• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

GoldAngelcz

Velmistr písma
No právě proto, čas změny určitě taky jde poznat, stejně tak jako poslední změna příspěvku. Proto do ohodnocení by se upravit mohla. Pokud by po ohodnocení byla nějaká úprava, ta by už nebyla možná a byla by vrácená. Je škoda když by hráč odeslal třeba zprávu a za pár minut mu došlo, že se spletl. Pak bude čekat 20 hodin a bude mlátit hlavou o stůl :D
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Bohužel to už je život a je to jen hra. Myslím si, že tým se snaží vymýšlet pořád nějaké soutěže, takže když to nevyjde teď, tak to může vyjít jindy. ;)
Někdy je potřeba si odpovědi pořadně promyslet, než se otázka zodpoví, kór když je na to dostatek času. ;)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Taky dobrá odpověď :D No, minimálně to je aspoň podnět k tomu vylepšit příští soutěž :) Jsme lidi, chybovat je lidské. A člověku někdy dojde až po chvíli co vlastně spletl. Ale máš pravdu, je to jen hra. Tak by se to nemělo tak hrotit :) Ale to je asi věc názoru. Jen mi to přijde nesmyslné, nic víc :) Já jen že mě to napadlo když jsem nad tím tak přemýšlel. Naštěstí jsem nespletl ještě nic, ale znám se...
 

Fulla

Guest
Ani jedno :) Ale pracujeme i na jiných věcech, takže se k tomu dostáváme až nyní.
 

DeletedUser281

Guest
Přesně, je to jen hra a s hrou jsem se při hledání odpovědí víc seznámila, tak že, i když nevyhraji, není to prohra.
 

Baska

Pokročilý žák
Pravidla jsou tak dána, protože když je čas, tak odpovědi už hodnotíme průběžně, kdyby někdo změnil odpověď po hodnocení, tak by se víceméně dopustil podvodu a tomu jsme chtěli předejít, abychom nemuseli ze soutěže někoho vylučovat. Proto je to psané i v pravidlech této soutěže a zároveň jsou odpovědi kontrolovány, změny jsou vráceny zpět a odpověď je ohodnocena před touto opravou. ;)

Baska - neboj, dočkáš se. :)
Díky, už jsem se dočkala :)
 

Anubis

Guest
hmm tak to nebyl chytak..zklamani...
ale vzholedme k polozeni otazky se melo podle meho pocitat i obchodovnai u obchodnika no nic no..tka 3 stavitel nebude :D
vitez Eshu
v 6 otazce s esplete malokdo a na 7 si da zalezet
Gratulace :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Eshu

Guest
Odpověď k šesté otázce závisí na tom, jaké jednotky má protivník. Pokud stromy nebo rytíře, je bitevní pole příliš malé. Pokud dělostřelce, je příliš velké. ;)
 

DeletedUser276

Guest
Děkuji, jsem rád, že soutěž záludnosti neobsahuje. U hodnocení čtvrté otázky mi scházelo vynechání podmínky: "hráči nemůžu poskytnout sousedskou pomoc, pokud jsem mu tuto pomoc již v uplynulých 23 hodinách poskytl" a také podmínky "hráč musí mít ve městě stavbu schopnou sousedskou pomoc přijmout". Podle mého jsou to naprosto regulérní podmínky, stejně důležité jako ty, které jste požadovali.

Naprosto souhlasím :) ....jiné hodnocení odpovědí než u první otázky :(
 

Bilas

Guest
Zrovna dneska si musím zapomenout nabíječku ve škole :D Takže jsem počítal na starém počítači, na kterém se mi nechtěla ukázat bitva...takže jsem přehlédl jeden řádek :D Achjo
 

CherryFlower

Guest
Jak bude 7. otázka hodnocena? Kolik bodů je ve hře a jak budou rozděleny?
Pochybuji, že by si někdo zapisoval počet hráčů, takže to bude zkrátka tipovačka, což s vědomostmi nemá moc společného... Nebo se mýlím?
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím Tě @CherryFlower,
jak již bylo uvedeno v pravidlech soutěže, tedy poslední 7. otázka, bude bonusová a v případě shody bodů hráčů bude rozhodovat o vítězi. ;)
 

CherryFlower

Guest
Dík za odpověď. Takže jestli tomu dobře rozumím, můžeme už gratulovat Eshu :) A jede se o 2. a 3. místo ;)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Takže kdo bude blíž k přesnýmu číslu tak "vyhrává"? Je to tedy tipovací odpověď? Každopádně dobrá otázka, prohledal jsem celý fórum, wiki, facebook/twitter/G+ a nikde nic :D
 

Anubis

Guest
takze 7 otazka se pocita pouze v pripade pokud bude mit nekdo po 6 otazkach stejny pocet bodu? Pokud nahodou cislo trefim tak se to bude pocitat pouze v pripade pokud budu s nekym nerozhodne ?
HMm tak pokud je to tedy tak, tka sme mel pravdu ze se rozhodlo prvni den :D
..Btw otazka je opet spatne polozena,resp neni polozena presne ,ale kdyz uz o nic nejde tak co uz :D

Takže kdo bude blíž k přesnýmu číslu tak "vyhrává"? Je to tedy tipovací odpověď? Každopádně dobrá otázka, prohledal jsem celý fórum, wiki, facebook/twitter/G+ a nikde nic :D
ja mam cislo zapsane....pozaduji 600 diamantu,pokud mas zajem :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GoldAngelcz

Velmistr písma
akze 7 otazka se pocita pouze v pripade pokud bude mit nekdo po 6 otazkach stejny pocet bodu? Pokud nahodou cislo trefim tak se to bude pocitat pouze v pripade pokud budu s nekym nerozhodne ?

Dobrá otázka, na to mě taky zajímá odpověď...

Tím spíš, že vítěz prakticky může být jen jeden jediný hráč. A to nejbližší tip. Že? Co když bude nejblíž hráče, který má třeba jen pár bodů za celou soutěž. To pak přeci nic nerozhodne. Nebo se bude brát nejbližší tip pouze hráčů, kterých se týká shoda bodů?
 

Galin

Guest
tak mi příjde se lepší ani nedívat na výsledky 6. otázky ba ani na znění případné sedmé :)
 
Nahoru