• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

Fulla

Guest
Milí elfové a milí lidé,

jak se těšíte na novou soutěž? Jste zvědaví na úkoly? Napište nám :)
 

Lukula

Velmistr písma
Já, jelikož jsem tu delší dobu nebyl, se těším na soutěžení. Jsem zvědav na úkoly, už se nemůžu dočkat... ;)
 

nataly111

Velmistr písma
Taky se nám stýskalo, Lukulo. Ale jinak, zní to zajímavě uvidíme. co se z toho vyklube, teď mám času dost.:rolleyes:
 

DeletedUser1198

Guest
Není to zkouška, abych to jen zkusil, takže se pokusím :)
 

DeletedUser1198

Guest
@nataly111 nn přímo pod prvním kolem jí vlož

Mimochodem, v popisu je uvedeno, že máme napsat cestu k textu, tedy, vše na co musíme kliknout, přičemž v příkladu je jako první bod uveden text, na který kliknout nemusím. Zahrnul jsem jej tedy do odpovědi také, jak je v příkladu. Když totiž vstoupím na Viki, hlavní kapitoly sice vidím, ale klikat na ně mohu jak chci, ale nic se nestane, není ani důvod, aby se stalo.
 

Fulla

Guest
pes63: Máš pravdu, na hlavní kapitoly skutečně nelze klikat. Použila jsem nevhodný výraz ve snaze, aby to bylo co nejpochopitelnější :D Nicméně zatím mám dojem, že všichni pochopili správně :)
 

DeletedUser1198

Guest
@Fulla, aha, tak to já tedy ne, protože jsem sice tu hlavní uvedl, ale je-li odpověď například v kapitole sousedská výpomoc a pod ní je ještě bod 1.1, tak ten jsem neuvedl, neboť na něj nemusím klikat, protože je to na stejné straně.
 

DeletedUser494

Guest
Nevím, zda mi odpovíte, ale jen by mne něco zajímalo ohledně druhého kola... Jde tady jakože čistě o rasu, ke které rase patří ta budova? Nebo mám řešit i věci jako zaměření budovy, její úroveň, velikost... Nějak si v tom nejsem jistý....
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
@Ashen - ve druhém kole je potřeba zapojit logické uvažování a důvod, proč tam zrovna ten obrázek nepatří. Kdybychom Ti odpověděli přesněji, tak by to nemělo cenu ani hrát, neb bychom Ti, respektive i dalším, v mnohém napověděli. ;)
 

Deleted User - 42211

Guest
Halo, haloo, moderátoři, budou tedy správné odpovědi, jak bylo slíbeno?
  • Po uplynutí 24 hodin zveřejní Elvenar tým správnou odpověď a posléze vloží další úkol.
 
Nahoru