• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Diskuze k soutěži

fosilka70

Pokročilý žák
Ahoj, poslední dobou mi jde dobře jen stěžování co všechno tu nejde ale z toho by byl román..;):p to mi asi neprojde že?:D:confused:
 

DeletedUser1198

Guest
@makyta příspěvek se vkládá dle zadání soutěže, nemyslím, že by to šlo lépe popsat, než je v zadání, zde je jen prostor pro diskuzi nebo případné dotazy :)
@fosilka70 tak nevím :-D zda by bylo dodrženo téma a pak, nacpat stížnosti do smysluplných vět s jednou samohláskou by asi dalo hodně práce :)
 

fosilka70

Pokročilý žák
Třeba bych to i složila kdo ví?:D;)

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser494

Guest
Já mám dotaz. V zadání soutěže je, že každé slovo může mít maximálně jednu samohlásku. Ale v tom SPOILER je napsáno, že dbáno bude, aby každé slovo mělo jen jednu slabiku. To je docela rozdíl, který jsem teda netušil :-/ Můžete to uvést na pravou míru...?
 

DeletedUser1956

Guest
Taky mám dotaz. :)
Jednopísmenné spojky a předložky (jako v, a, u) jsou slova nebo se do celkového zadání 300 slov nepočítají?
 

DeletedUser76

Guest
Zdravím, já jsem to tedy zřejmě asi šoupla úplně jinam , moc se omlouvám. Nejde mi to smazat. Když budete tak hodný a uklidíte to po mě , děkuji :).
 

DeletedUser2281

Guest
Tak jsem si to stříhnul po česky... Jsem původně slovák, ale žiju už cca 4 roky v ČR, takže to je slušná výzva pro mou slovní zásobu... Tak snad se to bude líbit...
 

DeletedUser2281

Guest
Se omlouvám, ale poprosil bych nějakého admina, ať smaže můj první příspěvek do soutěže, DAL JSEM ŠPATNĚ NADPIS. Místo svého herního nicku jsem tam šoupnul název mé kratičké mikropovídky... Moc děkuju, druhý příspěvek je už správně. Snad... :-D
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Rád bych upozornil soutěžící na pravidlo soutěže, které je vámi zcela přehlíženo:
Váš příběh vkládejte přímo do sekce O nejlepšího vypravěče pomocí tlačítka Vložit nové téma. Téma pojmenujte svým herním nickem.
s čímž je potom úzce spojeno další pravidlo soutěže:
Každý se soutěže smí zúčastnit pouze jedním dílem, které se bude nacházet v úvodním příspěvku tématu.
 

DeletedUser1835

Guest
jéééé tak teď koukám...téma pojmenujte svým herním nickem, tak to mám blbě a moooc se omlouvám
 

Sindri

Guest
Jééé, tak to tě budeme muset vyřadit. :( Nedá se nic dělat, věříme, že štěstí zkusíš u příští soutěže.
Srandičky, opraveno. ;)
 
Nahoru