• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

Fulla

Guest
Vážení elfové a lidé,

líbí se vám soutěž o nejlepší vědomosti? Chystáte se zapojit?
Máte nějaké dotazy či připomínky? Ptejte se, rádi zodpovíme!

S pozdravem,
Váš Elvenar tým
 

DeletedUser34

Guest
no už dajte tie otázky lebo ma tu klepne pepka z nudy :)

len jedna vec keď bude otázka na ktorú bude viacej odpovedí dáte nám to vedieť že je tam viacero možností alebo nie ?
 

Fulla

Guest
Zdravím protokol,

já myslím, že ze samotné otázky bude zřejmé, jestli je tam více možností, nebo ne. Proto není důvod to tam psát a navíc to přece je soutěž, nemůžeme to tak ulehčovat :)
 

DeletedUser301

Guest
Ahoj.
Nejsem si jistý do kdy se může vkládat soutěžní odpověď. Platí 24 hodinový limit od času, který je uveden na příspěvku se soutěžní otázkou? Nebo je uznána odpověď až do 18:00 hod ? Děkuji za upřesnění.
 

Fulla

Guest
Ahoj Jablonove,
soutěžní odpověď můžeš vkládat do dalšího dne do 18 hodin :) Tzn., že odpověď na třetí soutěžní otázku můžeš vkládat až do zítra, tedy soboty, do 18:00 hodin. Poté se téma uzavře a už nebude možno vkládat odpovědi.
 

CherryFlower

Guest
Ahoj, půlbody se nedávají? ;-) Když jsem k první otázce napsala, že je třeba mít hotový výzkum, ale nepojmenovala jsem ho...
 

Fulla

Guest
Ahoj CherryFlower,
bohužel nedávají. Chceme tak předejít situacím, kdybychom někomu něco uznali a v další otázce zase jinému ne. Tak ať je to spravedlivé pro všechny.
 

Fulla

Guest
Jsme rádi, že se Vám soutěž líbí :)

Ano, je takto nastavená celá sekce, bohužel to jinak zatím nejde :) Ale snažíme se samozřejmě odpovídat, co nejrychleji dokážeme.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
A co se vlastně stane, když třeba 3 hráči budou mít stejně bodů na konci? I s body z bonusové otázky. Nebo bonusová otázka bude posouzena jinak než body? Případně jak? Přeci jen, pokud budou otázky na téma "jaké možnosti..." nebo "co potřebujeme k..." jsou ohodnocené 1 věc = 1 bod, tak bonusová otázka bude muset být na "posouzení". A tam už bude záležet na názoru "někoho"
 

Fulla

Guest
Uvidíš. Nech se překvapit bonusovou otázkou :) Doufám, že je tam malá pravděpodobnost, aby došlo ke shodě.
 

Bilas

Guest
Já si myslím že poslední bonusová otázka bude nějaká soibojová taktika :)
 

Eshu

Guest
Poslední bonusová otázka bude termín, kdy vývojáři zveřejní nové výzkumy a jednotky :D
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Třeba to bude složitý matematický příklad, kdo ví! Nechme se překvapit! :cool:

Nebo jakou bonusovou otázku byste si přáli? :)
 

Anubis

Guest
No ,soutez se na 99% rozhodla prvni den resp vitez asi :D .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser382

Guest
Dobrý den, jen bych ráda podotkla, že text ve wiki Elvenaru ohledně 3. soutěžní otázky (bodování řešení střetů) je pravděpodobně napsán dvojznačně. Kromě termínů "střet" a "provincie" se tam také používá slovo "území", které však není blíže vysvětleno, a vzhledem k odpovědím došlo patrně u více hráčů k výkladu buď tomu, že je to synonymum pro celou provincii, anebo pro střet. Pokud jsem něco přehlédla, budu ráda, když mě opravíte. Pokud však definování výrazu "území" nikde nezmiňujete, považuji tuto otázku za nevhodně zadanou. Děkuji za váš čas a přeji hezký zbytek dne, Lady Eveline.
Cit. textu we wiki: "Vzdálenost provincií také ovlivňuje zisk bodů do žebříčku, které získáte za vyřešení každého střetnutí v provincií. Za každé vyřešené území získáte 1 bod - a ten ještě vynásobíte vzdáleností dané provincie. Příklad: Získáte území v provincii, která má vzdálenost 3 od vašeho města. V takovém případě dostanete do žebříčku 3 body."
 

Galin

Guest
tak třeba první a poslední hráč budou z hodnocení vyloučeni :) a chyba se dá udělat vždycky. Vědět to Eshu že bude automaticky první a poslední hráč vyloučen ze soutěže tak raději udělá chybu dobrovolně nebo si ji nechá na poslední chvíli :)
 
Nahoru