• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Diskuze k soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2156

Guest
cc, tak ještě by to chtělo správně vložit tu osmisměrku
 

PenyMarket

Znalec fóra
No třeba to že mi to po kliknutí na obrázek píše toto:


Fórum Elvenar CZ - Chyba
Pro tuto akci nebo pro zobrazení této stránky nemáte potřebné oprávnění.


// odstraněna zbytečná citace - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2275

Guest
neviem otvoriť zadanie, aký typ sôboru to je?


// odstraněna zbytečná citace - Ódin
 

DeletedUser1977

Guest
hoj nemam tiskárnu a přepisovat se mě to taky nechce :( nemuže to být interaktivní ?
 

Iddun

Guest
obrázek si můžeš stáhnout a výrazy vyškrtávat například v malování. Je v podstatě jedno, jaký způsob si zvolíš, hlavní je, abys došel k tajence, kterou napíšeš do příspěvku pod zadání :)
 

DeletedUser2048

Guest
osmisměrku sem doluštila jen mám problém s tajenkou , hlavně je tam při luštění několikrát Ola, dno a pat proto mi to nevycházelo te´d už vše ok a jedno písmenko je navíc
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2301

Guest
osmisměrku jsem doluštila ,ale přebývají některá písmenka a slovo nedává smysl ,má se odpověď napsat ve správném znění nebo tak jak to vychází i když slovo nedává smysl?
 

Deleted User - 497834

Guest
Vytvořit osmisměrku není žádná sranda, proto vám díky za snahu, ač se vám tam zdvojila a i ztrojila některá slůvka. Bavila jsem se.
 

DeletedUser1964

Guest
děkuji za osmisměrku, jen šance na výhru je moc malá - výherců by mělo být určitě víc než jen 3 :-D
 

GLoriginal

Pokročilý žák
Zdravím vyluštěno a odesláno. S jedním slovíčkem to byl boj ale ne po stránce hledání .. slovíčko se dalo různě zaškrtnou a pak to dělalo neplechu při tajence. To slovo jsem vám psal do odpovědi pokud bude třeba napíšu ho i sem stačí říci ;)
 

DeletedUser899

Guest
Díky za super nápad :) Přeji vám pohodové vánoce a spoustu zábavy a dárků. Týmu moderátorů hodně trpělivosti (ne vždy to s námi máte lehké , vím o čem mluvím, taky jsem byla moderátor ;) ) a další skvělé nápady na soutěže. Krásné Vánoce všem :)
 

DeletedUser68

Guest
Osmisměrka byla super, pěkně jsem se odreagovala od vánočního běsnění.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru