• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2716
  • Vytvořeno

DeletedUser2716

Guest
Drazí hráči,

co říkáte na naši novou soutěž? Jak se Vám líbí budovy, které jste do soutěže zapojili? Cokoli nám k soutěži chcete sdělit, pište sem! :)
 

DeletedUser5347

Guest
Musím pochválit vývojáře tahle akce Fénix se moc povedla
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Prosím, dodržujte podmínky soutěže. Založte si vlastní téma se svou přezdívkou a vložte tam svůj obrázek. Jinak vaše účast v soutěži nebude platná.;) Stačí kliknout na zelené plusko.

obr%C3%A1zek.jpg
 

Saux

Znalec fóra
Soutěž dobrá - akorát když se to jmenuje "O nejlepší budovy Fénixe" a má to být o tom, kdo z estetického hlediska sestaví nejvíce líbivou kombinaci budov z eventu, pak by asi vítězové neměli být vybíráni náhodně, ale nějakým hlasováním... (čistě technická poznámka) :)
 

DeletedUser5209

Guest
Událost Fénixe byla velmi dobrodružná;) Více takových kvalitních událostí by potěšilo;)
 

DeletedUser5374

Guest
Ahoj. Elvenar hraji teprve chvíli, nicméně mě moc chytla. Tohle byla tedy moje první "Událost". Líbila se mi možnost dostávat bonusy, dárečky, ale také možnost plnit dvakrát víc úkolů než je standard... Doufám, že "Událostí" a soutěží bude víc a častěji :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Milijasa

Pozorovatel
Krásné budovy, některé jsem získala, děkuji! Chválím velmi tvůrce, potěšilo to mou duši.
 

DeletedUser5209

Guest
Všiml jsem si že spousta hráčů včetně mne :-D nejspíš porušujeme pravidla soutěže tím že namísto abychom vložily jako téma svoje přezdívky, tak jsme napsaly názvy nádvoří a podobně X-)
Téma nelze jako uživatel změnit :-/
A nahráním dalšího příspěvku se pravidla poruší také :-O
CO TEĎ?
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Tato soutěž je výjimečná tím, že při výběru výherců půjde opravdu jen o štěstí.
Proto jsme se rozhodli, že dáme šanci všem.;) Každý, kdo se zapojil do soutěže bude mít tedy šanci vyhrát. Přejeme všem hodně štěstí. Soutěž končí dnes ve 23.59. :)
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Měj prosím trpělivost, pracujeme na tom. Už brzy vyhlásíme vyhodnocení. ;)
 

DeletedUser4432

Guest
Jé koukám, že to asi znělo moc vážně :D já jen že tu bylo nějak mrtvo :)
 
Nahoru