• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

luterina

Veterán
Souhlasím s Evitou, do hlavy nikdo nikomu nevidí, v názvu úkolu je "napište kolik jste našli rozdílů", o tom že jeden rozdíl se může ještě dělit na více prvků, kde každý prvek je rozdíl, se v zadání nic nepíše, jen si nejsem jistá, že vložit obrázek dokáže každý z nás, tedy by to zřejmě nebylo fér pro ty, kteří vložit obrázek neumějí.
 

DeletedUser1203

Guest
koukám co se tady píše a ani nevím jestli moje odpověd z 1 obrázku někam dorazila jelikož chcou jen čísla tak píšu čísla ale do počítače si dělám fotky ;)
 

Frigg

Guest
Neboj, tvoje odpověď dorazila v pořádku. Všechny odpovědi budou ale zveřejněny až na konci soutěže.
 

petrazlodejka

Pokročilý žák
Ahoj lidi, první obrázek mám taktéž blbo, protože když vezmu štít jako jeden rozdíl, pak logicky i kamínky v jednom místě beru taktéž za jeden rozdíl a ne dva a už jsem tudíž blbě odpověděla a to mě dost mrzí. No, ale hledat budu dál...... úspěšné lovení rozdílů všem :D
 

DeletedUser1203

Guest
hm tak celkem jsem dost zklamaný odpovědel sem špatně k 2 obrázku jelikož jsem nevědel že se dá zjistit kolik bylo rozdílů v 1 obrázku a taky nechápu proč nato upozornujete hráče a nedáte ty rozdíly až ke konci :) takhle si dá každý majzla toho bych si teda nevšiml ani já upřímně mohlo by to tak být zajímavější
 

DeletedUser312

Guest
Všechny odpovědi budou ale zveřejněny až na konci soutěže.

kromě poděkování by se tu měl zařídit i palec dolů páč už bys ho tam měla :p:p:p to budou pořádný nervy když si nemůžu udělat průběžný pořadí :D:D:D ale chápu že takhle víc hráčů vydrží až do konce.... :confused::confused:
 

DeletedUser312

Guest
Petro, nejsi sama kdo má logiku v pořádku!

TADY máš taky vcelku logicky vysvětlený proč je to jak je to.... ale je fakt že i já bych se přikláněl k tomu tuhle nejasnost nějak komenzovat...... ale to by šlo jen pokud by si posílal fotky s kolečkama kolem rozdílů.... jak sem napsal k svýmu dnešnímu číslu..... donutili mě umejt monitor ..... a někdo mohl započítat sice 7 rozdílů a přitom jeho rozdíly byly třeba bordel na obrazovce :D:D:D
 

DeletedUser1398

Guest
Já bych se chtěl zeptat, pokud bych tipoval víc možnosti, než by mělo být, jak by se potom počítaly body? :)
 

Beu1

Guest
je to jen hra ;-) díky moderátorům a lidi, když nejde o život, jde o ....;)
 

DeletedUser1487

Guest
no super 1 kolo ukoncene - nasla som vsetky rozdiely akurat za jednu chybu som pocitala tie dve chybajuce kocky v lavom rohu - ale nic z toho kedze este teraz mam pri sprave napisane ze caka na schvalenie moderatorom... uz nemusim dalej ani v hre pokracovat .... =(
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Jak je psáno o pár příspěvků výše, všechny vaše odpovědi budou schváleny až na konci soutěže. Nesmutni tedy a s chutí se zapoj do druhého kola. ;)
 

DeletedUser1413

Guest
Já jsem taky napsal že ty kamínky byly jako jeden rozdíl
 

DeletedUser1134

Guest
TADY máš taky vcelku logicky vysvětlený proč je to jak je to.... ale je fakt že i já bych se přikláněl k tomu tuhle nejasnost nějak komenzovat...... ale to by šlo jen pokud by si posílal fotky s kolečkama kolem rozdílů.... jak sem napsal k svýmu dnešnímu číslu..... donutili mě umejt monitor ..... a někdo mohl započítat sice 7 rozdílů a přitom jeho rozdíly byly třeba bordel na obrazovce :D:D:D
Jojo...nejlepší je že bordel na obrazovce sem měl tedka v obou kolečkách(jedno tečka na monitoru, druhý klika dveří :))

Těším se na další takový detaily :D
 
Nahoru