• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži o nejlepší vědomosti II

Eshu

Guest
Abych si také trochu rýpnul. Podle mne by se odpověď ohledně jednolevelových zbrojíren uznat měla. Moderátor sice názorně vypisuje, že se do města nevejdou a proč, ale má tam spoustu zbytečných budov. Suroviny se totiž dají nabrat a pak ty nepotřebné budovy zbourat. A pokud by někdo opravdu zboural vše až na jednu obytnou budovu, tak se mu tam ty zbrojírny vejdou i s cestama :)
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Omyl @Eshu, pokud zbouráš obytné budovy, tak nebudeš moci stavět žádné budovy, na 287 Zbrojnic potřebuješ přes 10.500 lidí ;)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Jo poslední otázka byla za celou dobu do dne, kdy začala soutěž? Já myslel že to je pouze přístupů právě v ten den :D To bych tam nepsal jen 50 :D Každopádně gratuluji vítězům! Konečně jsem něco taky vyhrál :D
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Přesně tak... :D Kdybychom to chtěli v moment začátku soutěže, tak bychom napsali třeba... ... ... ..třeba „v momentě začátku soutěže“, aby to bylo jasné. ;)
 

DeletedUser276

Guest
Super soutěž, díky moc :) ....musím vás hodně pochválit, bylo vidět, že jste se z první vědomostní soutěže poučili a vylepšili ji :))
 

luterina

Veterán
I když na otázku se zbrojnicemi - ač jsem se dívala na Wiki - jsem odpověď nenašla: zmátl mě popisek - bublina - ve které je napsáno "doba výcviku = 41" a ne "počet přidaných jednotek = 41" - v posledním sloupku v informacích o zbrojnicích, hra byla pro mě skvělá v tom, že jsem se mnohé o ní nového přiučila a dozvěděla, díky za ní!:)
 
Nahoru