• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

Deleted User - 42211

Guest
Proboha, co se vám stalo? Jak děti na písečku, fakt...
 

DeletedUser876

Guest
S nekterými návrhy nesouhlasim, protoze v nich nevidim tu fyzickou pily, ale je to jen muj pohled na vec.
Take si rikam zda-li je v jistem socialnim pojeti i samotne hlasovani samo o sobe nezaujate, v ramci Cehu, Pratel, Kamaradu prip. dvojic.
Jsem zvedav, jak se ukazi moderatori a ostatni v ramci hlasovani.
 

DeletedUser1198

Guest
@Yutani : každé hlasování je zaujaté, to ani jinak nejde, obzvláště, jedná-li se o výtvarně-literární soutěž a někteří s výsledkem nakonec spokojeni budou a jiní nebudou, to také jinak nejde. Vždyť tady se jedná o soutěž, kde se hodnotí talent a zkušenosti, jistá zručnost a také nápaditost, kritérií, kolik si člověk jen vzpomene. Chtít po někom, kdo bude rozhodovat o umístění, aby rozhodl tak, aby to bylo "spravedlivé" je holý nesmysl, neboť pro někoho vždy bude a pro jiného nebude. O tom, zda na hlasování spolupracují skupiny hráčů či nikolivěk je zbytečné uvažovat, vždyť to není zakázáno a ani to nejde zakázat. Soutěž nás měla pobavit, pro tým může být "nástřelem" co dál s hrou, pro vítěze bude odměna, pro hmm.. nevítěze bude pocit, že se alespoň aktivně zúčastnili a něco nového si zkusili a třeba i naší hru kupředu popostrčili, no a pro čumánky a kecálky, snad alespoň maličkou výzvou, aby se příště zapojili.
To je můj pohled a jsem rád, že jej sem dávám před vyhlášením vítězů.
 

nataly111

Velmistr písma
Ty Regular, to ale není špatný nápad.;)
Takoví obyvatelé písečné duny, budovy by byli s písku a jejich silou byla země, vzduch.
Jejich dotek způsobí, že se vše změní v pevnou písčitou stavbu.:D
Když si proti sobě poštveš, změní cokoliv v sypký písek.:p
 

DeletedUser876

Guest
@pes63 : Částečně stebou souhlasím, avšak slovo a představa o Soutěži je taková, že právě několik tebou vyjmenovaných kriterií by se nemělo podceňovat. Ať hráči vyjádří svůj zájem a ohodnotí výtvory ostatních, avšak Admin / Moderátor / apod. by měli vzít v potaz jejich viditelný zájem nad některými výtvory, ale rozhodnout dle svého. Kdyby tu byl někdo, kdo si založí cech složený pouze z kamarádů, a jejich dva členové podají své návrhy, přičemž většina členů bude hlasovat pro ně, tak to mi vůči ostatním připadá jako dost nefér. Stejně jako soutěž, kdo postaví největší počet určených budov, a de facto vyhraje ten, který si kupuje premium budovy (ale to už realitu tahám za vlasy).
Stejně tak já osobně budu hodnotit výtvory jenž jsou nakresleny svojí představivostí, nikoliv za použití kopíráků, stažení nebo obkreslování (tím se nechci nikoho dotknout), pouze jsem řekl svůj názor v rámci soutěže, v tvém příspěvku však vidím flegmatický přístup k věci, takže já na tvém místě bych byl také dosti "nad věcí."
 

Deleted User - 42211

Guest
Yutani, zase na druhou stranu... tady pro někoho hlasuješ, někdo v hlasování lidu vítězí...a stejně se pak ani neumístí, proože moderátoři to vidí zase úplně jinak. Věř, že jsem takhle byla pěkně naštvaná, když jsem měla skončit druhá z pohledu všech hlasujících a pak jsem nedostala nic :)
 

DeletedUser876

Guest
@regular96 Já naštvaný nejsem, i v případě první výhry bych měl oněch diamantu málo :) A navíc, ani nevím kam snima, na to jsem malý level.
Jak budou hodnotit a jakým způsobem Moderátoři nevím, jestli to tu je napsané tak jsem to přehlédl, proto jsem napsal (vedle), že se nechám překvapit.
Já osobně dal hlas těm, kteří buď žádný nedostali nebo měli jen po jednom, myslím si, že si nikdo nezaslouží neobdržet byť jen jeden hlas, a jeden bod je málo, takže raději dva aspoň, když už :))

Jedno sousto nestačí, po dvou jsem již plný a třetí mi už jen lahodí
:p
takže asi taknějak.
 

DeletedUser1198

Guest
@pes63 : Částečně stebou souhlasím, avšak slovo a představa o Soutěži je taková, že právě několik tebou vyjmenovaných kriterií by se nemělo podceňovat. Ať hráči vyjádří svůj zájem a ohodnotí výtvory ostatních, avšak Admin / Moderátor / apod. by měli vzít v potaz jejich viditelný zájem nad některými výtvory, ale rozhodnout dle svého. Kdyby tu byl někdo, kdo si založí cech složený pouze z kamarádů, a jejich dva členové podají své návrhy, přičemž většina členů bude hlasovat pro ně, tak to mi vůči ostatním připadá jako dost nefér. Stejně jako soutěž, kdo postaví největší počet určených budov, a de facto vyhraje ten, který si kupuje premium budovy (ale to už realitu tahám za vlasy).
Stejně tak já osobně budu hodnotit výtvory jenž jsou nakresleny svojí představivostí, nikoliv za použití kopíráků, stažení nebo obkreslování (tím se nechci nikoho dotknout), pouze jsem řekl svůj názor v rámci soutěže, v tvém příspěvku však vidím flegmatický přístup k věci, takže já na tvém místě bych byl také dosti "nad věcí."
Ale oni rozhodnou podle svého, s přihlédnutím k hlasům, tak je psáno :)
 

DeletedUser6

Guest
Zatím necháváme ještě možnost hlasovat. Hlasování pravděpodobně uzavřeme až v neděli, to se však může změnit, proto hlasujte co nejdříve! :) Pak můžeme očekávat výsledky :)
 

DeletedUser34

Guest
a mohli by srw dat aj hlasovanie moderatorov nech vieme co sa im pacilo ??
 

DeletedUser1198

Guest
nemohli, to je totiž v kategorii top secret :p, a pak členové týmu třeba nehlasují, třeba se dohadují u kulatého stolu a nebo to "hodí" na jednoho z nich, možností je kupy, ale nakonec stejně i @protokol zjistí, co se líbilo a co ne, vždyť je to snadné. Budou-li výsledky soutěže v souladu s "hlasem lidu", pak měli stejný názor a nebudou-li, pak dle nich snadno zjistíme, co tým chytlo za srdíčko a co ne. A mimochodem, například @Sindri se již během soutěže velmi kulantně a vtipně vyjádřil k některým našim pokusům. V každém případě to zjistíme velmi - velmi brzy.
 

DeletedUser1198

Guest
@Luciasek7 aaa tak to děkuji, to jsem rád, nejsou většinou k nějakému hlubokému zkoumání určeny. Jsem prostě už takový trochu šašek no. Ale pokud se zasměje alespoň jeden človíček, mělo to pro mne smysl. Ještěže se s tím nemusím nějak moc "smolit", lítá to ze mne tak nějak samo.. přirovnání sem nedám, napadlo mne jen jedno a to je z kategorie na fóru zakázané. :)
 
Nahoru