• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

Fulla

Guest
Milí lidé a elfové,

právě začala další soutěž o diamanty. Tentokrát jsme tematicky pro vás zvolili soutěž o nejlepší valentýnku.
Chystáte se potěšit někoho ze hry?

Máte nějaké další otázky či připomínky? Zeptejte se!
 

DeletedUser301

Guest
Nezúčastním se. :(
Po předchozí soutěži, kde se diskuze zvrtla k dohadování o výsledku a smyslu hlasování, váhám, jestli budu hlasovat.:confused:
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
@Jablonove, způsob hlasování je už od první soutěže zcela identický, vždy se hodnotilo naprosto stejně. Hráči svým hlasováním dají najevo, která díla se jim líbí nejvíce, každopádně kvůli regulérnosti soutěže musí mít vždy poslední slovo Elvenar tým. Je mi tedy nesmírně líto, že se kvůli mystifikujícím příspěvkům některých hráčů nezúčastníš ani hlasování. :(
 

Zharthuru

Mistr slova
:mad:Já se taky nezúčastním , jednak mi to téma nesedí a slovo láska mne čas od času doslova irituje . Mám pocit že diskuse se bude ubírat spíše směrem co všechno lidé nazvali láskou . To by byla soutěž ve které bych měl asi velmi dobré šance díky své práci .:confused:
 

Fulla

Guest
Já bych ještě ráda upozornila na bod v pravidlech, který je opravdu důležitý, abyste dodrželi!
  • Vymyslete a udělejte nejoriginálnější valentýnku svému spoluhráči ze hry Elvenar. A nebojte se napsat jeho jméno, určitě to ocení!
Pokud jste napsali valentýnku bez jména, můžete to do konce soutěže napravit :)
 

DeletedUser308

Guest
vymyslela jsem valentýnku ale nevidím ji mezi ostatnímy napsala jsem to špatně?a ještě mám dotaz proč je pod mým jménem kolemjdoucí ,když jsem hráč Elvenaru zřejmě jsem "nechápavec obecný":)
 

Frigg

Guest
A kam jsi ji napsala? Nikde ji nevidím ani já.
... už ji vidím, tady v diskuzi, zkusím ji přesunout na správné místo ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

luterina

Veterán
Musí Lucinka14 do valentýnky dopsat mé jméno i když mně je jasné že byla adresována mamince tedy mně?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser61

Guest
Tak jsem se taky rozhodla něco vytvořit. :) Myslím že rozdávat radost a lásku, ač už je věnovaná komukoli, je krásný pocit a nikdo by se mu neměl bránit. "Valentýnka" je prostě jen jiný název pro přání od srdce a je jedno jestli je určená životní lásce, přátelům či rodině. Vždyť se tady máme všichni rádi, tak proč o tom třeba nenapsat touto formou?;)
Woody by na vás měla poslat svoji bojovou jednotku: Kentaurius Indianus Amores viz. soutěž o novou bojovou jednotku.:D
 

Sindri

Guest
luterina: Bude to tak lepší, když to tam dopíše. Já to třebas vím, ostatním moderátorům to myslím taktéž neuniklo, ale může to člověku vypadnout. :)
 

DeletedUser308

Guest
budou někde zveřejněny výsledky soutěže o nejlepší Valentýnku?
 

Sindri

Guest
Uděláme hlasování a až z něho vyvstanou výherci. ;) Nepředbíhejme.
 

Fulla

Guest
To naprosto chápu :) Ale je tu opět velké množství úžasných dílek, že to bude opět složité!
 
Nahoru