• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

Deleted User - 42211

Guest
Kéž bych uměla kreslit :D určitě ale bezva nápad, šance se vyřádit :)
 

DeletedUser6

Guest
I bez kreslícího ducha lze vyhrát. Jde o nápad, zpracování, a také popis. Hodnotí se celek :)
 

DeletedUser34

Guest
ani ja neviem kreslit ale aj keby dielo bolo dokonale v tejto sutaži nikdy neuspejem to uzje dane doipredu napad mam ale kreslit neviem tak co uz ved ono sa najde plno kresliacich talentov
 

nataly111

Velmistr písma
Protokole, nikdy neříkej nikdy.:D
Šance je vždycky, i když je někdy malinkatá, ale je tam.;)
Ale škoda, že nakreslit, něco mě napadlo. :rolleyes:
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 42211

Guest
Taky mám v hlavě nápad, ale asi o nedokážu ztvárnit :D no uvidíme
 

DeletedUser34

Guest
kym sa hlasuje formov hráčov nikdy sa to nestane a ked nahodov dostanem od hracov aj tak sa to zmeni :)) takze zial umelecke vyjadrenie eee aj ked napad je uz davno na svete ale kreslit to nevie jedine popis tot vsio :)))

ja radsej ostanem u kvízov am to aspon trocha sa zda bit ferove hodnotenie :D
 

DeletedUser34

Guest
natalko zial kreslenie je to co neviem ale postavičky mam uz davno vymyslene :) a dat si to nakresit niekomu inemu nemyslim ze by viadril to co prave chcem ja aby tie postavičky vyjadrovali ale rad si pozriem diela ktore vzniknú a hodnotit ich budem tak ako si zasluzia podla pravidiel komplexne nelen obrazok ale aj popis
 

nataly111

Velmistr písma
To já vím, ale snaha se cenní.;)
A když je to něco tak těžkého, jako vymyslet novou rasu.:rolleyes:Podporuji každou snahu a každý pokus.:)
 

DeletedUser34

Guest
inak ak si si všimla Nataly tie rasi niesu nove su to rasi okopirovane z inych pribehov trpaslici aj vili tak nemyslim ze by to mala byt uplne nova ras co je este neznama ale čo ja uz viem možno chcu uplne neznamu novu rasu :D
 

DeletedUser1781

Guest
ahojky.....taky bych se zůčastnila, ale jsem na to antitalent......postavičky by se nějaké vymyslely, ale jak to sem dostat
 

DeletedUser1788

Guest
Kreslit neumím, takže bez zapojení do soutěže, ale možná inspirace pro další - po trpaslících, elfech a vílách, mě napadají tí nejstarší a nejmoudřejší a to jsou draci :)
 

DeletedUser1091

Guest
Taky mě napadli hned draci,ti by byli bezva,ale když jsem zkoušela nějakého nakreslit vzniklo z toho komické cosi :D
tudíž mě mrzí že se nezúčastním,jinak napad na soutěž prima;)
 

Sindri

Guest
Všichni tvrdíte, jak neumíte kreslit.... takže jste si vlastně kvit. Tak na co čekáte? :)
 
Nahoru