• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži o nejlepší postřeh

DeletedUser1198

Guest
Ahoj,
myslím, že bude zajímavá, ale protože ještě nejsem ani u trpaslíků, nemyslím, že bych mohl uspět a pro tentokrát se nezúčastním. Musel bych se hodně přehrabovat ve Wiki a i to by bylo zjevně neefektivní.
Přeji všem soutěžícím hodně a hodně moc štěstí i správné odhady.
 

DeletedUser1711

Guest
Já jsem teprve na začátku hry, takže šance na úspěch je mizivá, ale zkusím tipovat
 

DeletedUser899

Guest
tak rozhodně to zkusím, jen ještě nemám hotový výzkum a tak budu asi u trpasličích a vílích budov trochu tápat
 

DeletedUser34

Guest
každý má šancu uspieť na Wiki je všetko len treba na to čas ja som prvi obrazok našiel za 5 minut
al zaujímavá súťaž velmy sa my páči zatial len je to namáhavé na oči a hlavne pre ludi co maju problem zo zrakom :(
 

Johny88

Znalec fóra
Určitě NE. Soutěže na Elvenaru nejsou "korektní"(v dobrém slova smyslu). Šanci na výhru mají jen TŘI hráči z několika stovek tisíc. I kdybych byl tím šťastlivcem, tak co potom ti ostatní. Na Force Of Empire, může získat každý hráč alespoň NĚCO.
 

DeletedUser1308

Guest
Mě se soutěž líbí, snad budu mít čas každý večer :) opět se dozvídám o hře něco nového *palec nahoru*
 

nataly111

Velmistr písma
Moc skvělé, ale mám teď míň času, tak snad někdy příště. Všem co to zkusí hodně štěstí.;)
 

DeletedUser1711

Guest
každý má šancu uspieť na Wiki je všetko len treba na to čas ja som prvi obrazok našiel za 5 minut
al zaujímavá súťaž velmy sa my páči zatial len je to namáhavé na oči a hlavne pre ludi co maju problem zo zrakom :(
No já to na Wiki hledat nebudu, to už by to pak ta soutěž ztratila pointu a smysl. Když bych si to dohledal na internetu, tak bych to sám pro sebe bral jako že podvádím a to bych to raději dál nehrál
 

DeletedUser34

Guest
no uvidíme ako dlho ti to vydrží to tvoje nehledanie na wiky som zvedaví a myslim ze toto bolo spravene pre večiu orientaciu vo wiki priestore nakolko na hladanie daného kúsku v inich mestách je to na šialenstvo ale prosim ked to dokážeš každý má svoj spôsob hladania

nie každý ma vešteckú gulu a tarotové karty ako ty ze nepotrebuješ internet :D :D :D

//Odstr. zbyt. citace. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser592

Guest
Tak bez internetu by nemohl ani soutěžit přece.

//Odstr. zbyt. citace. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser592

Guest
To je asi Chuck Norris, ten shlédl celý youtube několikrát, tak proč by nemohl soutěžit na netu bez netu.

Každopádně super soutěž, zúčastním se, přece nikdo není poražený, i když nic nevyhraje, navíc alespoň zjistím něco nového :D

//Sloučen doublepost. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 42211

Guest
Škoda, že tak pozdě, i hokej tak dlouho netrval :D jinak supr nápad, zatím jsem hned věděla, o co se jedná :)
 

DeletedUser1198

Guest
Ahoj, nechci zakládat nové vlákno a tak se zkusím zeptat tady: jak dlouho trvá, když hráč vyhraje v soutěži diamanty od vítězství k obdržení? Zajímá mě to, abych věděl, jak dál hrát :)
 

DeletedUser34

Guest
mam otázku
  • Na své odpovědi budete mít čas vždy 24 hodin.
to znamená ze po 24 hodinách sa uzamkne dane kolo ?
a podotázka ak sa neuzamkne ked niekto vlozi odpoved po 24 hodinach tak sa mu odpoved nezaráta ?
 
Nahoru