• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse o verzi 0.30

Sindri

Guest
Vaše města se opět mohou stát o něco rozmanitějšími a to díky... novým kulturním budovám! Krom této novinky došlo také k dalším úpravám ve vyváženosti hry a opravě mnoha chyb.

Co tedy na tuto verzi říkáte? :cool:
 

DeletedUser34

Guest
môžem sem potom napísať názor na nové opakujúce sa úlohy alebo to mam písať do sekcie kde som to písal pretým v diskusii o hre
nakoľko už nejaký čas testujem na bete tie úlohy tak by som sa potom ku ním vyjadril
 

DeletedUser76

Guest
Zdravím ,
tentokrát jsem docela zklamaná. Týká se to kulturních budov. Které jsou všechny za diamanty. Pokud jsem tedy na betě něco nepřehlédla.
Takže když si budu chtít obohatit město musím sáhnout do fofr mošny nebo se snažit vyhrát v soutěži :(.
Tím chci naznačit,že hráči ,kteří nesoutěží nebo nezvítězí neb nechtějí utrácet za diamanty žádné obohacení nemají,což je docela smutné,nemyslíte ? :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34

Guest
zhodnotenie opakovacích úloh verzie 0,30 podla mňa :D píšem len tie co su podla mna nie celkom ok :)
1. Získaj 200 000 z a 2x 3hod výroba nastrojov od: 13 000k (no táto úloha bola sťažená a to dosť myyslim ze tátoúloha je najviac prerábaná v hre :) kto má viacej dielní by to zvladol moj typ poostavit 2 dielne na 1 urovni a davat tam 3 hod výrobu )
2. vyrob 24 hodinovu produkciu + 16000 kladiv . od, 150 000 minci ( tieto 3 úlohy su uplne ale uplne zbytočné a myslím že ich preskakuj večina hráčov )
3. Vyrob 150 čarodejníc ďalsia úloha ktoru určite 3/4 hráčov nerobý je to extrémne dlhádoba a neoplatí sa
4. úloha získaj 4000 surovín sa oplatí akurát ráno ked je 9 hodinová produkcia a aj to kto ma extrmne vela manufaktur aspoň po 5 kusov a bonus aspon 423% inak je to za tú odmenu zbytočne zabytý čas viacej kladiv treba za to

inak úloha získaj 4000 kusov tovaru zial zmyzla a to je zlé nakolko aspon ked clove zozbieral zo vsetkych manufaktur raz za 3 hodiny mohol tu ulohu splnit asi bola moc lahka:)

to je asi tak všetko chcelo by to viac kladiviek za odmenu
minci je dost vsade hlavne u susedov ale kladivka je tašie zohnat a treba ich nielen na stavbu produkciu surovín ale aj na verbovanie vojsk :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser74

Guest
Proč mi nejdou vkládat po této aktualizaci vědomostní body, ráno jsem s tím neměla problém.
img


Předem děkuji za radu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GoldAngelcz

Velmistr písma
Proč mi nejdou vkládat po této aktualizaci vědomostní body, ráno jsem s tím neměla problém.
img


Předem děkuji za radu.

Zkus promazat cookies a restartovat hru. Mohlo by to pomoct.


Co se týče úloh, tak je škoda, že změnili tu, kde byly potřeba jen mince. Teď je i potřeba 2x 3 hodinová produkce v dílně. To je trochu škoda, byla to dobrá úloha jak získávat kladívka. A také úloha, která šla klikat prakticky pořád dokola, pokud bylo dostatek mincí a několikrát za sebou (třeba ráno, když se mince nastřádali docela dost). Takhle hráč bude potřebovat produkce, která nebude "pořád" a bude trvat 3 hodiny, aby mohl sklidit mince a zároveň získat odměnu z úkolu. To si myslím, že některé hráče docela naštve. Já se s tím vypořádám nějak, ale je to trochu škoda. To si nemyslím že by byl dobrý krok. Radši bych bral třeba navýšení potřebných mincí a vyřazení těch 2 produkcí v dílně :) Nebo naopak, ponechání jen mincí ale snížit odměnu. Tak či tak by to ve výsledku bylo lepší :) Za předpokladu, že mám cca 60 domů a přes noc tu někdy nejsem tak, že mám domky plné, můžu sebrat celkem cca 1 380 000 mincí. Což bylo do teď zhruba 7 úloh + když vezmu ještě sídlo a mince z něj, tak 8. To znamená, že bych potřeboval 16 dílen, abych to mohl proklikat celé. A to ještě jen za předpokladu, že naklikám tří hodinovku, místo devíti hodinovek, jako každou noc když jdu spát. Což by asi ani tak nevadilo, jenže se připravím o kladívka z noční produkce (devíti hodinovky), za které jsem udělal 2x úlohu na kladívka, z kterých bylo celkem 200K mincí. O tu teď pravděpodobně hráči přijdou. Takže nevím, čekám zas lavinu nesouhlasů na tuto změnu :) A trochu se i přidávám, taky mě to moc nepotěšilo. Ale skousnu to když bude třeba, vědu z toho dělat nebudu :D

Edit: A třeba získávání kladívek z úlohy na mince při motivování už taky nepůjde. Protože je opět potřeba právě ta produkce z dílen. Takže buď to nějak šikovně načasovat (což by asi šlo, ale bylo by to komplikované), nebo to prostě oželet. Takže další věc, která takto už nepůjde. No aspoň za přehodnocení by to mohlo stát :)
 

DeletedUser74

Guest
Díky GoldAngelcz to jsem samozřejmě zkoušela i vyčištění cleanerema restart PC a neboť nic z toho nepomohlo, dovollila jsem požádat o radu moderátory zde.
 

