• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

nataly111

Velmistr písma
Moc děkuji za hlasy, važím si toho, moje valentýnka byla pro Laduse a splnila svůj účel,
150 diamantu je takové malé plácnutí do vody.
Bylo by možno Fullo, že bych těch mích 150dia dostala Woody, ráda se své výhry vzdám, její básnička byla moc hezká a 300 diamantu jí určitě pomůže víc než 150
Děkuji za odpověd:)
 

luterina

Veterán
Opravdu jsem nečekala že vyhraji, je to velké milé překvapení, všem vám mockrát děkuji, ale mám jedno přání, kdyby mně Lucinka14 nenapsala valentýnku - a opravdu mě moc potěšila a u srdíčka zahřála- tak bych nenapsala valentýnku já jí, takže vlastně největší zásluhu na výhře má Lucinka14 a tak bych moc ráda, my bychom si každá koupily nějaké krásné kulturní budovy a společně si to užily, kdyby šla výhra rozdělit na 250 diamantů každé z nás, tak to bych byla moc šťastná, když by byla šťastná i Lucinka14. Děkuji. :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser76

Guest
nataly111 velice děkuji, to je od tebe moc milé :), nicméně navrhuji moderátorům toto.
Souboj :D:D, jelikož mne holka jedna předběhla je mi vážně hloupé přijmout to od natally či psát to stejné.
Takže si hezky dejte nůžky , papír a ta z nás co vyhraje ať dostane plných 300 diamantů.
Také se pro nataly výhry ráda vzdám a přeci jen za 300 diamantů se už dá něco pořídit ;).
 

Fulla

Guest
Šmánkote :) Tak já se konečně poprvé vyhnu hlasování, protože občas je to opravdu moc obtížné vybrat ta nejlepší díla, a vy na mě přijdete s tímhle? :)
Komplikujete mi to :)

luterina, o tomto bude muset rozhodnout Forseti. Až se tedy k tomu vyjádři, určitě dáme vědět ;)
 

DeletedUser61

Guest
Ó děkuji za první místečko. :) Doufám, že jste si tvorbu valentýnek užili stejně jako já. Byla to bezva tvořivá chvilka. :D Na to jak se do toho moc lidem nechtělo, tak to dopadlo nakonec skvěle. Gratuluji dalším vítězům a každému, kdo nám poodhalil svoje srdéčko. ;) Bylo to krásné.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Tento pomyslný gordický uzel musíte rozseknout vy, nenechávejte prosím rozhodnutí na nás.

Pokud tedy chcete někomu přenechat své diamanty, napište mi prosím soukromou zprávu. Každopádně zase na druhou stranu určitě budeme rádi, pokud se dohodnete nějak rozumně, aby nakonec v tom nebyl zmatek a diamanty se nedělily po roztodivných částkách mezi velké množství hráčů.
 

DeletedUser76

Guest
Milá nataly111 pokud sem zavítáš , již jsem napsala Forsetimu aby Ti přenechal moji výhru.
Nebudeme nadále dělati v tom zmatek :).
Gratuluji Ti tak ke krásnému třetímu místu.
S pozdravem, Woody
 

luterina

Veterán
Forseti, napsala jsem Ti dle pokynů zprávu, teď koukám že diamanty mám připsané v plném počtu, je tedy ještě možné darovat polovinu z nich Lucince14?
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Je mi to moc líto, nicméně jen vítězové si mohou mezi sebe libovolně rozdělit své výhry. Pokud má jít o rozdělení se s hráčem, který nic nevyhrál, musí se přenechat celá výhra, jinak to bohužel nejde.
 

luterina

Veterán
Tak to jsem nevěděla, děkuji a hezký týden, Forseti.

Edit: Teď jsem si všimla, že jsem jí výhru mohla celou přenechat a to už nejde, tak jsme se domluvily, že máma sáhne do zdrojů, přispěje Elvenar týmu a dceři udělá radost. :)
 
Naposledy upraveno:
Nahoru