• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži o nejlepší slogan

DeletedUser6

Guest
Vážení elfové a lidé,

právě na tomto místě můžete diskutovat o všem, co se týká soutěže o nejlepší slogan.
Chystáte se zúčastnit?

S pozdravem
Váš Elvenar tým
 

Iefyr

Guest
Nevíš, co je slogan nebo co?))) Asi by to ale mělo vystihovat jenom hru jako takovou, ne i tvou životní situaci, ne? :D
Btw, víte, že jsem se docela bál, že bude zadáním něco takového? Poněvadž mě tyto věci vůůbec nejdou.(( Ale tak ve volných chvílích nad něčím (byť blbým) zkusím popřemýšlet. :p
 

jandadak

Guest
Hoj, co mi přijde fakt hustý je to, že se do soutěže zapojilo dost lidí, ale i když mají témata okolo 30 zhlédnutí, tak nikdo z hráčů žádné nijak neohodnotil i přesto, že k tomu moderátoři vyzývali ::D:D
Já bych klidně hodnotil, ale bojím se, že jednoho tam pochválím za výtvor a vyhraje to, protože to bude jediná pochvala, kterou kdo dostal :rolleyes::);)
 

Iefyr

Guest
Tak něčeho takového bych se nebál... nelze vyhodnocovat jen podle hráčského názoru. Pak by to účastníky motivovalo k tomu shánět hlasy a pozitivní příspěvky na své dílo. :p Nakonec bychom docílili toho, že nevítězí nejlepší, ale nejznámější. :D Já k žádnému z výtvorů zatím nic nenapsal spíše proto, že nemám co říct ke všem... a hodnotit jen něco mi připadá divné.)
 

jandadak

Guest
No jo, ale tak proč modík vyzýval k tomu, aby jsme hodnotili, že to k něčemu bude (pokud to tak nějak tedy bylo :))

EDIT: Našel jsem to přesně
Pomozte nám prosím ohodnotit díla vašich spoluhráčů, přímo v tématu každého z nich! O vítězích soutěže rozhodne, s ohlédnutím na vaše hodnocení, Elvenar tým.
 

Vlnik

Guest
Nic jsem nehodnotil, protože to, co jsem zatím četl jsou z větší části takové ty univerzální výroky, které vás mají zaručeně nalákat do hry, ale nijak nevyčnívají z davu. Nejsou originální, nejsou vtipné a ani nic moc neříkají. Myslím, že nám tu trochu překáží "stručný, výstižný a také snadno zapamatovatelný", to autory hodně omezuje v nějaké větší kreativitě, takže z toho asi nic moc nebude :-/
Co se mi celkem zamlouvá jsou slogany od navarak, protokol a možná ještě trochu Bridge, ale žádný zázrak to není.
 

Iefyr

Guest
@jandadak Pouze jsem napsal, že určitě nevychází JEN z toho.))) To by bylo podřezávání si větve pod sebou a znehodnocení celé soutěže.

@Vlnik Nevím, ale myslím, že to není nějaká "spešl" podmínka, ale spíše i vlastnost sloganu jako takového... ale je fakt, že se na to těžce něco vymýšlí.( Proto jak jsem psal - nejde mi to (a tudíž to nemám moc rád).
 
Nahoru