• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kraslice Diskuze k soutěži

Frigg

Guest
Vážení a milí obyvatelé Elvenaru,

zaujala vás soutěž o nejlepší kraslici? V této diskuzi můžete debatovat o všem, co se týká této soutěže. Takže pokud máte jakékoliv dotazy či připomínky, můžete napsat sem.

S pozdravem,
Váš Elvenar tým.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

nataly111

Velmistr písma
Myslíš namalovat, vytvořit nebo nějak zkrášlit vajíčko? To by bylo fajn a muselo by to být vajíčko opravdové nebo by se to mohlo jen podobat vajíčku? Jeden nápad bych měla:p
 

Frigg

Guest
Jak je psáno ;)
Vejce může být opravdové, ale klidně i jen namalované na papíře či vytvořené jiným způsobem... třeba perníkové.

Mělo by ale být tématicky k Elvenaru, fantazii se meze nekladou.
Už se těším na vaše výtvory :)
 

nataly111

Velmistr písma
Nojo:p promin Frigg, první jsem si přečetla tuhle diskuzi a pak teprve podmínky soutěže, už je mi to jasné děkuji;)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Nene, tyhle výtvarný věci nejsou pro mě... Básničky, malůvky a podobné věci. Radši hledačky a vědomostní soutěže, ale těch je holt po málu no :p :D
 

DeletedUser1203

Guest
škoda že člověk nemůže vytvořit i něco na počítači :(
 

Frigg

Guest
V pravidlech není napsáno, že se kraslice nesmí tvořit na PC, jen že se na PC nesmí zpětně doplňovat herní nick. Takže pokud máš nějaký originální nápad s tématikou Elvenaru a podpis bude součástí díla, pusť se z vesela do tvorby :)
 

DeletedUser306

Guest
Já tedy osobně na ty soutěže prdim. Když vás pak hodnotí všichni uživatelé nebo všichni registrovaný atd.....vítězství je dosti jak to napsat NEREALNE.Navíc asi jsem už na to starý.Přijde mě to takový fakt pro děti no. :D

Co místo soutěží dávat třeba každý měsíc odměnu aktivním hráčům ?Řekněme 15 diamantů za aktivitu.Každé 3 měsíce 50. Za rok třeba za věrnost každému aktivnímu 500. ;)
 

Frigg

Guest
Soutěže jsou akcemi fóra a zúčastnit se může každý, kdo je ochoten a schopen komunikovat :) Odměna v podobě diamantů je třešničkou navrch, podstatou je se pobavit, poměřit se s ostatními i v jiných oblastech než jen v samotné hře. Vyzkoušet si třeba i činnosti, které vás do té doby nenapadlo provozovat.... složit básničku, něco namalovat :rolleyes: Měla by to být legrace, radost ze sdílení a ne jen honba za diamanty. ;)
 

DeletedUser306

Guest
Nějakou básničkou stavbu která vyžaduje diamanty nepostavám. A i když se dá hrát bez diamantů (né moc dobře) tak s nima je ta hra i více zábavnější a rychlejší)Takhle to odradí spíše lidi a hrajou to jen chvilku.Vidím po světě co stojí založených měst a jen trochu rozestavěných a konec. Ale odbočuju od tématu.Omlouvám se.

//odstraněna nadbytečná citace, Frigg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Frigg

Guest
Malá technická... pokud své dílo fotografujete, nezapomeňte jej před focením doplnit svým herním nickem, stačí lísteček se jménem. Předejdete tak následné diskuzi ohledně autorství.
 

DeletedUser34

Guest
no ja som dal vlastny vytvor ale moj nyk som musel dopisat vedla ale ak to vadi kludne stym spravte co chcete nebudem predsa na hotove vajce pisat elvenar kedze ho pouzivam na dekoracie ked tak aspon to niekoho potesi a mozno inspiruje
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Přeci na nic psát nemusíš :) Stačí napsat na lísteček tvůj nick, dát ho k vejci (opřít o zeď - jako to vajíčko) a vyfotit znovu :) Nic složitého ani něco co by byl problém přeci :)
 

Frigg

Guest
Přesně jak píše Goldangelcz, stačí vedle toho krásného vejce dát jmenovku a znova vyfotit a je splněno :)
 
Nahoru