• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

Fulla

Guest
Milí lidé, milí elfové!

Nebyli sněhuláci pro vás žádná výzva? Nebo jste se nestihli zapojit? Není třeba smutnit! Je tady další soutěž, která nenechá vaše oči na pokoji.

Zapojíte se do hledání rozdílů? Těšíte se?
Napište nám, za všechny vaše reakce budeme rádi :)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Určitě se zapojím. Ale jestli zapomenu na poslední den a poslední otázku jako u sněhuláčků, tak se zastřelím :D
 

DeletedUser1203

Guest
parádní soutěž ale co když se stane víc výherců ;)
 

Sindri

Guest
Co říkáte na první obrázek? Těžký? Lehký?
Hlavně pozor, ať nikomu nechtíc nenapovíte k nalezení nějakého rozdílu. :p
 

DeletedUser180

Guest
Vzhledem k tomu že ta jediná věc co jsem našel je jasně viditelná i 6 metrů od PC, klidně můžu přiznat že jsem našel jen jeden rozdíl.
Já na tohle prostě nemám buňky.
 

DeletedUser533

Guest
nevim jestli mam hledat i v tom zelenem jako v trave nebo jen na dome a kameny kolem atp. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1134

Guest
Přišlo mi to lehký...ted ještě aby to byla pravda :D

Jinak když bude více shodných bodů...i s bonusovou, bude rozhodovat co? čas nebo se odměna dělí?

A co se týče bonusovýho...bude někde napsaný KOHO se to týká? + bude tam jako předtím čas 48 hodin?
 

DeletedUser301

Guest
Mám dotaz k obrázku a nechci napovědět ostatním. Co všechno se považuje za rozdíl?
Jestli se počítají všechny odchylky od originálu,(například barevné odstíny a podobně), tak se máme na co těšit.
Snad jsem moc nenapověděl.;)
 

Santerr

Veterán
Jako... klobouk dolu před tim, kdo si s těma obrázkama dává takovou práci, vždyť to musí zabrat neskutečně času, aby bylo vidět co nejmíň a zároveň všechno :D
 

luterina

Veterán
No jo Frigg, jenže to nebylo uvedené než jsme odpověděli, i já jsem nad tím přemýšlela a vyhodnotila jsem danou oblast jako rozdíl jeden a to z toho důvodu, že šlo o rozdíl na jednom místě, neboť např. na jiném místě jsem též vyhodnotila rozdíl jako jeden, ač jsem jej mohla rozkouskovat na rozdílů několik.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru