• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1930
  • Vytvořeno

DeletedUser2378

Guest
už jsem dala příspěvek a doufám že vyhraju jinak děkuju
 

DeletedUser2391

Guest
jsem tu nová a ráda bych chtěla vědět jak postupovat když chci namalovat mikuláše?
 

DeletedUser2370

Guest
omlouvám se nechtěně jsem to tam dala dvakrát a nevím jak ten jeden příspěvek odstranit Lasi
 

Iddun

Guest
jsem tu nová a ráda bych chtěla vědět jak postupovat když chci namalovat mikuláše?
Veškerá pravidla soutěže jsou zmíněna zde. Tvůj Mikuláš (popřípadě čert či anděl) musí být tvořeni spřátelenou elvenarskou rasou. Způsob, jakým to vytvoříš, je jen na tobě. Nezapomeň však na podpis.

omlouvám se nechtěně jsem to tam dala dvakrát a nevím jak ten jeden příspěvek odstranit Lasi
Jeden z příspěvků jsem odstranila :)
 

saly31

Guest
Chtěla bych poprosit, zda by šlo přejmenovat Čertík gobliník na - Pifka? Špatně jsem pochopila zadání...sem trubka :)
 

lodyh

Pokročilý žák
Ahoj všem , snažil jsem se a zničil dost papíru , snad se vám bude můj mikuláš líbit. Předem děkuji za pozitivní ohlas :)
 

lodyh

Pokročilý žák
Akorát mi není jasné kdo bude výtvory hodnotit , to se nemůžu nikde dopátrat ...:)
 

Sindri

Guest
Ahoj! Díky, že ses naší soutěže zúčastnil, a díky za otázku.

Po konci soutěže, resp. fáze, kdy je možné se do soutěže zapojit, zahájíme hned dvě hlasování. Jedno bude sloužit pro vás hráče, kde po vás budeme chtít, abyste na vítěze nominovali několik autorů, kteří si to dle vás zaslouží (jejich díla se vám oproti ostatním líbí více). Druhé hlasování je pro nás, pro celý Elvenar tým. O průběh ani výsledky tohoto hlasování se s hráči ale nedělíme. Na nás už je zhodnotit nejen, jak nás dílo zaujalo, ale také do jaké míry splňuje zadání a pravidla soutěže jako taková. Poté, co dáme dohromady vaše i své nominace, je určeno konečné pořadí výherců.
 
Nahoru