• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

DeletedUser1198

Guest
@Luciasek7 ano? Ale to snad ani ne, ale ta možnost tady je, protože se pamatuji, i když je to už hodně dávno, že když jsem začínal střední školu, tak moje nejsprostější slovo bylo: "jdi mi k šípku" :rolleyes: Od té doby se mnoho změnilo a slovní zásoba v této oblasti utěšeně narůstala a když jsem končil vysokou školu, byl jsem v tomto "oboru" docela zdatným přeborníkem. Ale čas dokáže spoustu věcí a dnes tuto zásobu používám pouze v duchu a jen sem tam mi něco polohlasem uteče, ale často se mi po zabručení příslušné kletby uleví, takže ani znalosti v této oblasti nejsou k zahození :)
 

DeletedUser1148

Guest
pes63 nic si z toho nedělej.I mě to občas uteče a jak říkáš....uleví se mi ,takže parááááda.....ještě že ty slova znám.Ušetřím za psychologické sezení. :D
 

DeletedUser1198

Guest
@Luciasek7 ano, na tom něco bude. Vždycky jsem si myslel, že jsem jenom pořádně naštvaný a že to vyšumí samo. Pak mne ale kterýsi chytrák poučil, že to není jen tak, že je to deprese ...ach jo. A od té doby mám starosti :D:D:D
 

DeletedUser1148

Guest
pes63 pravá deprese je peklo na zemi ,tak snad jen špatná nálada.Někde jsem slyšela ,že alkohol je přírodní antidepresivum.Kdybych ho měla užívat ,tak je ze mně alkáč .... naštěstí jsou i jiná řešení ,než alkohol .Ale jednou za čas ho užiju :D ...... vyjimečně ,ale pak to stojí za to :p
 

DeletedUser1198

Guest
@Luciasek7 jn, tomu se říká resset a následný restart mozku, tohle jsem už neudělal možná 2 roky, ne, že bych sklenku nevypil, ale jen když mám dobrou náladu, obráceně mi to nejde, to bych se musel totálně "zrušit" a jak píšeš..to bych už byl alkáč.
 

DeletedUser1148

Guest
pes63 jednou za čas to neuškodí.U mě je problém ,že nemám příležitost,protože jsem pořád s dcerkou.A to se fakt nemůžu ztřískat.To by druhý den u mně stopro zvonila sociálka :D
 

DeletedUser1148

Guest
pes63 ale za týden dcerka odjíždí s babičkou a dědou do Chorvatska na 14 dní......tak si pozvu rasu návštěvu a bude párty ;)
 

DeletedUser1148

Guest
Také blahopřeji vítězům.Zasloužili jste si to.Ale všechny nápady byly krásné a jedinečné.Škoda ,že nejde ocenit všechny alespoň nějakou odměnou za snahu.
 

DeletedUser1198

Guest
Hurá a sláva vítězům, zúčastněným hodně štěstí v jiných soutěžích, nezúčastněným chuť do příští soutěže a nezúčastněným pindálkům palčáky na ruce. :)
 

DeletedUser1802

Guest
Nerozumím politice, která zde v soutěži panuje. Soutěž vyhráli: Tajja, Cassiophea, Ashen. Tak logicky jsem čekal, že další rasa bude jedna z těch tří. Čekalo, mě ale překvapení, když jsem zjistil, že jsou to Orkové a goblini. Ne že bych chtěl nějaký diamanty za každou cenu, jde mi ale jen o princip. Jestliže výběrko vyhráli Orkové, proč jsem se tedy v soutěži neumístil? nebo jestli-že vyhrály jiné rasy, proč se neztvárnily právě tyto? Po takové zkušenosti tu se soutěži končím, nerozumím politice, která tu vládne.
 

DeletedUser1198

Guest
@Jacobson Ahoj, to sice můžeš, nemusíš soutěžit, ale přeci jsi nemohl myslet vážně, že vývojáři vezmou to, co nás napadne a zavedou to do hry? Taková soutěž a její výsledky jsou spíše pro jejich inspiraci a navíc, česká komunita není sama a kdož ví, jak by podobné průzkumy dopadly jinde v Evropě :) A podle mého názoru tato soutěž měla spíše za cíl podnítit náš zájem o další rozšíření hry, zpestřit nám chvíle volníčka a dala nám zábavným způsobem možnost získat diamanty. Nikde nebylo napsáno, že vítězná rasa v naší soutěži bude do hry implementována. Takže pokud Ti jde vážně jen o princip soutěže či soutěžení jako takového, tak ten porušen nebyl, naopak, soutěž byla docela fajn a třeba i já si vyzkoušel něco namalovat i když je to pro mne neskutečně obtížné, protože to neumím :-D
 

DeletedUser876

Guest
Nerozumím politice, která zde v soutěži panuje. Soutěž vyhráli: Tajja, Cassiophea, Ashen. Tak logicky jsem čekal, že další rasa bude jedna z těch tří. Čekalo, mě ale překvapení, když jsem zjistil, že jsou to Orkové a goblini. Ne že bych chtěl nějaký diamanty za každou cenu, jde mi ale jen o princip. Jestliže výběrko vyhráli Orkové, proč jsem se tedy v soutěži neumístil? nebo jestli-že vyhrály jiné rasy, proč se neztvárnily právě tyto? Po takové zkušenosti tu se soutěži končím, nerozumím politice, která tu vládne.
---------------------------
pes63 ma pravdu, vyvojari nemuzou vzit ve vyvoji presne to co tu, kdo vyhral... Jedna se pouze o inspiraci vyvojarum.
Avsak musim take podotknout, ze vytky vuci zdejsim soutezim mam take a ne jen jednu, mozna mohu rici, ze je to vec nazoru,
ale predpokladal bych zde na foru vitezstvi detske omalovanky nad picasem, coz je uz k zamysleni... tim poukazuji na predesle souteze,
ackoliv zminuji slovo "omalovanky."
 
Nahoru