• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse o verzi 0.33

Sindri

Guest
Máme tu první aktualizaci letošního roku! Krom opravy mnoha chyb se v této verzi dočkáte i aktivace hardwarové akcelerace, jejíž zapnutí bude nyní výchozí a jedinou možností.

Souhlasíte s touto změnou? Potěšila vás oprava některé z chyb, nebo naopak na seznamu něco postrádáte? Sdělte nám to!
 

DeletedUser199

Guest
to poznám až bude po aktualizaci, ale obávám se, že tím pádem se hrou končím, mám starý komp a už tak mám dost problémů i bez té pitomé akcelerace, nevěřím tomu, že se podařila vyladit tak aby nezpůsobovala na starém HW problémy, takže pěkně děkuju
 

DeletedUser133

Guest
pDXrWkO.png

Z verze 0.31 pak uděláte verzi 0.33?
Nemá to být náhodou verze 0.32?
 

Frigg

Guest
Aktualizace obvykle probíhají po 14ti dnech. Když se to však časově nezvládne, může se stát, že se sloučí dvě verze dohromady. Stejně jako byla sloučena verze 0.25 s verzí 0.26, byla teď sloučena verze 0.32 s verzí 0.33.
 

DeletedUser34

Guest
no čo sa nastávajuceho zlepšenia týka ta hardverova akceleracia by mala byt uz aktyvovana natrvalo u vsettkych ale ako podotkla Vivinova tak na niektorich starsich pc to roby velke problemy a teras ked sa uz nebude dat vypnut budu hrači ktorim roby problem dstaveny bolo by dobre keby akceleracia aj nadalej bola dobrovolna ale neviem ci sa to bude dat vivojarom dat vediet kym to neaktualizuju
 

DeletedUser199

Guest
Takže přesně jak jsem psala, opravdu mi přijde hodně neférové toto hráčům udělat. Vyzvednou dílny je nadlidský výkon a to se opravdu nebavím o tom jak dlouho trvá než někoho namotivuju o tom si můžu nechat jen zdát, nevím proč byla tato novinka zavedena ale byl to těžký krok zpět, ztratíte platící hráče, protože novej komp teď prostě kupovat nebudu dokud jakžtakž funguje tento starý. Vývojáři v hrách mi mnohdy přijdou jako naši hloupí politici co roky vymýšlí nesmysly, které stojí daňové poplatníky mnoho peněz a přitom by stačilo kouknout jinam kde to funguje, se hrou je to stejné nějaký debil se ráno probudí a aby ukázal nějakou produktivitu, tak vymyslí zrušení akcelerace, absolutně nebere v potaz možnost toho, že ne všichni doma mají poslední typy kompů, proč brát na někoho ohledy že ? Takže toto můžete i s mým pozdravem pitomcům ve vývoji vyřídit.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Tolik zlosti takhle "po ránu"... To chce klid, nebo budeš tahat nohu :) A to pak budeš mít zasekanou hru a ještě problém s chozením. A kdo to tu pak bude poslouchat :)))) Ale jinak rozhořčení chápu, pravdu máš. Ale jde to napsat i trochu vlídněji :D
 

DeletedUser276

Guest
Také s tím máme po aktualizaci problémy. A to prosím na počítači novém, a není rozhodně žádný chudáček :-D Sesbírat jen mince je na týden...
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Je nám velmi líto, že máte s hrou takové problémy!

Každopádně již před 2 měsíci jsme vás zde prosili, abyste se s námi podělili o vaše zařízení, které při zapnuté HA nedokáží spustit hru v pořádku, abychom ji tedy mohli optimalizovat. Bohužel pouze dva hráči reagovali na naši výzvu!

Budeme proto nesmírně rádi, pokud se ozvete. Stačí verze prohlížeče, operační systém, procesor a grafická karta. ;)
 

DeletedUser180

Guest
Hlásím že já žádné problémy nemám.
Hraju na křápu z bazaru jež by mohl někdo nazvat notebook ale jinak je to střep který má místo klasických - originál vypálených - písmen na klávesnici papírky (z písmeny a čísly) přelepené izolepou. Když s ním trošku zatřepu tak v tom dokonce něco chrastí.
Ale pořád jede (mám silné podezření že je starší jak moje dcera, ale nelze to nijak zjistit)

Můj druhý PC (teda myslel jsem že je můj, než mi ho zkonfiskovala dívčí většina která má v určitých věcech nade mnou navrch) je úplně nový krasavec - který mě stál 3 výplaty a může směle konkurovat těm hájtech písí z NASA - z hrou taky nemá žádné potíže.
 

DeletedUser15

Guest
Já zkoušel kombinaci 1 super starý notebook + 1 super starý počítač + 1 úplně nový notebook a všechno jede v pohodě. :)

Dokonce bych řekl, že hra je ještě rychlejší... :eek:
 

DeletedUser199

Guest
podle mě nás bude podstatně více co nám to dělá neplechu, jen prostě ty lidi nechodí na forum to je celé, jiné hry mi jedou v pohodě, jen tahle od včera prostě horor, dělalo to i před aktualizací jenže tam jsem měla právě možnost vypnout tu akceleraci což už teď není

Win XP Home, prohlížeč Chrome, na FF nebo Opeře to ani nerozjedu Explorer nehrozí
AMD Athlon 7450 Dual Core, 2,41Ghz, 2,75GB RAM, NVIDIA Network Bus Enumerator

 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Osobně používám několik let starý notebook, přičemž hra se mi po aktualizaci znatelně zrychlila, vše se načítá mnohem rychleji, bez záseků. Pokud ovšem nemáte podobné zkušenosti, doporučuji zkusit jiný prohlížeč (já používám Operu) a nainstalovat nejnovější verzi Flash playeru.

Samozřejmě stále platí, že se těšíme na údaje o vašich přístrojích, kde hra nefunguje správně, abychom ji mohli optimalizovat.
 

Ethariel

Guest
Já jsem na netbooku a používám Chrome, ale krom potíží, které potkávají i jiné hráče (errory a notifikace) mi hra jede plynule a bez záseků.
 

DeletedUser457

Guest
Mám úplně stejný problém,pokud se akcelerace dala vypnout nebyl problém,od aktualizace mám problém cokoliv udělat,výroba,posbírat mince,pokud chci hnout s budovou,tak je to tak na pět minut... nervy mi tečou...
Používám Windows 7,prohlížeč Chrome, Intel (R) Core (TM)2CPU 1,86GHz,Paměť 4,00GB víc jsem nezjistila
Pokud to takhle bude pokračovat se hrou končím... jediná u které jsem vydržela docela dlouhou dobu...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

luterina

Veterán
Já se v tom vůbec nevyznám, někdy mně hra jde jak šnek a to i pár dní a někdy je to všechno rychlé - taky několik dní za sebou, takže jedině si začnu vést deník, který potom dám k dispozici.
 

DeletedUser312

Guest
hoj

ta dnešní srandy to bylo jen šoupání serveru nebo i nějaký další srandy na nás chystali ?
sem teda preventivně smazal sušenky a cache páč se to nějak škubalo ale jinak je vše při starým... jednotky ve válce nevidím chat nefunguje jak by měl a sousedi standardně klikají stavitele místo kulturních budov :D:D:D
 
Nahoru