• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži o nejlepší vědomosti II

DeletedUser638

Guest
Mě zas zmátla formulace základní obrana - proto sem uváděl jednotky v základní variantě, bez vylepšení.
 

DeletedUser497

Guest
Mě spíše na této soutěži vadí to, že se tu jednou hraje více na slovíčkaření než na vědomosti.

Přiklad.:

Byla otázka: Představte si, že ve vašem městě máte Svatostánek na úrovni 8, jaké zdraví bude mít v kasárnách tohoto města jednotka čarodějnice na úrovni 1?
Dobře chápu, že elfové nemůžou mít svatostánek, ale já jsem schopný si to představit a spočítat...takže jsem to spočítal, napsal odpověď a ejhle bylo to špatně, protože prý chyták...

Teď další otázka na obranu proti střelcům. No tak si řeknu , že střelec je jednak střelec, ale také obrněný střelec. Takže odpovím jen čarodějnice 2 a to je dobře jen z 1/6 protože obrněný střelec nebyl považován za střelce.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
@Pepicek14, chápu Tvoje námitky, ale nejde tu o slovíčkaření, ale o pojmy a zákonitosti hry Elvenar, které lze jednoduše najít na WIKI. Otázky musí být tvořeny i na hráče, kteří se s touto hrou teprve seznamují a chtějí také logicky získat diamanty „zadarmo“. ;) Nemůžeme a ani nechceme dělat soutěže zvláště pro „nováčky“ a pro „profíky“. Je to i způsob, jak hráčům ukázat, že hra Elvenar má i nějaké fórum a jakousi encyklopedii, která je touto hrou může provést. ;) Věř mi, že já sám o tom před rokem (leč na jiné hře od InnoGames) ani netušil, že něco jako Wiki, či fórum hra má. :)

Slovní spojení „Představte si...“ měl chápáno pro ty, kteří tuto budovu, leč ji můžou mít, ještě nemají postavenou. Nikoli to, abychom vyvolávali vaši fantazii. Soutěž se jmenuje „Soutěž o nejlepší vědomosti“, nikoli „Soutěž o nejlepší fantazii“. :)

U páté otázky se setkáváme právě s pojmem. To je jako bys řekl, že chleba je rohlík (či naopak), ale není to to stejné, i když obojí do jedné kategorie „Pečivo“. ;)
 

DeletedUser34

Guest
ja som netušil že hry maju nejaku Wiki až keď som zacal hrat Elvenar som sa dozvedel ze hry maju nejake také stránky a vediet to pri niektorich hrach cosom hral by sa clovek vivaroval mnoha chýb co v hre urobil niekomu pride ze to je zbitočné ze hra ho prevedie tutorialom a on to ovladne ale nie všetko wiki je dobrá pomôcka pre hráčov čo začínajú ale aj tich čo uz dlho hrajú :)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
..., ale o pojmy a zákonitosti hry Elvenar, které lze jednoduše najít na WIKI.

ale třeba kouzla na wiki nejsou :D Ty mají teprve přijít, dle TV od inna :D Ale to jen tak na rejpnutí :)))))

Tohle je celý slovíčkaření, ale zas na druhou stranu jednou se říká že nemůže být všechno doslovně aby to nebylo lehký (viz kouzla) ale třeba teď zase, že vše je jasně napsané na wiki ("pojmy a zákonitosti" - tedy věci, který by se měli nazývat správně a tak, jak se opravdu jmenují) :) Já tu na to nechci rozjíždět debatu, chápu že se snažíš obhájit to co je napsaný a že to je správně. Ale já tam vidí trochu protiřečení při tom jak píšeš :D Každopádně je to fuk, stejně se s tím nedá nic dělat :) Příště už budeme drobet chytřejší :) A svět se nezboří :D
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Kouzla - speciální schopnost = víceméně to stejné :D ale je to opravdu slovíčkaření. :D
 

DeletedUser34

Guest
kletba knaza je kuzlo a aj čarodejnicine prekliatie myslim ze to je kúzlo :)
 

DeletedUser34

Guest
inak neviete koľko otázok je v súžazi no bolo by super aspon 25 keby bolo večia sranda ale aj 10 je super
 

