• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse o verzi 0.30

Santerr

Veterán
Já se pomalu začínám obávat každé další aktualizace, jednu chybu odstraní a tři další přibudou. Opět měnili úkoly a opět ne dobrým způsobem, nechtějí je rovnou zrušit? Bude to možná lepší. ;) Čekala bych, že třeba u úkolů, kde je potřeba 24 hodinová produkce, a které nikdo kvůli tomu ani nedělá, tu produkci sníží alespoň na 9 hodin, místo toho změní úkoly, u kterých to nebylo nutné, nebo některé smazali, no... bravo. Chyby, které tato aktualizace přinesla, se už řeší jinde, tak je tu nebudu rozepisovat. Takže za mě - tato verze kromě nových chyb nepřinesla pro mě nic nového. Jo, přibyly nové kulturní budovy, ale všechny jsou za diamanty, takže také nic pro mě, škoda. :(
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser497

Guest
Od posledni verze 0.30 jsem si vsimnul, ze se mi neplni ukoly, ktere delam kdyz nejsem nalogovany...

Nariklad: vzlepseni obytne budovy na 6 a vice. vylepsuju budovu (na 12 uroven) coz trva treba 9+ hodin. nastavim opakovatelny ukol, a odloguju se a jdu spat. Rano se naloguju, budova postavena, ale ukol nesplnen.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Problém s nesplněnými úkoly jsme zaznamenali. Tvůrci hry už usilovně pracují na jeho odstranění, moc se za tuto chybu omlouváme, mrzí nás to!:(

Jinak pokud se vám tato chyba stane, nebojte se nám napsat na herní podporu, stačí uvést jméno úkolu a kolegové vám rádi pomohou.
 

DeletedUser34

Guest
chcem sa spítať či by sa nedali trpasličie úlohy nejak vypnúť tie opakujúce keď má člove komplet celí výskum hotovi a aj portál naplnený
tak trpasličie ulohy ako ziskaj sochu alebo naramky ale6x mince a este ziskaj žulu je uz pre hrača nesplnitelne keď sa naplní portál tak sa tie veci nedajú zbierať ja viem ze sada este kupit cesta trpasličia ale aj ta ked uz nakúpim komplet a mam plny portal tak tie ulohy 4 a + tie co vyzaduju celodenu produkciu a este uloha vyrob 150 carodejnic su uplne zbytočne opakujuce sa a len zavadzajú ci by sa nedali nahadit niecim iným alebo rovno vypnút :)
 

luterina

Veterán
Spíše než měnit a rušit úkoly, by to nejdříve chtělo vychytat všechny chyby, jinak hra je moc krásná a vývojářům moc fandím.:)
 

Eragon92

Znalec fóra
Problém s nesplněnými úkoly jsme zaznamenali. Tvůrci hry už usilovně pracují na jeho odstranění, moc se za tuto chybu omlouváme, mrzí nás to!:(

Jinak pokud se vám tato chyba stane, nebojte se nám napsat na herní podporu, stačí uvést jméno úkolu a kolegové vám rádi pomohou.

No na herní podpoře jsem moc nepochodil....
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Malá poznámečka, úkol se prvně musí přijmout a až teprve potom zadat třeba stavbu. Při přijetí úkolu, když už např. daná stavba probíhá, je úkol nesplněn.
 

luterina

Veterán
Napsala jsem na herní podporu, správný postup jsem dodržela a hodný admin mně za splněný úkol připsal odměnu, děkuji.:)
 

DeletedUser32

Guest
Dnes jsem si všiml, že se mi zpráva zobrazuje až několik dní po jejím odeslání, už se mi to přihodilo asi před třemi dny, ale to jsem si nebyl jistý, nicméně dnes mi naskočila zpráva z 11. 11. což je zpoždění tři dny.
Předpokládám, že je to důsledek aktualizace, protože nikdy dřív jsem podobný problém nezaznamenal.
 

Eragon92

Znalec fóra
Malá poznámečka, úkol se prvně musí přijmout a až teprve potom zadat třeba stavbu. Při přijetí úkolu, když už např. daná stavba probíhá, je úkol nesplněn.

Aha tak v tom bude asi ten problém :D. Tak v tom případě ty úkoly rovnou zrušte protože nebudu mít úkol vyvěšený 15h to se mi vůbec nevyplatí. Pokud se ale nepletu tak to tahle nebývalo ne? Nebo jsem si toho jen nikdy nevšim :D :oops:
 
Nahoru