• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

Fulla

Guest
Milí hráči,

je pro vás připravená nová soutěž! Přijďte do sázkové kanceláře ELVENAR proměnit své tipy za diamanty.
Zúčastněte se nové fotbalové soutěže.

Jak se vám soutěž líbí? Budete sledovat fotbal a držet si pěsti? :) Napište nám. Budeme se těšit.
 

Deleted User - 42211

Guest
Zajímavá soutěž, já bych ji uvítala spíše ohledně hokeje, fotbal nemám ráda... A jelikož ho nemám ráda, nesleduji ho a absolutně mě nezajímá sledovat hypochondry pobíhající po hřišti :D tak se této soutěže nezúčastním. Navíc tipovat neumím, nemám na to štěstí a nebudu ho provokovat, když mi teď poměrně vychází vstříc u zkoušek :) Ale pro fanoušky skutečně supr nápad :)
 

DeletedUser1148

Guest
regular96 jsem na tom stejně jako ty.Takže se této soutěže neúčastním ,protože dobře vím ,že nejsem v tipování dobrá a fotbal mně nudí a nebaví.A jak píšeš.Kdyby se jednalo o hokej ,tak si i tipnu.Ten mám mnohem raději než fotbal. :)
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Ženy DĚKUJI, jsem na tom úplně stejně! :D Zlatej hokej :D Neméně si myslím, že výhra je velmi zajímavým lákadlem, protože přes počet zápasů, který se odehraje, není vítěz dopředu jasný. ;) Zde mají možnost úplně všichni, protože je to hlavně o štěstí a o tom, který z týmů podá lepší herecký výkon. :)
 

Deleted User - 42211

Guest
Ano, plus jak píšeš, je to o štěstí a vzhledem ke svým tipovacím pokusům, které jsem předvedla v každé soutěži, tak nebyly tak špatné, ale vždy se najde tolik lepších, ž toto by promě byla ztráta času i nervů :D
 

DeletedUser1198

Guest
Tak s kopanou jsem také zcela mimo mísu, ale co bych tip nedal.. už je tam :-D, kdo nic nedělá, sice nic nezkazí, ale také je bez šance. A přeci se nebudu nervovat ze špatných tipů, nejsem zodpovědný za to, jak do toho kopou :), všem přeji, aby se jim v tipovajdě dařilo :D
 

JUSIN

Guest
Díky za soutěž sport mám všeobecně rád a tím pádem ho i rád sledují velké akce si nikdy nenechám ujít a když je možnost i tady tipovat tak proč to nevyužit i tím se člověk vlastně baví.
 

Maatina

Znalec fóra
Děvčata, já tipuju jak mi to přijde pod ruku, jak se mi to líbí :-D

A chci se zeptat, jak se započítává ta 3. soutěžní bonusová otázka. Na odpověď jsem klikla v anketě. Tím již jsem v systému nebo mám ještě odpověď zapsat v příspěvku?
 

Nortonix

Guest
Zdravím,
plně souhlasím pes63 a tak jak tu někteří píšete, také bych raději víc ocenil hokej :)
 

DeletedUser1198

Guest
Vždyť je to úplně jedno, já už zapoměl, jak jsem co tipoval, je to jen zábava :)
 

DeletedUser1198

Guest
Jo jo, jen tipujte a kochejte se, to asi k fotbalu patří, ale jak jsem již napsal, pro mne je to "mimoňov" :) kdyby byl turnaj v gaučingu, sice bych jej nevyhrál, ale ze základní skupiny bych třeba popolezl :)
 
Nahoru