DeletedUser301

Guest
Navrhuji přejmenovat soutěž o nejlépe pochopenou otázku. I když to teď čtu, pořád mě napadá druhý význam otázky. Vypsat jednotky s nejlepší obranou proti střelcům, které navíc nemají zvláštní schopnosti. Prostě jsem se netrefil:(
 

Beu1

Guest
no a já si tímto prostudovala hodně věcí a dozvěděla, taky chvilku četla otázku 4x a pak ctrl+c a ctrl+v a neřešila bych furt neřešitelné :cool::p
 

Santerr

Veterán
Mě se líbí, jak tu spousta lidí remcá kvůli otázkám ve vědomostní soutěži. No nevím, jak vy, ale já osobně bych ty otázky nechtěla vymýšlet a už vůbec ne je hodnotit ;):D Ono to totiž není vůbec jednoduché vymyslet otázku, na kterou dokáže najít odpověď hráč, který hraje třeba 3 dny i ten, který hraje třeba měsíc, či víc. Pokud se vám otázky nelíbí, každý máte možnost komukoliv z týmu napsat do zprávy otázky pro příští soutěž, případně do návrhů na soutěže napsat nějaký svůj nápad, jak by mohla vypadat příští soutěž, tuto možnost máme přece všichni. ;)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Mě se líbí, jak tu spousta lidí remcá kvůli otázkám ve vědomostní soutěži. No nevím, jak vy, ale já osobně bych ty otázky nechtěla vymýšlet a už vůbec ne je hodnotit ;):D Ono to totiž není vůbec jednoduché vymyslet otázku, na kterou dokáže najít odpověď hráč, který hraje třeba 3 dny i ten, který hraje třeba měsíc, či víc. Pokud se vám otázky nelíbí, každý máte možnost komukoliv z týmu napsat do zprávy otázky pro příští soutěž, případně do návrhů na soutěže napsat nějaký svůj nápad, jak by mohla vypadat příští soutěž, tuto možnost máme přece všichni. ;)

Já myslím, že za remcání se to, co tady v diskuzi padlo, brát rozhodně nedá. Je to diskuze, ta slouží k tomuto účelu. A myslím, že tu zatím není někdo kdo by nějak vyváděl nebo lavina negativních a rozhořčených reakcí na soutěžní otázky. Je něco jiného kritika, případně debata ohledně otázky/odpovědi, a to o čem ty píšeš. Remcání a nadávání bylo v předchozí soutěži, tam to hráči dost přehnali. Ale tady? Rozhodně ne... Takže nevím jak si na remcání přišla :) Tedy tohle moralizování a řeči zatím není potřeba :D Ani podobné věci. Myslím že tato soutěž probíhá dobře, včetně reakcí hráčů :) Ani tu zatím nebyla nějaká ostřejší debata a podobně... Všichni si vážíme toho, co moderátoři dělají a jsme jim samozřejmě vděční za soutěže. Debatování a rozebírání věcí není remcání.

Edit: A otázky jsou mnohem lepší a zajímavější. třeba to s těmi zbrojnicemi se mi moc líbilo. A i další otázky, které jsou podstatně lepší než ty předchozí (které ale taky nebyly špatné).
 

DeletedUser34

Guest
remcanie je niečo ako umývanie kotla neviem nepoznám toto slovo ?
 

Santerr

Veterán
No jo, Anděl, aby se neozval ;) Při každé vědomostní soutěži si bude někdo stěžovat na otázky, prostě se nikdy nezavděčíš všem, je sice pravda, že u první soutěže to bylo horší, ale jak jsem psala, není snadné vymyslet otázky do soutěže a dávat otázky typu "Jakou barvu oblečení má čarodejnice II" je nesmysl, že?
Drahý anděli, máš snad pocit, že třeba přímo tebe tady moralizuju? (i když, občas bys to potřeboval ;):p)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Kdepak, mě přímo ne. Jen jsou situace kdy to opravdu je potřeba a kdy ne. Ale teď prostě ne, je klid láska a mír :))))) Zas je spousta lidí, který by potřebovali naučit kdy a jaký slovo použít a tak... Holt člověk si nevybere :D

A remcání je něco jako nadávání. Prostě že je všechno špatný a tohle a tamto... Nevím jak to říct jinak :D
 
Nahoru