• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse k verzi 0.29

Eragon92

Znalec fóra
V Google to nejede vůbec :D :D :D musel jsem nahodid mozillu abych se vůbec dostal do města.

Jinak mapa je už lepší ale kdyby to ještě oddálili aby bylo vidět víc provincií bylo by to top :)
 

DeletedUser6

Guest
Já vyzkoušel několik prohlížečů. Chrome, mozila, opera, explorer - na těchto se mi také vše načítá pomaleji, často se nezobrazí ani město. Osobně mohu doporučit Maxthon, hraji na něm více her už více jak rok a jsem spokojen :) Oddálení mapy by bylo samozřejmě výborné. :rolleyes:
 

DeletedUser549

Guest
Děkuji za update hry mapa konečně zas tak jak byla a mnohem rychlejší. jen to zamrzání hry při kupování v provincii hra zamrzne a nejde nic dělat - musím restartovat hru.
 

DeletedUser34

Guest
no neviem kam to napísať
ale vo verzii na bete 0,30
je kedna večia chyba ide o to že keď zapnete hru tak vam svieti ikonky koľo mate správ a kto bol u vas
to by bolo ok ale po kliknuti na to a precitani sprav alebo prezreti kto bol a kliknete znova na mesto tak vam znova sa rozosvietia presne rovnako spravi a aj kto bolo pišem to sem lebo neviem po anglicky a snad to niekto z modderatorov prelozi a upozorni na to
deje sa to stále vtej aktualizacii 0,30 na bete mam to overene od viacerich ludi zo spolku aj mimo neho ze sa to tam objavuje
 

DeletedUser32

Guest
Musím napsat, že po úpravě je ta mapa přeci jen konečně zase přehlednější (hodně tomu napomohla ta šipka), i to načítání se trochu zlepšilo, i když v tomhle ohledu je to zatím stále o něco horší než původně.
 
Nahoru