• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Diskuze k soutěži O nejlepší popis

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1930
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1930

Guest
Chcete-li o soutěži diskutovat, je tento prostor určen právě vám.
 

saly31

Guest
Zdravím, jako vždy jsem to popletla a založila téma pod popiskem mého příběhu....Založila jsem jej tedy znovu...prosím o smazání prvního...děkuji a omluvuji se
 

DeletedUser2070

Guest
Dobrý den, chci se zeptat :) Sice jsem přispěl do soutěže, ale jaksi jsem si spletl zadání a popsal jsem špatnou budovu. Teď vymýšlím nový počin, ale nevím, jestli ho budu moci zveřejnit, když už jsem tu jeden hodil. Jestli se to nepočítá jako propálená šance.
 

Lukula

Velmistr písma
Ne že bych chtěl do toho nějak mluvit moderátorům a zadavatelům soutěže, ale mám pocit Maniacku, že nikde není zakázáno upravovat své příspěvky v soutěži... Takže si nemyslím, že je nutné zadávat další počin v novém příspěvku, ale upravit ten předchozí... ;)
 

DeletedUser2070

Guest
Děkuji za odpověď. Teď si ještě počkám na odpověď moderátora :) Stejně už to píšu, mi jak se ten mozek rozjede, už nejde zastavit. Při nejhorším to hodím do výtvarného koutku :D
 

DeletedUser2070

Guest
Kostky jsou vrženy :) Vím, že tam mám dvě poděkování co byla k jinému příspěvku, tak jestli se vám nebude líbit, klidně je zrušte :)
 

DeletedUser592

Guest
Ano konkurence je veliká, kor pro mě, nikdy mi psaní nešlo, ať zvítězí nejlepší dílo, určitě ne mé ;)
 

Santerr

Veterán
Přesně Santerr, taky mě to tentokrát inspirovalo... Ale konkurence je opravdu nelítostná. :) A důležité je, že se dobře bavíme a nehudrujeme tu jen nad problémy ve hře. ;)

Já to tentokrát nechám na jiných, zvítězila u mě lenost. :D Ale moc ráda si čtu příspěvky ostatních, jsou vážně moc pěkné a nechtěla bych rozhodovat o vítězi. ;):D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru