122

Guest
Otázky 2 a 4 jsem dával jen jako příklady, asi by se u většiny otázek daly vymyslet další body k zisku... Každopádně myslím, že trocha té složitosti by prospěla :)
 

DeletedUser347

Guest
Ta sedma otazka je trošku divna ne?Ja měl dojem zě se to ma týkat hlavně hry.Tadle otazka tu podle mně nema co dělat.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
@DuckToy - ono je vcelku složité vymyslet těžké otázky na tak jednoduchou hru. ;)

@gordon - tento typ otázky byl avizován již od začátku a to v pravidlech soutěže. ;)
 

Galin

Guest
Myslím si že sedmá otázka je úplně v pořádku. Trocha náhody a štěstí se musí do hry vnést, protože v každém soupeření je vítězi právě těchto dvou věcí zapotřebí k tomu aby převýšil ostatní. Ani kněz ani jiná jednotka ti nezaručí plný zásah bez toho štěstí a náhody. Je to jen hra ne matematická úloha. Sice o vědomostní soutěži to je jen v rámci toho vědět kde hledat, a né to mít v hlavě všechny ty odpovědi. Ruku na srdce je tu někdo kdo by bez wiki dal první otázku v plném počtu? Myslím si že na první otázku by vyšlo tak v průměru 7-8 bodu bez wiki a to je asi optimistický názor.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser122

Guest
Ódin: to si nemyslím, stačí jen chtít po lidech prostě víc bodů v odpovědi a spousta z nich to nebude mít kompletní (viz první otázka, kde byla jediná odpověď úplná). Víc takových otázek! :)
 
Nahoru