• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k aktivování hardw. akcelerace

DeletedUser76

Guest
Zdravím,
velice se omlouvám, nejsem zdatný technický typ,nicméně mám starý notebook a ona nesmyslnost mi hru zásadně stěžuje. Takže jí mám vypnutou.
Nesouhlasím aby hráči do budoucna neměli možnost vypnutí hardwarové akcelerace.
Dávám do hry poměrně dost peněz a ROZHODNĚ SI nebudu pořizovat nový počítač kvůli hře.
Hráči by měli mít i nadále možnost vypnutí a zapnutí v budoucnu.
 

DeletedUser34

Guest
hardwarové akcelerace je vlastne úľava procesora a prenesenie driny na grafickú kartu ?
no len asi pc bez nejakej lepšej grafickej karty stym budu mať problem ja mam sice nvy pc ale je integrovana grafika a tak je t ten najslabši model zatial hra ide v poriadku aj z akceleraciou ale od kazdej aktualizacie sa viac a viac seka
a ak sa počíta z višou náročnostov grafiky do buducna možno naozaj nebudu stačit stare modeli PC
zistil som to aj na hre FoE ked som mal starí PC zo zaciatku išla hra krasne bez problémov ale cim dalej sa aktualizovala a vylepšovala tak to šlo horšie a myslim ze ja tam dali hardwarové akcelerace a asi v modernej dobe a vlození cechovích vojen ked judali sa hra stala nehratelna na starom pc a musel som s hrou skončit nadobro čoma dosť mrzelo nakoľko umiestnenie na 6 mieste bolo vydreté a tak sa bojím aj tu že snád my tento pc bude stačiť na túto hru
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Moc si vaší zpětné vazby vážíme! Vaše podněty samozřejmě odešlu tvůrcům hry, nicméně aby s tím oni mohli něco dělat, potřeboval bych prosím, abyste mi dodali údaje o vašem počítači. Úplně mi postačí verze prohlížeče, operační systém, procesor a grafická karta. Díky moc za pomoc! :)
 

DeletedUser34

Guest
aha myle rád ae neviem kde to mám hladať .ň tie udaje :)
 

DeletedUser34

Guest
toto je jedine co som vydoloval :))
5489752kjh.jpg


a používam googl chrom prehliadač najnovší
a aj tak to seká a mapa s provinciamy sa načítava aspon 10 a viac sekund
a ked kliknem na provinciu tak sa to otvara este dlhšie
 

Zharthuru

Mistr slova
Já mám starý Dell , Windows XP a Google Chrome , Procesor je tuším Pentium II . Ale ty figurky co jsem psal vedle jsem vytvářel na AMD FX 8320 plus grafická karta ATI Radeon 1600 PRO Shapphire . Jo a při soubojích se mi to hrozně seká .
 
Nahoru