• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1930
  • Vytvořeno

DeletedUser1930

Guest
Milí elfové a lidé,
zde můžete diskutovat k soutěži O nejlepší přání, konstruktivní příspěvky jsou vždy vítány.
 

DeletedUser1748

Guest
Ahojte, zajímalo by mě, když hraju za oba světy, jestli musím veršíky napsat dva, nebo bude stačit jeden pro oba světy, anebo si musím vybrat, za jaký svět tu odpověd posílám... Ráda bych totiž hrála za oba... Poradíte mi?
 

Sindri

Guest
Počet hraných světů nemá se soutěží co dělat. Zapojuješ se do ni za sebe. A ve hře se prezentuješ jako nějaká osoba jak? No herním účtem. Navíc případná odměna se váže taktéž k účtu, tzn. s diamanty posléze můžeš disponovat jak na Arendyllu, tak i na Winyandoru (předpokládám tedy, že jde o tyto dva světy). Samozřejmě, na obou světech musíš hrát pod jedním účtem. Pokud na jednom hraješ pod herním účtem (přezdívkou) A a na druhém pod přezdívkou B, tak jeden z těch účtů bude mít jednoduše smůlu v případě potenciální výhry. A ovšem, jestliže hraješ pod více jak jedním účtem, tak do soutěže se můžeš přihlásit pouze s jedním. V opačném případě bychom tě museli diskvalifikovat.

Ručně stručně, nevybíráš si, za jaký svět tu odpověď posíláš, ale za jaký herní účet (pokud jich máš na CZ verzi vícero - účty na jiných verzích nejsou brány v potaz, neb tam odměna putovat nemůže).
 

DeletedUser1956

Guest
Ajta, my hrajeme se sestrou na jednom počítači. Každá máme svůj účet na Arendyllu a já i na Wyniandoru...Doufám, že to nebude problém.
Hester
 

DeletedUser1930

Guest
@Hester
Počet hraných světů nemá se soutěží co dělat. Zapojuješ se do ni za sebe. A ve hře se prezentuješ jako nějaká osoba jak? No herním účtem. Navíc případná odměna se váže taktéž k účtu, tzn. s diamanty posléze můžeš disponovat jak na Arendyllu, tak i na Winyandoru (předpokládám tedy, že jde o tyto dva světy). Samozřejmě, na obou světech musíš hrát pod jedním účtem. Pokud na jednom hraješ pod herním účtem (přezdívkou) A a na druhém pod přezdívkou B, tak jeden z těch účtů bude mít jednoduše smůlu v případě potenciální výhry. A ovšem, jestliže hraješ pod více jak jedním účtem, tak do soutěže se můžeš přihlásit pouze s jedním. V opačném případě bychom tě museli diskvalifikovat.

Ručně stručně, nevybíráš si, za jaký svět tu odpověď posíláš, ale za jaký herní účet (pokud jich máš na CZ verzi vícero - účty na jiných verzích nejsou brány v potaz, neb tam odměna putovat nemůže).

Takže ty za sebe a sestra za sebe, tedy každá jeden soutěžní příspěvek :) ani počet počítačů nemá vliv na možnost či nemožnost soutěžit.
 

DeletedUser68

Guest
No já už vím, že zas nemám nárok, protože neumím číst. No nic hlavně jestli se vám moje básnička aspoň trochu líbí.
 

Fulla

Guest
V podmínkách není uvedeno, že svůj příspěvek nemůžeš upravit. Určitě to zkus upravit, máš ještě spoustu času a můžeš klidně soutěžit dále :)
 

DeletedUser1930

Guest
Vážení přátelé,
jsem rád, že se vám soutěž líbí, ale dovoluji si vás upozornit na tuto část jejího zdání :
  • Každý se soutěže smí zúčastnit pouze jedním dílem, které se bude nacházet v úvodním příspěvku tématu.
Tudíž se vám bude počítat pouze Váš první příspěvek, ostatní nebudou hodnoceny a budou smazány jako spam.
Také připomínám, že Vaše soutěžní dílo má mít dle pravidel název, který je Vaším jménem ve hře. Kdo má jiný, nechť si jej upraví, byla by škoda přijít o možnost výhry.
 
Nahoru