Frigg

Guest
Sirael, v tomhle případě napiš raději přímo na herní podporu, určitě to společně nějak vyřešíte.
 

DeletedUser722

Guest
Mám naprosto stejný problém, jako Sirael. Už jsem měla skoro Elfí prastaré divy, ve stromě byly na jiném místě a najednou je to jinak rozmístěné. Stalo se kolem 13.hod, cca Prostě nějak překopaný strom výzkumu.
Takže to asi nebude ojedinělé a nevypadá to na chybu, ale na nějakou změnu ve hře, o které by snad měl někdo vědět.

VsjWP.jpg
 

DeletedUser34

Guest
ide o to Sirael že musiš vyskúmať divi na konci IV. vyskumu az potom ta to pusti vkladať dalej nakolko divi sa teras prremiestnili do hlavnej línie :)
 

DeletedUser34

Guest
táto zmena sa udiala počas dnešneh aktualizácie takže každýkto nemá vyskúmané divi dostane zaseknutie vo višom výskume kym tie divi nevyskúma
 

DeletedUser74

Guest
Díky Protokol to je přesně ono, pátrala jsem zpětně ve výzkumu a našla jsem to :D
 

DeletedUser34

Guest
no viem o tom lebo na bete sme riesili v spolku rovnaku vec len hrači čo niesu na foore sa stym budu dosť potýkať a myslim že podpora hry bude mať trocha podnetov tak ak sa stretnete v spolku sniečim podobnym budeme vediet im pomôcť aj ostatným :))
 

DeletedUser497

Guest
Kdyz splnim jakykoliv ukol, tak se mi ozve 2x zvuk, ktery oznamuje splneni ukolu, pricemz s tim druhym se mi aktivuji vsechny zpravy ve schrance jako nove prichozu (proste se mi rozsviti cislice s poctem zprav ve schrance).

Stejny problem s rozvicenim cislice poctu zprav ve schrance mam, kdyz otevru mapu a vratim se zpet do provincie.
 

DeletedUser34

Guest
no veru opakovane sa rozsvecuju cisla ci uz prispravach alebo ked niekto navštivi naše mesto aj ked spravi su precitane a navsteva odkliknuta ze precitane neustale to tam visvecuje
 

putin

Guest
Vaše města se opět mohou stát o něco rozmanitějšími a to díky... novým kulturním budovám! Krom této novinky došlo také k dalším úpravám ve vyváženosti hry a opravě mnoha chyb.

Co tedy na tuto verzi říkáte? :cool:
Bohužel, každou novou verzi lze i bez avizování ihned poznat podle narůstajícího počtu chyb či nesmyslů.
 

DeletedUser180

Guest
Nevím jestli je to způsobeno přímo novou verzí, ale je fakt že od 1.12. cca 17:00 (to jsem se přihlašoval) se mi v podstatě vůbec nechce načíst hlavní strana pro přihlášení.
Internet jsem kontroloval, stejně jako rychlost a výkon + jsem pročistil a vymazal, ale stejně se mi to pořád načítá strašně dlouho. Strašně dlouho znamená že se třeba 4x vůbec na hlavní stranu nedostanu a hlásí mi to "Chyba při načítání stránky" Na 5 pokus se třeba už přihlásím, ale i tento 5 pokus trvá třeba minutu než se stránka načte.

Ostatní stránky mi jdou načíst bez problémů.

image.php


Konkrétně teď, se pokouším přihlásit asi 15 minut a pořád mi to hází chybu při načítání stránky.
 

Eragon92

Znalec fóra
No s těmi úkoly tomu zase nasadili korunu :D. Zrovna když jsem zboural jedny dílny tak upraví úkoly, že je těžší nasbírat kladiva. K nasbíraným mincím udělat ještě 2x 3h produkci kladiv mě teda nakrklo. Nedá se nic dělat vývojářům asi vadí, že se úkoly moc točí a tak je udělají naprosto nezajmavými. Příští aktualizace ještě upraví úkoly manufaktur a pak je už můžou zrušit úplně :D. Protože po každém vylepšení to jde s úkoly z kopce.

Jinak celkově k nové verzi - krom nových chyb mi to nepřineslo nic nového takže pro mě nová verze naprosto nepodstatná a oničem
 

DeletedUser199

Guest
tak taky netuším jestli je to novou verzí ale cca tak od 15:00 něco ve hře udělat porod všechno má těžce zpomalenou odezvu sbírání mincí než naskočí do konečné částky tak minimálně 15 sekund zadat výrobu nástrojů na 8 dílnách nadlouho :) po městě se nedá pohybovat, rozhodně to nebude zpomaleným netem protože všechno ostatní mi funguje jak má, jinak nevím co páni vývojáři se vyznamenali, posbírané surky a zlatky se mi nejdřív odečtou potom přičtou pak znovu odečtou a nakonec mi to vyroluje seznam přes celý monitor :D o tom že v místě kde jsou procenta mráčku se mi pravidelně při motivaci členů Společenstva objevuje částka motivace ani nemluvě, prostě čím dál tím lepší :)
 
Nahoru