• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

DeletedUser1327

Guest
Tak to já jsem nejlepší, našla jsem rozdílů dokonce 15! Ale u jednoho jsem připsala podmínku, jen jestli je to rozdl a ne chyba... tak doufám, že to bude uznáno, na ty chyby už jsme dojela v jednom případě a nerada bych znovu... Soutěž se mi fakt líbí, těšila jsem se na ní, ale tohle mě od hraní odrazuje... sama řeším v práci kdejaký pixel, aby byl tam, kde má být, takže beru jako rozdíl všechno, co se liší... a když je to tam nedopatřením, vnímám to jako nefér, když najdu všechny rozdíly, ale není mi to uznáno jen proto, že to není úmyslně. Naštěstí se to stalo jen jednou, v pátém kole, tak v tom šestém mi snad mou odpověď uznají :).
 

dRaczek

Pokročilý žák
@Fulla tak při té spoustě rozdílů v jednom obrázku je pochopitelné, že může dojít k chybě. Vždyť jsme jenom lidé. :) A dokud nejde o život jde... o 1000 diamantůůůůů. :D
 

Deleted User - 35985

Guest
V tom prvním kole je jeden další rozdíl, který není zakroužkovaný.
Úplně vpravo je rohová kostka a od té kostky je na jednom obrázku zeleň výš než na druhém.
;)
 

Sindri

Guest
Copak, copak? Že vy jste ještě nakonec napjatí? :p
Bude, nebojte. Bude brzy. :)
 

Frigg

Guest
No na velikonoce bych ten holý zadek radši schovala pod nějaké bohaté a dlouhé sukně :D :D

Jinak gratulace vítězům i všem, kdo se zúčastnili :) Bez ztráty kytičky to nakonec nezvládl nikdo, soutěž byla napínavá až do konce i pro nás ;)
 
Nahoru