• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

Deleted User - 42211

Guest
Jsem :D V jiných soutěžích nebylo psáno, že se to dozvíme hned, proto naléhám a chci odpověď :D
 

Lukula

Velmistr písma
no jo, jenže po vložení odpovědi vyskočí větička, že odpovědi budou zveřejněny po ukončení soutěže... :(
Tak asi budem muset počkat... Aspoň budem napnutí k prasknutí. :eek::D
 
Naposledy upraveno:

Fulla

Guest
Jéé, vidíte! To teplo působí špatně i na moderátory :D Roztékáme se u počítačů a k tomu se nám zavařují mozky, když vymýšlíme soutěže :D A potom zapomínáme na odpovědi.
Omlouvám se, zítra ráno dodám! :)
 

nataly111

Velmistr písma
To se nedivím Fullo, s toho tepla venku, jsme všichni kaput:p:p:p:p
A když už ani zmrzlina nepomáhá je jasné, že se brzy roztečeme a zbudou jen části měst elfíků a lidiček.:rolleyes::rolleyes:
 

Lukula

Velmistr písma
Teda z této soutěže si odnáším velké poučení... Nepřemýšlet v noci před spaním. Sekám zbytečný chyby... :(
Styď se Lukulo! Styď se! :oops:
:D
 

Deleted User - 42211

Guest
A jé, že tys měl problém s předností sčítání a násobení? :D
 

nataly111

Velmistr písma
Asi není jediný, regular. U mě koukám, že to bylo nad mé síly. A vzhledem k tomu, že tam mám spousty i jiných chyb, tak nemá smysl pokračovat. Ale nevadí. Věřím, že konečně vyhraješ ty. Budu ti držet palečky.;);):rolleyes::rolleyes:
 

Deleted User - 42211

Guest
Néé, nataly, nevzdávej soutěž! Pojď dál hrát, určitě si Fulla pro nás připravila zajímavé úkoly, co se musí rozluštit :D Jinak tedy děkuju, ráda bych vyhrála :D ale určitě to zase projedu minimálně na závěrečném typu :D klasicky :D
 

nataly111

Velmistr písma
Ale já ti to přeji, moooc, a budeš proti sobě mít jiné protivníky. Fulla vymýšlí hezké úkoly. Já se raději vrátím, ke svému. Tak nenadělám tolik chyb a potíží.:D:D:D:D
A víš co, když ti budu moc moc držet palečky, určitě vyhraješ.:rolleyes::rolleyes:
 

Lukula

Velmistr písma
@regular96 ano, přednost mají ženy do dveří a starší lidé na sezení v autobusu a mimo jiné i násobení před sčítáním... :D
Kromě toho pár hloupých překouknutí na wiki... oči v noci už tak dobře nefungují... :eek:
Ale nevzdávám to jako nataly, já si ponechám soutěživého ducha až do konce. ;) Pokusím se být nejen tobě konkurencí. :p:D
 

DeletedUser1308

Guest
Tak přednost násobení před sčítáním jsem ještě dala, ale že jsou cesty 3 a pak jen 2... to mi mozek vypustil :D
 

Deleted User - 42211

Guest
Bylo to záludný! :D Lukulo, výborně, jen pojď soutěžit dál, nic se nesmí vzdávat ;) :D Jsem zvědavá na dnešní úkol :)
 

Iddun

Guest
Mám dojem, že po tomto složitém obrázkovém počítání už nikoho nic nepřekvapí ;) A správně, nic nevzdávejte nikdo, neustále je šance vyhrát, jen pojďte do toho :) A když ne pro výhru, tak aspoň pro tu zábavu, a jak píše @Lukula, pro soutěživého ducha :)
 

nataly111

Velmistr písma
Iddun, vzdala jsem to asi jen já, včera jsem neodpověděla. Matika mě odrovnala, nemám jí ráda. Ale o tom víc budu moc držet palečky všem, nejen Regular a Lukulovi. I když promiň Lukulo, já to přeju Regular aby vyhrála, vždycky to měla těsně.;););)
 
Nahoru